Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Könyvtár         0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Könyvtár         Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Könyvtár         100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Könyvtár         EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Könyvtár         EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Könyvtár         EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Könyvtár         EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Könyvtár         EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Könyvtár         EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Könyvtár         EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Könyvtár         EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Könyvtár         EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Alice Regrange
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Carter Priot
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Könyvtár         I_vote_lcapKönyvtár         I_voting_barKönyvtár         I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Könyvtár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár    Könyvtár         EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 6:11 am

A könyvtárba bárki beléphet és kikölcsönözhet egy-két könyvet, vagy csak úgy olvasgathat. Csöndes hely, itt könnyen kikapcsolhatod az agyad, de ha hangoskodásra adod a fejed, vigyázz, mert a könyvtárosnő nem túl kedves ilyen téren.
Könyvtár         Konyvtar-02_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:40 am

Könyvtár         Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Mostanában nem igazán érdekel sok dolog. Igyekszem nyugis életet élni mert nagyon úgy néz ki, hogy nem sokáig lehet ilyen minden. Rövidülnek azok az időszakok amikor normálisa, emberien, tudok viselkedni és egyre több a fura dolog. Miközben alszom valami történik velem mert amikor felkelek vagy valahol máshol vagyok vagy szét van verve az egész szobám. Régebben elég volt nekem Holly társasága. Vele le tudtam vezetni az olyan dolgokat amik most ezt a felfordulást okozzák, de nagyon úgy néz ki, hogy Holly már ehhez egy kicsit kevés. Ezért is járok a könyvtárba. Megismertem egy lányt. Nevezetesen Alice Regrange-t aki az én személyi nyugalom-szigetem. Ha vele vagyok megnyugszom. Megnyugtat a jelenléte maga a személyisége. Én mivel imád olvasni tudom, hogy itt mindig megtalálhatom. Beléptem a onyvtár ajtaján bent már nem volt olyan meleg sőt kifejezetten hűvös volt ami eleinte elég kellemesen hatott. Csend volt nyugalom és béke. Vettem egy mély lélegztet és megindultam befelé egyenesen ahhoz az olvasósarokhoz ahol Alice szokott lenni. Nem akartam , hogy hülyének nézzenek és ez volt az egyetlen dolog ami visszatartott attól, hogy futva tegyem meg ezt a rövid távot. Amikor végre elértem a kis olvasóasztalt végre fellélegezhettem. Az asztal tulsó végén egy lány a könyve fölé hajolva olvasott. Egyedül volt. Nem szereti ha sokan vannak körülötte. Éreztem a hajának az illatát. Halvány mosoly jelent meg az arcomon és odasétáltam mellé és leültem a mellette levő székre.
Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:42 pm

Könyvtár         Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

Mint minden nap, ez is ugyanúgy kezdődött. Reggel 8-kor csörgött a vekkerem én pedig ráütöttem egyet, amitől abbamaradt az idegesítő madárcsicsergés. Felkeltem az ágyból és elhúztam a függönyöket, beengedve az ablakon a reggeli napsugarakat. Szobámból átmentem fürdőmbe, levettem a pizsamámat, a szennyesbe raktam és beléptem a zuhany alá. 10 perc múlva megtörülköztem és a köntösömben visszatértem szobámba. Ahogy láttam megint meleg napnak néztünk elébe, úgyhogy egy rövid farmersortot vettem fel egy fehér hosszított felsővel. A balerina cipőm lent várt, hogy belebújtassam lábaimat. De mielőtt elindultam volna lefele magamhoz vettem olvasójegyemet és azokat a könyveket, amiket vissza akartam vinni, vagy kicseréltetni. A konyhában beszélgettem a szüleimmel és megettem a reggeli zabpelyhemet. Egy gyors köszönés után már úton is voltam a könyvtárba. Nem hosszú oda az út, fél óra gyalog. Így gát fél óra múlva beléptem a könyvtár kapuján és szinte már ismerősként köszöntöttem a könyvtárosnőt. Shakespeare néhány művét visszavittem, és kivettem pár történelmi könyvet. Nem az a megszokott, mint amit eddig olvastam, de megtetszett. Bevetettem magam a szokásos olvasósarkomba. Ide kevés ember járt, aki pedig mégis erre jött, arra elég volt egy pillantást vetnem, hogy tudják, rossz helyen járnak, ha beszélgetni szeretnének. Tehát a könyvemet olvastam, mikor az egyik székre leült valaki. Na, vajon ki?! Ironizáltam magamban. Hogy ne tudtam volna, hogy ki az? Az egyetlen ember, aki felé nem küldöm "azokat" a pillantásokat és van mersze leülni hozzám.
-Szia Dex.-Köszöntem neki fel sem nézve a könyvemből. Tovább olvastam az éppen az egyiptomiak történetét taglaló könyvet. Nőből vagyok, több felé tudok koncentrálni. Volt egy szó, amit nem ismertem... Felnéztem a könyvemből és rámosolyogtam.
-Meglepő, hogy megint itt látlak.-Tettettem a meglepődöttet. A könyvespolcon kikerestem a megfelelő könyvet, de túl magasan volt, nem értem el. Ágaskodtam, de úgysem.
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptySzer. Aug. 24, 2011 5:01 am

Könyvtár         Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Mosolyogva figyeltem ahogy olvas miközben még köszönt is nekem. A köszönés részét én kihagytam a dolognak. Nem éreztem szükségesnek úgyhogy most energia takarékos üzemmódra váltottam és csak figyeltem ahogy olvas. Egyébként sem akartam megzavarni bár gondolom azért az sem lehetett neki túlságosan kellemes, hogy bámulom miközben olvas. Egy kölyökkutya boldog szemével pislogtam rá amikor rámnézett mosolyogva.
-Nem hiszem , hogy téged meg lehetne lepni.. ahhoz nem tudom.. túlságosan higgadt vagy…-mondtam mosolyogva miközben figyeltem ahogy nyújtózkodik. Igazából 2 dolog miatt nem ugrottam egyből segíteni neki. 1.Azért mert tetszett a látvány és még nézni akartam egy kicsit mielőtt kisegítem és 2. Azért mert nem tudtam hirtelen eldönteni, hogy én vegyem-e le a könyvet vagy csak emeljem fel a lányt. Végülis inkább az elöbbinél maradtam mert nem akartam itt letaperolni a könyvtárba. Felálltam és mögé sétáltam és egy laza mozdulattal lekaptam a könyvet a polcról ami kellett neki. Még csak lábujjhegyre sem kellett állnom. Mosolyogva néztem rá és felé nyújtottam a könyvet. Normál esetben valószínüleg el lőttem volna azt a dumát , hogy ‘Mit kapok cserébe?’ de ehhez most nem sok kedvem volt. Csak odaadtam neki mint egy óvodás kisfiú aki életében először ad virágot egy lánynak.
-Tessék...-mondtam neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptySzomb. Aug. 27, 2011 2:21 am

Könyvtár         Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

-Igen, ebben van valami.- Értettem egyet vele és bólintottam. Tényleg nyugodtabb vagyok az átlagnál. Hiába próbáltam elérni azt a könyvet, nem ment. Pedig már lábujjhegyen álltam, de így sem ment. Hallottam, hogy a szék megnyikordul aztán már magam mögött éreztem. Egy kéz került be a látókörömbe, ami levette a könyvet. Nagyot sóhajtottam és megfordultam, mire pont szembetaláltam magam vele és elképesztő mosolyával. Felém nyújtotta a könyvet én pedig halkan kuncogva vettem el.
-Köszönöm!- Mondtam neki és visszaültem a helyemre nehézkesen megszerzett könyvem társaságában. Kinyitottam a megfelelő helyen és azt a szót kezdtem keresgélni, ami nekem kellett. Meg is találtam és elolvastam a rövid leírást. Szemöldökömet felhúztam, nem erre számítottam. Becsuktam a vaskos könyvet és arrébb toltam, visszatérve az előbbihez. Folytattam az olvasást, bár zavaró volt, hogy magamon éreztem azt a két gyönyörű, mély szemet. Talán 5 percig bírtam olvasni, utána felemeltem fejem és rápillantottam.
-Mondd csak... Meddig maradsz?-Kérdeztem és hangom csöppet sem volt ellenszenves. Most pont, hogy élveztem a társaságát. Két kezem könyvemen pihent és próbáltam felfogni, hogy egy ilyen fiú, mint Dex mért szeret velem lenni. Első ránézésre egy olyan fiúnak tűnik, aki minden buliban benne van, ehelyett egy könyvtárban ül velem. Felfoghatatlan...
Nem sokára kezdődik az iskola, sokat kell majd tanulnom, főleg hogy idén leszek végzős és rengeteg vizsga elé nézek. Nem hiszem, hogy épp ésszel fogom bírni, napi 12 órában tanulom kellene ahhoz, hogy olyan eredményeket érjek el, amilyeneket szeretnék és amilyeneket elvárnak.
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptySzomb. Aug. 27, 2011 3:04 am

Könyvtár         Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Mosolyogva figyeltem ahogy leül és elkezd keresgélni. Visszaültem mellé és tovább bambultam. Volt benne valami ami megfogott. Valami amitől különlegessé vált a számomra. Nem bírtam levakarni szegényről a tekintetemet bár tudtam, hogy zavarja, ha nézik olvasás közben. Engem is zavar. Szerintem csak nagyon kevés olyan ember létezik a földön aki higgadtan tovább tud olvasni még akkor is ha tudatában van annak, hogy valaki bámulja. Végül Ő is feladta és megkérdezte meddig maradt. A szavai kellemesen csengtek. Nem volt benne ellenszenv és semmi bántás így tudhattam, hogy annyira azért mégsem zavarom.
-Amíg meg nem éhezel. Utána elviszlek ebédelni…-mondtam megvonva a vállamat mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Most végülis nekem annak számított. Még nincs is tanév, de már tanul. Végzős. Szerintem ha elő sem venne egy könyvet sem ebben az évben még akkoris lazán le tudna éretségizni. Elég sokat tanult eddig ahhoz, hogy semmi problémája ne legyen úgyhogy szerintem rendben lesznek a dolgok. Kicsit igazából féltem. Túl sokat tanul. Keveset lazít. Túlstresszeli magát. Még én is le tudtam érettségézni pedig én 3 évig nem tanultam és az utolsó fél évben hoztam be mindent.
-Túl strapálod magad.. lazítanod kellene.. kicsit többet…-mondtam neki csendesen miközben az arcát figyeltem. Igazából megvannak a módszereim, hogy hogyan tudnám őt lelazítani, de nem akartam nála túlfeszíteni a húrt, egyenlőre nem tudom hogyan reagálna az érintésemre a testének bizonyos pontjain.
Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptySzomb. Aug. 27, 2011 5:23 am

Könyvtár         Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

Válaszán meglepődtem, de azért elmosolyodtam. Szíves örömest tartok vele, még nem kezdődött el a suli, ennyi talán még belefér, igaz 7-re otthon kell lennem, akkor lesz a vacsora. Este pedig általában futok egy órát, többnyire az erdő mentén. Szeretem azt a helyet, csöndes és nyugodt, jól láthatóak a csillagok. Mindig is lenyűgözött a világegyetem, ugyanis hiába vagyok az alátámasztható tények híve mégis hiszek abban, hogy létezik valami, ami felettünk áll. De ebbe most nem megyek bele, mert túl hosszasan lennék képes ezzel foglalkozni...
-Az a helyzet, hogy...-Igazából visszakozni szerettem volna, még lett volna dolgom mára, de éreztem magamon, hogyha nem lazítok, akkor megőrülök. Ezért inkább így folytattam -Akár már most mehetünk, még nem vagyok annyira éhes, de nem lenne értelme maradni, ha nézel amúgy sem tudok figyelni.-Tájékoztattam a dolgok állásáról és felálltam, hogy a könyveket visszarakjam a helyére. Kettőt sikerült is, ám a harmadikkal megint meggyűlt a bajom. Dex felé fordultam és tekintetemből tisztán kiolvasható volt egy "Légyszi".
-Biztos igazad van.- Erre mit mondhatnék? Hiszen ismer, jól tudja, hogy maximalista vagyok és ezzel néha már magamat is az őrületbe kergetem. Ha képes lennék úgy lazítani, hogy ne figyeljek a tanulásra, a kötelességeimre akkor lennék a legboldogabb. Dex képes erre, néha egyetlen pillantásával eléri, hogy csak rá figyeljek. Elindultam a könyvtárosnő felé és odanyújtottam neki az olvasójegyem.
-A többit 1 hét múlva hozom vissza, ezeket pedig akkor csak holnap viszem el.- Mutattam két vaskos könyvre. Eszem ágában sem volt magammal vinni ebédelni. Holnap úgy is jövök, majd akkor elhozom. Én részemről végeztem, úgyhogy Dex mellé sétáltam egy mosollyal ajkaimon.
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptySzomb. Aug. 27, 2011 8:24 am

Könyvtár         Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Azt hittem felhoz majd valami kifogást, hogy miért nem fog velem ebédelni, de igazából egy meglepő csavarral közölte, hogy akár indulhatunk is. Elkezdte visszapakolni a könyveket, és igazából sejtettem, hogy a könyvet amit az elöbb nem tudott leszedni nem fogja tudni visszarakni sem. Ez eléggé logikus volt. Csak olyan aranyosan próbálkozott és hitt benne, eleinte, hogy menni fog neki, hogy eszembe sem jutott segíteni. Aztán kérlelően rámnézett én még készségesen és vigyorogva visszatettem a könyvet a helyére oda ahonnan alig 15 perce szedtem le. Hűségesen követtem mindig ott voltam Mellette 2 lépés távolságra, hogy ne legyek a lába alatt. Közben el tudtam legalább gondolkozni azon, hogy hova is vigyem. Igazából 1 jó éttermet ismertem a külvárosban amivel csak egyetlen bajom volt. Túlságosan sok vámpír járt oda. Ez a tény igazából még nem lett volna próbléma legalábbis számomra, de Alice túl fontos nekem ahhoz, hogy csak úgy bevigyem őt egy ilyen helyre ezzel kockára téve az életét. Kint a könyvtár előtt megálltam és finoman megfogtam a kezét, összekulcsolva ujjainkat.
-Mondcsak… nem lenne kedved átjönni hozzám? Főzök… komolyan mondom főzök neked…-mondtam neki vigyorogva miközben a szemeit figyeltem. Nem laktam messze és egyébként is itt parkolt a kocsim , tudja, hogy nem vagyok terrorista ,tömeggyilkos és még nagyobb biztonságban van velem mint bárhol.

Vissza az elejére Go down
Alice Regrange
Ember
Alice Regrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 04.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptySzomb. Aug. 27, 2011 1:15 pm

Könyvtár         Emma1dp4_www.kepfeltoltes.hu_

Segített mindenben és követett mint egy kiskutya. A szemei is, pont mint egy kiskutyáé, azok a szemek... Kíváncsi lennék melyik nő képes ellenállni neki. Két lépésnyire volt tőlem, gondolom hogy ne ütközzek neki és szabadon intézhessem amit szeretnék. Néha úgy érzem a bébiszitterem, de ez sem zavar. Közben kilépdeltünk a könyvtárból és megálltunk előtte. Amire nagyon nem számítottam az az volt, hogy gyengéden megfogta a kezemet összekulcsolva ujjainkat. Lenéztem kezünkre és eleinte elég bizonytalan tekintettel méregettem, végül pedig arra gondoltam, Miért ne? Ajkaim mosolyra húzódtak és úgy néztem fel arcára. Külsőre 18-nak mondtam volna, de valahogy annyival érettebb...
-Nah ne, tudsz főzni?-Akadtam fent a legkisebb részleten. Na igen, jellemző, nem azon vagyok kiakadva, hogy meghívott magához, hanem azon, hogy főzni akar.
-Nem lenne jobb, hogyha mondjuk rendelnénk valamit?- Nevettem rá és nem is próbáltam tagadni, hogy nem fűzök sok reményt főzőtudományához.
-De egyébként nagyon szívesen.- Bólintottam rá a dologra, legalább nem kell egy tömött étteremben ülnöm, ahol természetesen tuti, hogy nagy zaj van. Hát őszintén szólva nagyon kíváncsi voltam. A házára is és arra is, hogy hogyan tud főzni. Bár kitudja, ha úgy látom, hogy nem megy neki zökkenőmentesen akkor biztos, hogy besegítek, meg azért úgy alapból is, nem szeretném ha mindent ő csinálna. Úgy neveltek, hogy segítsek ahol tudok és azért egész jól főzök, eddig még senkit sem mérgeztem meg.
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         EmptyVas. Aug. 28, 2011 12:03 am

Könyvtár         Tumblr_lq9jwhdJZQ1qj8yfto1_500
Miss Regrange

Nem ellenkezett sőt nem is próbált kitérni az ajánlatom elöl, csak annyin akadt fent, hogy tudok főzni. Nők. Miért olyan hihetetlen, hogy valaki, történetesen egy férfiember magától is elboldogul a konyhában. Annyira meglepődött, hogy halkan felnevettem.
-Ennyire nem rossz a helyzet. Már egy ideje elköltöztem a szüleimtől és nem élhettem örökké fagyasztott és rendelt kajákon... tudok főzni ne aggódj...-mondtam nevetve. Végülis belement a dologba. Hát ez így elég jó lesz akkor. Vigyorogva megpusziltam az arcát majd megindultam vele a kocsimhoz. Pár méterrel a kocsim előtt elővettem a kulcsot a zsebemből. Megnyomtam a gombot és a kocsi egy pittyenéssel jelezte, hogy nyitva van. Kinyitottam Alice-nek az anyósülés felöli ajtót és megvártam amíg beszállt. Megkerültem a kocsit és beültem. A kulcsot elfordítottam és a motor halk dorombolással életre kelt....

---» Játék folytatása ITT «---
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár    Könyvtár         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: