Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Westwood ház 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Westwood ház Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Westwood ház 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Westwood ház EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Westwood ház EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Westwood ház EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Westwood ház EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Westwood ház EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Westwood ház EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Westwood ház EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Westwood ház EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Westwood ház EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Alice Regrange
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Carter Priot
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Westwood ház I_vote_lcapWestwood ház I_voting_barWestwood ház I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Westwood ház

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Westwood ház   Westwood ház EmptySzomb. Aug. 27, 2011 9:12 am

...
Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 1:32 am

Westwood ház Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

-Oké, ezzel most megnyugtattál.- Mosolyogtam rá. De ezzel nem fogja kikerülni, hogy ne segítsek neki. Ehhez ragaszkodom. Ezzel az egy mondatával pedig arról is biztosított, hogy nem a szüleivel él. Megkérdeztem volna, hogy milyen okból, de éltem, hogy olyasmi, ami elrontaná az eddigi jó hangulatot. És különben is, biztos voltam benne, hogy lesz még alkalmam megkérdezni. Kaptam egy elképesztő vigyort és puszit arcomra, aztán pedig elindultunk a kocsija felé. Kinyitotta nekem az ajtót én pedig beszálltam és elhelyezkedtem. Automatikusan nyúltam a biztonsági övért és kötöttem be magam. Figyeltem, ahogy magabiztos lépteivel megkerüli az autót, majd beül és elindítja a kocsit. Nem volt hosszú az út, pár perc. Mikor odaértünk vacakoltam egy sort az övvel aztán Dex segítségével kiszálltam.
-Szép ház!- Dicsértem meg és körbenéztem. Tényleg nagyon tetszett, voltak elképzeléseim, hogy belülről milyen, de majd kiderül. Mivel az autókázás miatt elengedte a kezemet bizonytalanul ám, de most én fogtam meg az övét. Hüvelykujjammal még meg is simítottam puha bőrét. Reméltem, hogy nem teszi fel a kérdést, mit szeretnél enni? Ha nem ad meg pár ételt amiből választhatok, akkor biztos, hogy azt mondom, Mindegy. Kicsit zavarban voltam, pedig szinte semmi okom nem volt rá.
-Ugye nincs macskád?- Kérdeztem meg szemeibe nézve. Nem vagyok rájuk allergiás, de nem szeretem őket. A macskák csak azért járnak az emberhez, hogy megetessük őket vagy hogy simogassuk. Semmi kedvesség, egyértelműen kutyapárti vagyok.
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 1:45 am

Westwood ház Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Megdicsérte a házat. Milyen figyelmes. A Westwood örökösnek az ilyen dolgok szinte biztosítva vannak. Nem fogják hagyni a szüleim, hogy valami lakóparkban éljek. Az nem igazán lenne jellemző a családomra.
-Köszönöm…-mondtam végül a dicséretve és egy hatalmas mosoly jelent meg az arcomon amikor Ő nyúlt a kezem után. Összekulcsoltam az ujjainkat és közben a szabad kezemmel bezártam a kocsit majd kinyitottam a kaput. Előre engedtem a lányt majd az ajtónál újra én léptem előre.
-Nincs macska, se kutya, se hörcsög, se egér, se ló… elég ha egy állat él a házban…-mondtam halkan nevetve. Tudja, hogy vérfarkas vagyok úgyhogy nem kell félnem ha elejtek egy-egy ilyen mondatot mint az előző. Előre engedtem majd becsuktam magunk mögött az ajtót. Bent a hőmérséklet kellemes volt. Talán egy kicsit hűvös, de nekem fel sem tünt. A farkasvértől kicsit melegebb a testhőnk az átlagnál. Levettem a cipőmet majd megindultam a konyha felé.
-Mennyire szereted az olasz kaját?-kérdeztem mosolyogva és bevártam a konyha ajtajában. Az egész ház modern stílusban épült. Sok benne a fekete-fehér rész.
Mosolyogva figyeltem az arcát pár másodpercig majd beengedtem a konyhába és követtem. A ház többi részéhez hasonlóan ez a helység is teljesen felszerelt volt.
Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 2:05 am

Westwood ház Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

Megjegyzésén elvigyorodtam. Nem igazán szeretek arra gondolni mi is Ő. Nem arról van szó, hogy nem lenne csábító a tudat, hogy pont a kedvenc állatommá képes átváltozni, mindössze egyszerűbb úgy, hogy halandó emberként gondolok rá.
-Kár, szeretek lovagolni.- Mondtam el neki egy újabb jelentéktelen információt magamról. Mikor beértünk a házba kicsit hátramaradtam, hogy nyugodtan nézelődhessek. A cipőmet levettem és leraktam a cipőszekrényhez. Kicsit hűvös volt, főleg rövidnadrágban, de egyenlőre jólesett a kinti meleg után. Kaptam egy kérdést úgyhogy követtem és már mellette állva válaszoltam.
-Molto!- Egy évig tanultam olasz nyelvet, volt alkalmam megismerkedni a kultúrával és az ételekkel is. Nagyon ízlik az összes, úgyhogy ezzel nem lesz gond. Pár pillanatig az arcomat figyelte, aztán elállt az utamból és beengedett a konyhába. Háttal a pultnak támaszkodtam és ránéztem. Igazából nem tudtam mit hol találok és nem is fogok elkezdeni kutakodni. Még sosem láttam farkas alakban, azért bennem volt a kíváncsiság milyen lehet, de kitudja mit váltana ki belőle.
-Mit szólnál egy kis carbonarához? Van hozzá alapanyag?- Kérdeztem és közben végigpillantottam Dexen, röhejes vagyok. Míg hozzám nem ért eszembe sem jutott megérinteni. Most viszont minden megváltozott, legyőzve bátortalanságomat hozzáértem és csak még többet akartam belőle. Összeszorítottam ajkaimat és úgy figyeltem arcát.
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 2:16 am

Westwood ház Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Halkan felnevettem amikor megemlítette a lovaglást.
-Majd kapsz egy pónit...-mondtam neki nevetve. Szóval Olasz is szorult ebbe a lányba. Hát igen ez van ha valaki nem szunyálja végig a középiskolát és aktívan részt vesz az órákon. Carbonara. Az egyik kedvencem.
-Szerintem van itthon minden...-mondtam kicsit elgondolkozva. Általában mindig úgy vásárolok, hogy bármihez támad kedvem azt el is tudjam készíteni. Mosolyogva figyeltem ahogy a pultnak dőlve áll majd odaléptem hozz és finoman átöleltem a derekánál. A homlokomat a homlokának támasztottam. A szemeit figyeltem majd enyhén félrebiccentve a fejemet finoman megpusziltam az ajkait. Végül vigyorogva elengedtem. Amióta megismertem erre vártam. Az egyik szekrényből elővettem egy edényt amiben meg tudjuk majd főzni a tésztát és egy másik szekrényből kiszedtem a tésztát is. Megtöltöttem az edényt vízzel és a tűzhelyre raktam melegedni majd újra a lányra néztem.

Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 2:43 am

Westwood ház Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

-Rendben.-Mondtam nevetve, de természetesen nem gondoltam komolyan, hogy tényleg szeretnék egy pónit.
-Akkor jó.-Mosolyodtam el és végigkövettem szememmel ahogy közeledett hozzám. Meleg kezeit derekamra rakta és én élveztem ahogy hideg levegőtől hűtött testembe áramlott melege. Boldog mosoly játszadozott ajkaimon már azért is, mert ilyen közel volt hozzám. Az ráadás volt, hogy homlokát az enyémnek támasztotta. Egy ideig egymás szemébe néztünk, aztán kicsit félredöntötte fejét és megpuszilta ajkaimat. Enyhe szívdobogást kaptam. Vigyorogva engedett el és így legalább volt időm összekaparni magam. Hihetetlen volt ez az egész nap és nem hiszem el, tényleg sikerült neki, mindenről elterelte a figyelmemet. Egyik hajtincsemet félretűrtem arcomból és rámosolyogtam. Közben pedig azt figyeltem hogyan kezdi el melegíteni a vizet. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz ennek a végeredménye.
-Adj egy kést és egy kis bacont.- Kértem mosolyogva, mert ha nem csinálok valamit, akkor egészen biztos, hogy nem tudnám magamat kontrollálni és egész nap Dex ajkain csüngenék. Hát igen, nem vagyok túl jóban a késsel, szinte minden második alkalommal vágom el magam, de reménykedtem benne, hogy ez kivétel lesz.
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 3:50 am

Westwood ház Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Jól reagált a csókra. Nem érezte magát kellemetlenül emiatt. Bacon és kés. A hűtőhöz léptem és kinyitottam. Kicsit át kellett rendeznem a dolgokat, hogy megtaláljam a bacont. Amikro végre megvolt leraktam a pultra és bcsuktam a hűtőt. Előszedtem egy vágódeszkát és egy kést és odaadtam neki.
-Le ne vágd az ujjadat...-mondtam neki halkan nevetve és addig előszedtem a többi hozzávalót. Amikor e víz elkezdett forni beleöntöttem a tésztát és bekapcsoltam a szagelszívót, hogy ne párásodjon be túlságosan a konyha. Közben azért szemmel tartottam a lányt, mert be kell vallanom kicsit féltettem a késtől. Végül inkább mögé léptem és hátulról átöleltem a derekát és onnan figyeltem mit művel.
-Na jó figyelj ezt én nem bírom nézni...-mondtam halkan nevetve és kivettem a kezéből a kést és inkább folytattam. Nem sok maradt már nekem , de jobbnak láttam, ha én csinálom.
Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 4:51 am

Westwood ház Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

A hűtőben keresgélt egy ideig, aztán lerakta a pultra a bacont. Kiszedtem a csomagolásból és pont akkor tette le a vágódeszkát és a kést is. A kicsomagolt bacon a vágódeszkán végezte. Kezembe vettem a kést és apró kockákra kezdtem vagdosni.
-Megteszem amit tudok...-Mosolyodtam el féloldalasan, de halálosan komolyan gondoltam. Egészen jól ment, míg mögém nem lépett és át nem ölelte a derekam. A munkámra szegeződő pillantás és közelsége miatt kicsit elterelődött a figyelmem és a kés egy milliméterre suhant el az ujjamtól. Azt mondta nem bírja tovább nézni és kivette a kezemből a kést.
-Pedig nem vágtam le az ujjam.- Húztam el a számat, de rögtön mosolyogtam is. Mielőtt elkezdte volna kibújtam öleléséből és a mosogatóhoz mentem, ahol kerestem egy tiszta poharat és teleengedtem hideg vízzel. Felültem a pultra és lábamat lóbálva iszogattam a vízből. Lassan készen lett a darabolással. Még a szószt kell elkészíteni és nagyjából készen is leszünk. Épp ideje, megéheztem már csak a látványtól is. Lehuppantam eddigi helyemről és fogtam egy fakanalat, ami szem előtt volt. Megkevertem a tésztát, hogy ne álljon össze és mivel úgy ítéltem meg, hogy jó lesz elzártam a tűzhelyet. Igazából szűrőt nem láttam sehol, úgyhogy ezt rábíztam.
-Remélem te is éhes vagy és nem egyedül kell ennem.- Néztem szemébe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Westwood ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Westwood ház   Westwood ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Westwood ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dexter Westwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Lakóhelyek-
Ugrás: