Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Carter Priot 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Carter Priot Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Carter Priot 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Carter Priot EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Carter Priot EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Carter Priot EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Carter Priot EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Carter Priot EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Carter Priot EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Carter Priot EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Carter Priot EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Carter Priot EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Alice Regrange
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Carter Priot
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Carter Priot I_vote_lcapCarter Priot I_voting_barCarter Priot I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Carter Priot

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Carter Priot
Vadász
Carter Priot


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Aug. 17.

Carter Priot Empty
TémanyitásTárgy: Carter Priot   Carter Priot EmptySzer. Aug. 17, 2011 12:58 am

Carter Manuel Priot


Carter Priot 015


Név: Carter Manuel Priot
Becenév: Carter, a Manuelt legszívesebben eltűntetném...
Nem: fiú
Kor: 22
Születési hely, idő: 1989. december. 25.
Faj: Vadász


Jellem:
Ártatlan bárány vagyok, nem teszek semmi rosszat, még senkit sem bántottam...Várjunk csak!! Kit is etetek ezzel?!
Én vagyok a legegoistább ember a világon. Meg persze a legbosszúállóbb is. Képes vagyok minden helyzetben önmagamat dicsőíteni legyen az egy rendezvény, vagy vacsora egy barátnővel, netalán egy családi ebéd.
Kiéhezett vagyok minden percben az italokra. Nincs olyan nap sem amikor nem innék meg egy pohárkával a kedvenc vodkámból.
DDe van itt valami. Profin bánok a fegyverekkel. Legyen kard, puska, esetleg egy pisztoly. A harcművészetekben is otthon vagyok, így a reflexeim kiválóra csiszolódtak az évek során.
Ez lennék én...röviden...aki ismer jól tudja, hogy gonosz is vagyok...főleg ha az ősellenségeimhez tartozik.

Kinézet: Van aki azt mondja, hogy édes vagyok. Pedig nincs semmi különös rajtam.
Fekete haj, csábos mosoly, elbűvolő tekintet, kidolgozott felső test. Nem értem, kiszoktam használni hogy bomlanak utánnam a csajok, de akkor sem értem őket.
Magasságommal megütöm a 180-at, nem vagyok kövér sem...megyek kondizni, meg futni, meg harcolni.
A hajam fekete, szeme is sötét...ezt imádnák rajtam?
Hát tessék itt vagyok.

Előtörténet:
Mint minden élet, úgy kezdődik, hogy megszülettem. És folytatódik, hogy imádtam a szüleimet akik felneveltek, és tanítottak...de nem így volt *visszateker mint egy filmben*
Nem kertelek...anyám bele halt a szülésbe. Így lett az, hogy csonka családban nőttem fel, és olyan vagyok amilyen. Szóval, apám nevelt fel, nevét nem muszáj tudni, mindig Curt-nek kellett szólítani, még nekem is.
12 éves koromig nem történt semmi. Apám akkor ment munkába amikor akart, és pedig otthon voltam, vagy az iskolában. Nem tanultam, egy pokolfajzat voltam, öntelt és egoista, még is a lányok kedvence.
Nem buktam meg. Felkerültem a gimnáziumba. Olyan volt mint vártam, mindenhol voltak klikkek...bekerültem az "imádunk téged" klubba és a "gazdag vagyok, utálom a gyökereket" klubba. Voltak barátaim nem is egy. Velük lógtam mindig, vagy mentünk edzésekre.
Igen egy kis kitérő: 9 éves koromban, rájöttem hogy tehetségem van a verekedéshez, hisz megvertem egy heted évest is. Így beiratkoztam az összes küzdősportra amire lehetett.
Azóta is űzöm.
Mikor már másodikba jártam, úgy a 12. csajt koptattam le magamról. Nem volt köztünk semmi, semmi több egy kis iszogatásnál, csóknál, és tapinál. A lányok akiket elhagytam már utáltak, de voltak többen akik még mindig a kegyeimbe akartak jutni.
Egy nap apám - vagy Curt, azt sem tudom, hogy mondjam. - beszélni akart velem. Kiterítette az eddig rejtegetett kártyáit. Beavatott abba, ami számomra csak mese volt, és csak röhögtem rajta.
A mese valahogy úgy szólt, hogy a Priot-ok már évtizedeke élnek, talán van már egy évszázada is. Öltek...vagyis vadásztak...vámpírra...esetenként farkasokra...vagyis mágikus lényekre. Végül rátért a lényegre, hogy ő is az, és én is az leszek ha gyakorolok. Nevetnem kellet. Először nem vettem komolyan..majd amikor mutatott egy eléggé poros könyvet, megértettem. A vérszívók embereket ölnek, és ellenségek a farkasokkal akik őket ölik. De közös ellenségük a vadász...vagyis mi.
Apám adott egy karót, minden eshetőségre.
Életem megváltozott. Végre igazi apa fia kapcsolatom lett a családom egyetlen ismert tagjával. Végül...meghalt. Rágyújtották a házat. Bent égett. Biztos voltam benne, hogy nem vámpír volt...inkább farkas...vagy valaki. Szerencsére a fészert elfelejtette eltávolítani, így megszereztem a tartalákokat: pénz, fegyverek, telefon, pár ruha. Ezek is azért voltak, mert el is költözhettünk volna ha baj van. Beköltöztem a kollégiumba. Volt olyan este, amikor rám támadtak egy egy randi után. Az életem nem volt valami nyugis az biztos. Végül leéretségiztem.
Kerestem egy házat amit bérelhetek, lett is egy szoba társam. Dawn-nakk hívják. Ha mondhatom úgy barátok vagyunk. Őt megtámadta egy vámpír, én őket ölöm. Tudja, hogy vadász vagyok...jól fogadta...kivéve azt, hogy a fegyvereket, karókat, szanaszét hagyom a lakásban. Ezért vannak kisebb-nagyobb összetűzéseink, de jól megvagyunk egymás mellett.
Csak, hogy perverz legyek, vannak elképzeléseim a kettőnk jövőjéről...mert egyszer szeretnék arra ébredni, hogy ő fekszik mellettem.
Na jó, ennyit a meséből, mennem kell valaki sikított...bár lehet, hogy csak Dawn ejtett el egy bögrét, jobb ha megnézem.
*kikapcsolja a kamerát, elmenti a videót, és lemegy megnézni a hang forrását*
Vissza az elejére Go down
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Carter Priot Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carter Priot   Carter Priot EmptySzer. Aug. 17, 2011 3:09 am

Wáó Very Happy Nagyon szép előtörténet, a karaktered jelleme is nagyon tetszik. Azt hiszem nem is húzom tovább az időt.
ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Carter Priot
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Moyer-Priot lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Minden, ami karakter :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: