Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Puerto de Barcelona - kikötő 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Puerto de Barcelona - kikötő Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Puerto de Barcelona - kikötő 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Puerto de Barcelona - kikötő EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Puerto de Barcelona - kikötő EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Puerto de Barcelona - kikötő EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Puerto de Barcelona - kikötő EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Puerto de Barcelona - kikötő EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Puerto de Barcelona - kikötő EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Puerto de Barcelona - kikötő EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Puerto de Barcelona - kikötő EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Puerto de Barcelona - kikötő EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Alice Regrange
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Carter Priot
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Puerto de Barcelona - kikötő I_vote_lcapPuerto de Barcelona - kikötő I_voting_barPuerto de Barcelona - kikötő I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Puerto de Barcelona - kikötő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyPént. Júl. 22, 2011 5:48 am

A kikötőben nem csak azok járnak-kelnek akik utaznak valahova, vagy éppen érkeznek. Remek hely a kikapcsolódásra, főleg éjszaka, kivilágítva gyönyörű.
Puerto de Barcelona - kikötő DSCN9527_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Boszorkány
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jul. 24.

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyKedd Júl. 26, 2011 1:41 am

Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2 Puerto de Barcelona - kikötő Chace-Crawford_s200 Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2

Dexter

Régóta itt vagyok már Barcelonában, de ezt a pezsgést még máig nem tudtam megszokni. Minden egyes nap egyre nagyobb a pörgés és én is egyre jobban élvezem. Ez amolyan energikus boszis dolog volt számomra. De így, hogy egy-egy estét beiktattam Dexterrel sokkal jobban lefoglalta az időmet és a fölös energiáimat mint bármi más. Igazából tudom, hogy nem jó üzlet vele lennem, de mit tudok én csinálni, ha egyszer annyira jó vele.
Úgyhogy a kikötőben sétálgatva éppen a Westwood hajóhoz próbáltam elnavigálni magamat.
Gyönyörű volt a környezet, de amiért most idejöttem az sokkal jobban izgatta a fantáziámat és remélem, hogy Dexterét is.
Szerintem a "csomagolás" is tetszeni fog neki. Ugyanis a kedvenc fekete csipke fehérnemű szettemet vettem fel csak is az ő kedvéért.

XoXo H.



/Sorry, de kezdőkben nem vagyok éppen a legjobb, meg amit megírtam az elszállt mert jött egy hülye áramszünet és már nem tudtam, hogy mit is írtam. Szóval elsőre ennyi./
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:31 am

Puerto de Barcelona - kikötő ChaceiconPuerto de Barcelona - kikötő Sct4esPuerto de Barcelona - kikötő Chaceicon

Dear Holly...

Kicsit rosszul ébredtem. Mostanában történnek fura dolgok. Elég régen változtam át farkassá és ennek vannak mellékhatásai. Példaául a mai az volt, hogy a szobám romokban hevert amikor felébredtem és ez nem túl bíztató jel. Mindez hajlani fél 4-kor történt így bevágtam magamat a kocsimba és meg sem álltam a legközelebbi védett övezetig ahol nyugodtan átváltozhattam farkassá. Másfél órát tomboltam viharszürke bundában majd visszaváltoztam és jöttem haza. Illetve nem is haza hanem egyből a kikötőbe mentem ahol a Westwood hajó állt ami egy elég méretes vitorlás, de motorja is van az ilyen napokra mint a mai amikor gyakorlatilag minuszban lehet mérni a szelet. De a mai napon nem is a vitorlázás érdekelt igazán hanem az a nőszemély aki ma velem fog tartani egy kis kalandra történetesen Holly a kis boszorkányom. Szoktunk kavarni. Elég gyakran. Mindkettőnknek jólesik és akár azt is mondhatom, hogy Holly a legjobb barátom. Amint megérkeztem beálltam a parkolóba és kiszálltam. Kivettem a csomagtartóból a táskámat és megindultam a hajóm felé. Amikor rákanyarodtam a hajó felé vezető stégre észre vettem Holly-t. Vigyorogva gyorsítottam a lépteimet majd amikor mellé értem egy laza mozdulattal átkaroltam a derekát és magam felé fordítottam.
-Szervusz gyönyörűm…-mondtam vigyorogva és odahajoltam hozzá. Gyengéden de követelőzően megcsókoltam majd lassan elengedtem. Megfogtam a kezét és meg sem álltam a hajóig. Ott Felsegítettem a lányt a fedélzetre majd én is követtem. A kabin ajtaját feltéptem és ledobtam a táskát.



Lots of Love
Dex


A hozzászólást Dexter Westwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 29, 2011 6:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Boszorkány
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jul. 24.

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 6:11 am

Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2 Puerto de Barcelona - kikötő Chace-Crawford_s200 Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2

Dexter

Már egy ideje ott várakoztam a hajó előtt, de éppen az órámat figyeltem, amikor valaki átkarolta a derekam és maga felé fordított. Az érintéséből tudtam, hogy kivel van dolgom így egy nagy és huncut mosollyal az arcomon fordultam oda hozzá.
- Helló szépfiú…. – köszöntöttem, majd viszonoztam követelőző csókját és elszakadtunk egymástól.
Igazán különös volt ez az érzés. Sokkal felszabadultabb, sokkal energikusabb, mint mostanában bármikor is.
- Mi ez a kirobbanó energia és felszabadultság?? Csak nem jó napod volt?? – kíváncsiskodtam, de felesleges volt, mert már előre tudtam a válaszát.
Úgyhogy inkább szexisen odasétáltam, és mint egy dorombolós kiscica úgy bújtam hozzá. Ez hiányzott nekem az a felszabadult nyugodt érzés ami akkor tölt el ha a közelében vagyok. Jó, jó tudom, de akkor is ez az igazság. Dex amolyan három az egyben pasi.
1.Barát, nagyon JÓ barát!
2.Igazi vérbeli pasi, aki minden helyzetben helyt áll! Wink
3.Amolyan természetfeletti társaság akiivel mindent, de tényleg MINDENT megbeszélhetek.
Egyszóval ha nem tudnám milyen akkor még többet is akarhatnék tőle, de így, azt hiszem ennyi bőven elég nekünk egymásból.

XoXo H.

Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyPént. Júl. 29, 2011 6:50 am

Puerto de Barcelona - kikötő ChaceiconPuerto de Barcelona - kikötő Sct4esPuerto de Barcelona - kikötő Chaceicon

Dear Holly...

Igaza volt. A szépfiúban is meg az energiabmbában is. Ha farkaskodom akkor utána általában eléggé fel vagyok dobódva és sokkal több az energiám is , de könyebben fel lehet bosszantani, ha nem vigyáznak velem.
-Reggel kicsit szórakoztam… farkasmódra..-mondtam halkan nevetve. Miután felszálltunk a hajóra eloldoztam a köteleket és beindítottam a motort. Most nem akartam a vitorlákat használni. Az túl lassú lett volna. Most gyorsan ki akartam érni a kikötőből. Kiálltam és már mentünk is a nyílt víz felé. Nem ez az első alkalom, hogy kihajózunk Holly-val úgyhogy nem kellett körbevezetnem és egyébként is krwatív csaj legalőször is megoldott mindent a segítségem nélkül. Amikor eltávolodtunk a partoktól leállítottam a motort és amikor megállt a hajó a vízbe engedtem a vasmacskát.
-Azt hiszem ez lesz a mai megállónk…-mondtam halkan nevetve és levettem a pólómat és ledobtam a kabinba. Sütött a nap és meleg volt úgyhogy nem éreztem szükségét, hogy rajtam legyen.
Vigyorogva elkaptam a lány kezét és odahúztam magamhoz. Eleinte finoman megcsókoltam majd egyik kezemet a fenekére csúsztattam.
-Hiányoztál…-mondtam neki két csók között. Körülbelül 3-4 napja láttam utoljára mégis kiakasztóan hosszú időnek tűnt.




Lots of Love
Dex
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Boszorkány
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jul. 24.

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyPént. Júl. 29, 2011 7:47 am

Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2 Puerto de Barcelona - kikötő Chace-Crawford_s200 Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2

Dexter


- Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a válaszod. Akkor szoktál ennyire….ennyire energikus lenni. – mutattam végig rajta és közben végig kacéran mosolyogtam.
Sokkal jobban élveztem ha kint lehettünk itt a nyílt vízen. Itt semmi kellemetlen dolog nem érhet vagy legalább is csak nagyon kevés. Meg amúgy is elég kreatívnak tartom magunkat ahhoz, kitaláljuk mivel tölthetnénk el az időnket. A parttól elég távol járhattunk már amikor meghallottam, hogy Dex leállította a motort és éppen odasétáltam hozzá közel amikor közölte, hogy megérkeztünk.
- Hmm… Szép és nyugodt. feleltem és egyre közelebb sétáltam hozzá.
Egy pillanatra vettem csak le róla a tekintetem, de mire ismét rávetettem ő már félmeztelenül állt előttem mint egy félisten. Iszonyatosan szexi volt és nagyon örültem, hogy vele lehetek. De nem hagyott túl sok időt arra, hogy ezen elmélkedjek ugyan is egy váratlan pillanatban elkapta a kezem és magához húzott. Egy igen csak kellemes és bizsergető csókba kezdtünk bele ami a vége felé egyre szenvedélyesebbé vált.
- Mi a fene. Csak nem? – cukkoltam egy kicsit és végül én kezdtem bele egy újabb csókba, ami inkább volt szenvedélyes és követelőző mintsem gyengéd és nőies.
Miután azonban ez is véget ért, közelebb hajoltam hozzá és a fülébe suttogtam.
- Te is hiányoztál. – mondtam és gyengéden eltoltam magam tőle, majd faggatni kezdtem.
- Mesélj merre jártál. Csak nem valami üzleti út? Vagy csak simán farkaskodtál egy kicsit? – kíváncsiskodtam miközben a hajó korlátjához sétáltam.

XoXo H.

Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyHétf. Aug. 01, 2011 10:07 am

Puerto de Barcelona - kikötő ChaceiconPuerto de Barcelona - kikötő Sct4esPuerto de Barcelona - kikötő Chaceicon

Dear Holly...

-Hehe… ez aranyos, de mondhatod azt is nyugodtan, hogy perverz…-mondtam halkan nevetve. Gondolom csak finoman akart fogalmazni az energikussal amit egyébként nem értettem. Előttem kimondhatja nyugodtan nyíltan kereken egyben a dolgokat. Nem kell kímélnie és ezt Ő is tudja. Bár ilyenkor lehet, hogy nem árt ha vigyáz velem ebben mondjuk igaza van. A farkasvér ha még nem csitult el könyebben eldurranhat az agyam. Nem árt vigyázni, de ezzel Ő is tisztában van. Ha nem Ő kérdezte volna azt amit kérdezett akkor simán rávágtam volna, hogy csak farkaskodtam ennyit mert olyan kedvem volt kész vége ennyi. De neki elmondhattam, ha baj volt és mostanában elég sok baj volt.
-Egyre rövidebb az az időszak amikor nyugodt vagyok… 2 hete változtam át utoljára és akkor 4 napig voltam ilyen…utána rendben volt minden… ma reggel meg amikor felkertem a szobám nem éppen úgy nézett ki mint ahogyan lefeküdtem. Mint ahol végigsöpört egy tornado… farkasbőrben… ezért kellett reggel elmennem a védett parkba…-mondtam csendesen miközben inkább csak a vizet bámultam. Igazából féltem egy kicsit. Féltem saját magamtól, ha már nem lesz több nyugodt időszakom… ha már csak a farkasvér marad és nem lehetek majd újra nyugisabb. Lehet, hogy többet kellene sportolnom vagy nem is tudom. Így is mozgok elég sokat. Ha mást nem akkor naponta futok legalább 1 órát. Lassan Holly-ra néztem.





Lots of Love
Dex
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Boszorkány
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jul. 24.

Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:43 am

Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2 Puerto de Barcelona - kikötő Chace-Crawford_s200 Puerto de Barcelona - kikötő Ashley-benson-bts-troix-2

Dexter

- Ez érdekes… - mondtam elgondolkozva.
Igazából sosem értettem mi a fene lehet ez az egész mizéria a farkassá válással kapcsolatban, de most komolyan mondom, hogy mióta ismerem Dextert ez sokkal jobban foglalkoztat mint eddig bármi. De ehhez az esethez még én sem tudok hozzászólni.
- De …. Na mindegy, hol is tartottunk az előbb? - kérdeztem tőle egy kacér mosollyal az arcomon miközben belenéztem azokba a gyönyörű tengerkék szemekbe amik engem figyeltek és egy határozott mozdulattal közelebb hajoltam, hozzá és megcsókoltam. Hosszú szenvedélyes csók volt, amibe az összes vágyunk és szenvedélyünk beleívódott.

XoXo H.


Bocsi a késésért és azért hogy ilyen rövidke lett Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Puerto de Barcelona - kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Puerto de Barcelona - kikötő   Puerto de Barcelona - kikötő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Puerto de Barcelona - kikötő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Plaza Barcelona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Part-
Ugrás: