Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Plaza Barcelona 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Plaza Barcelona Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Plaza Barcelona 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Plaza Barcelona EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Plaza Barcelona EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Plaza Barcelona EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Plaza Barcelona EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Plaza Barcelona EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Plaza Barcelona EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Plaza Barcelona EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Plaza Barcelona EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Plaza Barcelona EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Alice Regrange
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Carter Priot
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Plaza Barcelona I_vote_lcapPlaza Barcelona I_voting_barPlaza Barcelona I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Plaza Barcelona

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyPént. Júl. 22, 2011 5:44 am

Egy óriási plaza várja a vásárolni vágyókat tele ruha és cipő üzletekkel. És még sok egyéb érdekességgel a könyváruházakat és az illatszer boltokat is beleértve.
Plaza Barcelona 50526_878243272_big_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 5:30 am

Dawn


Egy miniszoknyában és egy pánt nélküli fölsőben vártam az egyik vámpírra. Ma már úgy is megcsináltam mindent. Bementem dolgozni és kivételesen nem lógtam el. Na nem mintha akkor szándékosan csináltam volna csak egyszerűen kerülnöm kellett a lelepleződést. Szóval most is mint mindig egy sima emberek és mindenmások - kivéve a ténylegesen vadászok - számára láthatatlan karó volt a combomra erősítve, mind a kettőre. Vállamon a váll táskámmal, amiben ugyan csak fegyverek voltak. És az igazán nem elmondható rólam, hogy óvatlan lennék.
Egy kis idő múltán megláttam az emberemet, mármint a vámpíromat. Odasétáltam hozzá és a nyakába csókoltam hátulról. Undorító volt, de szükséges. S így kezdődött ez az egész, majd úgy ért véget, hogy megbeszéltük késő este találkozunk valahol. Ő gondolom azért akart estét, mert akkor könnyebben megölhet, körülbelül én is épp ezért akartam. Megcsókoltam - és kirázott tőle a hideg, de ezt persze nem mutattam ki - majd hagytam, hogy kimenjen az öltöző kabinból. Végül én is ezt tettem és így váltunk el. Majd felhívtam az egyik haveromat.
- Chris... hé Chris ez nem téves hívás! - szóltam rá arra aki egyáltalán nem a barátom csak ő intézi néhány ügyemet és nem egyszer mentettem meg az életét, persze ezt ő nem vallja be, de azért segít nekem. Egoista és beképzelt, de azért legalább arra jó, hogy innen kérjek tőle valamit. - Figyelj kellene a pénz... Nem, nem használlak ki szóval állj le! Nem tőled kell csak valahogy vedd rá a szüleimet, hogy küldjenek postán... Ahhoz neked nincs semmi közöd. - sziszegtem bele a telefonba. Most komolyan mért kell ennyit kérdezni? Utálatos egy alak. - Oké, kösz.
Ezzel letettem a telefont. Elvettem a ruhák közül pár kihívó darabot, de azért még keresgéltem. Próbáltam minnél jobbat találni az esti vadászatomra.
Vissza az elejére Go down
Dawn Moyer
Ember
Dawn Moyer


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Barcelona

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 7:50 am

Lola

Miért jöttem a Plázába, amikor nagyon is jól tudom, hogy Carter csak azért vetette fel, hogy elvisz vacsorázni, hogy újra megpróbálja azt a perverz álmát teljesíteni, miszerint nekem az Ő ágyában kellene felébrednem, egy vagy több tartalmasnak nevezhető éjszaka után? Felesleges azon törnöm az agyam hogyan is működik a Kedves agya, mert csak azért választok olyan ruhákat, amik alig takarnak, hogy csorgathassa a nyálát, hogy aztán megint megálljt parancsoljak neki. Jó ideje csinálom ezt szerencsétlennel, pontosabban csak azóta, amióta fejébe vette, hogy engem mindenképpen maga mellett akar tudni az egyik ébredésénél, és ezért lépéseket is hajlandó tenni. Kiválasztok néhány darabot, és szépen elindulok a próbafülkék felé, hogy legyen is valami értelme annak, hogy kiválogattam a fél boltot a saját méretemben. Most nincs más rajtam, csak egy kantáros farmer sort, és egy divatos fehér ing. Megcsörren a telefonom, Carter sms-ezik, hogy fel kellene hívjam. Természetesen nem képes Ő felhívni olyan ügyekért, ami számára fontos. Egyik kezemen átvetem a ruhákat, hogy meg tudjam tartani a telefont is, és gyors híváson elkezdem hívni a Kedveském. Közben átfurakszom pár ember között, és megküzdök a fogasokkal is, hogy eljussak a próbafülkékig. Lakótársam épp akkor veszi fel a telefont, amikor beérek a kis elfüggönyözött helyiségbe. Így remek lehetőségem adódik arra, hogy a ruhaválasztásban is segítséget kérjek tőle, ne csak arról beszéljünk, hogy oda kellene neki adnom a hamarosan befizetendő lakbér felét. Bízom benne annyira, hogy tudom nem az lesz az első dolga, hogy az útjába akadó kocsmában eligya. Közös munkával kiválasztunk egy rövid flitteres szoknyát, egy fekete felsővel, de azt már nem hajlandó megbeszélni, hogy melyik magassarkúmat is leszek hajlandó felvenni, így letesszük a telefont. Az összes cuccommal indulok visszafelé, de nem figyelek előre, mert épp a mobilomat próbálom elsüllyeszteni a táskámban, ami a karomon lóg. Remek ügyességemnek köszönhetően nekimegyek valakinek, így mindkettőnk kezéből kicsúsznak a dolgok.
- Ne haragudj! Bocsáss meg. - Szabadkozom, ahogy felpillantok a velem szemben álló lányra. Nem tudom arcra megállapítani a korát, ez a tehetségem teljesen elveszett, miután megtámadott a több mint száz éves vámpír, és akkor sem tért vissza, amikor ez a vámpír meghalt - végre véglegesen. Az egyik eladó srác már rohant is felénk, hogy segítsen, mert látta, hogy valami gond lesz abból, ahogy a ruhák a földön hevernek. Felkaptam azt a két vállfát, amire nekem szükségem volt, aztán hagytam, hogy a fiú tegye a dolgát, amiért fizetik. A nő, vagy lány felé fordultam, akinek nekimentem.
- Dawn vagyok.
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyPént. Szept. 02, 2011 2:19 am

Dawn


Szerencsére már találtam egy jó kivágott fölsőt. Elég mély, szinte már k**vás volt, de nekem tetszett. A célnak megfelelt és mivel azzal a vámpírral sem viselkedtem úgy eddig, mint valami ártatlan kis szüzike, így ez lesz a megfelelő. Tehát megfogtam és már fordultam is volna meg, mikor egy lány nekem jött. A cuccaim kicsúsztak a kezem közül, de gyorsan elkaptam, csak néhány esett a földre. Azokat meg felvettem.
- Nem baj. - Vontam vállatt és a hangom egy kicsit rosszkedvű volt. Bár mondjuk kinek ne lenne, ha egyszer épp az előbb az ellenségével volt együtt? Ráadásul csak azért, hogy majd megölje, de az előzményeket mindig utáltam. Hozzám érnek és legszívesen itt, mindenki előtt beledöfnék a szívébe egy karót vagy legalábbis megverném. Csak a végét szeretem jobban, mikor már egy gyilkossal kevesebb lesz. Az a vámpír meg egyébként is valamilyen strici-nek vagy nem tudom minek nézett ki. Sőt, tuti, hogy az és fogadjunk majd engem is felakar használni, csak hát gondolom érzi rajtam, hogy boszi vagyok. Egy boszorkánynak meg ki ne örülne? Minden vámpírnak jól jön egy-kettő, mert hát valamilyen képesség birtokában van, ami lehet még a hasznukra is válhat.
Miközben megjött az itt dolgozó emberke és odaadta a lánynak a ruhákat amik leestek, megtudtam, a nevét is annak aki nekem jött. Annak pedig örültem, hogy nem vámpír vagy vérfarkas, bár mondjuk most úgy is kedvem lenne megölni egyet-kettőt. Kivéve egy vérfarkast, bár mondjuk amilyen lelki állapotban vagyok talán mág őt is. Igaz, hogy ezt csak gondolom és igazából nem tenném meg. Először is mert szükségem van rá, másodszor meg mert nem szeretek senkit sem kihasználni, legyen az bármilyen lény.
- Lili. - mutatkoztam be én is, csak az egyik becenevemen, pontosabban az anyukám nevén. Lehet, hogy Dawn vagy kicsoda ember, de attól még nincs okom rá, hogy már is megbízzak benne vagy valami. És nem szeretném, hogy mindenki tudja a nevemet. Végül is kitudja, lehet hogy ő ismer vérfarkast vagy vámpírt aminek meg nem lenne jó vége.
Aztán odamentem a pulthoz vagy mihez és beálltam a sorba. Nem tűnt valami rövidnek, így egy ideig még állhatok. Eközben pedig a telefonom is megcsörrent... Komolyan mondom egyszer a földhöz fogom vágni. Végül is csináltam már ilyet, csak az a baj, hogy még nem kaptam meg a pénzt és spórolnom kell. Hála az én okos eszemnek és az összes pénzemet egy titkos szolgálati, felturbózott autóra költöttem. De mindegy, legalább az, hogy a bárban dolgozok pultosként hoz egy kis pénzt... Tényleg, most tovább maradtam, úgyhogy kérni fogok Bentől fizetésemelést, mert akarom már azt az új telefont. Az meg jól van, hogy legutóbb nála aludtam... De attól még saját ház is kéne meg minden. Mivel sajnos egy csomó mindent el kell, majd intéznem.
Ám egy-két másodperc elteltével megnéztem, hogy ki hív. Valaki aki a bárban dolgozik. Felvettem, beszéltem vele egy rövidet, majd letettem. Azt akarja, hogy menjek be... Szuper.
Vissza az elejére Go down
Dawn Moyer
Ember
Dawn Moyer


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Barcelona

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptySzomb. Okt. 01, 2011 11:37 pm

Lola


Abszolút el tudok bénáskodni bármit, amit csak rám bíznak, habár ez elsőre nem látszik rajtam, és mostanában nagyon figyelek arra, hogy tegyek semmi olyat, amiért legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. A mostani alkalom sem egy ilyen, de azért elég béna, ha valaki frontálisan ütközik az egyik vásárlóval. Minő véletlen, hogy éppen Én vagyok az, aki a kis "karambolt" okozta. Persze egyből bocsánatot kérek, mert ha béna vagyok, bunkó már nem. A csaj, akinek nekimentem elég passzív, Én meg az örökké optimista mosolygásommal kicsit furcsán érzem magam mellette.
Kezdeményezek egy barátságosnak szánt bemutatkozást, de ugyan csak azt a passzivitást kapom, amit eddig, és megpróbálok Én sem úgy mosolyogni, mint aki befüvezett. Tudom, hogy van akinek nem jön be a vidámság, de mióta különösebb gond nem adódott az életemben, és van aki megvédjen azoktól, akik szabadon járkálnak minden felé, megváltoztam.
Felkapkodom azt a két ruhát, ami nekem kell, és inkább Én is megyek tovább, mert lassan haza kéne mennem, mielőtt Carter elkezd balhézni, hogy megint órákig vásároltam, ahelyett, hogy a lakbért adtam volna oda neki. Beállok a sorba, ami elég hosszú, tekintve, hogy valami leértékelést tart a bolt, aminek következtében ilyenkor ötvenszer több ember és pénz fordul meg itt, mint előtte. Várakozás közben a többi vevőt figyelem, és a lábammal dobolok a kis hangszórókból szóló slágerek ütemére. Épp Lili mögé álltam be, akivel az imént összeütköztem. Amikor a kasszához értem elővettem a bankkártyám, de közben nem figyeltem, gyorsan fizettem, elvettem a kis táskát, és mentem volna kifelé, amikor belepillantva nem a saját ruháimat láttam viszont. De akkor kié lehet ez a ruha?


A hozzászólást Dawn Moyer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 03, 2011 4:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyVas. Okt. 02, 2011 2:48 am

Dawn


A telefon beszélgetés után már nyúltam volna a cuccaimért mikor észrevettem, hogy valaki másé van ott. Remek. Hátrafordultam és megkérdeztem az egyik nőt, hogy ki volt, mire az Dawn-ra mutatott. És ha most ember ellenes lennék és én hinném magamat a megváltónak akkor azt mondanám, hogy... "Istenem az emberek milyen figyelmetlenek!" De mivel nem vagyok olyan, ezért nem gondolok ilyenekre.
Felkaptam a szatyrot és odamentem a lányhoz. Marhára nem voltam jó kedvemben ezért nem akartam vele kedveskedni sem. Ő és még kitudja hány ember életét mentem meg azzal, hogy vámpírokat gyilkolok, valamikor vérfarkasokat is, de azokat ritkábban, bizonyos okok miatt. Meg a vérszívókból amúgy is több van.
- Az én ruháimat vetted el. - közöltem vele. Mindenféle bocs, vagy mosolygás nélkül. És mondom: nincs kedvem jópofizni. Egyébként is, aki azt hiszi, hogy csak a vérfarkasokkal és vámpírokkal vagyok kevésbé kedves az nagyot téved. Ahhoz, hogy mindenki kegyetlennek vagy ilyesmiknek tartson, az emberekkel is így kell viselkednem. Ez a logikus.
Dawn felényújtottam a szatyrot, majd ha ő is oda adta elvettem tőle.
- Legközelebb jobban figyelj! - tanácsoltam neki savanyúan mosolyogva. Ha mindig ilyen figyelmetlen, csoda hogy él. Elég csak rossz helyre menni rossz időben és máris egy "démonnak" a vacsija lesz. Nem szabadna az embereknek ennyire óvatlannak lennie. Az igaz, hogyha tudnának a természetfeletti lényekről akkor lehet jobban figyelnének, de nem az én feladatom felvilágosítani őket, meg egyébként is jobb így. Aki tud, az máris célponttá válik. Egy csomó vadász mindig mindent azzal ront el, hogy túl feltűnően figyelik a többi lényt, túl gyorsan támadnak, és nyilvánosan, ami nagy hiba. Ezzel könnyen fel keltik a vámpírok figyelmét, akik pedig védik magukat. Persze, egyszer én ezt direkt csináltam egy "démon" bárban, de csakhogy teszteljem a képességemet, ami ugyan eléggé nagy őrültség, de élek, és ez a lényeg.
A ruhák átcserélése után már mentem is volna el, de inkább úgy döntöttem, hogy megvárom Dawn-t, nehogy véletlenül egy vámpír karmai közé kerüljön. Igaz nem tudhatom, hogy bízhatok-e benne, sőt nem is bízhatok, de mivel ember, ezért nem hagyhatom, hogy miattam halljon meg.
- Ha máskor is ilyen figyelmetlen vagy, simán meghalhatsz. Elrabol egy idegen, vagy megvernek, megölhetnek. Elég valakit felidegesíteni vagy rossz helyen lenni, rossz időben. - oktattam ki, minden udvariasságot mellőzve, majd mivel úgy gondoltam ez pont elég lesz, úgy sem érzem, hogy vámpír lenne a közelben, elindultam.
Vissza az elejére Go down
Dawn Moyer
Ember
Dawn Moyer


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Barcelona

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:34 am

Lola


Összecseréltem a szatyromat valaki mással, most teljesen véletlenül. El tudom bénáskodni az összes dolgot, amit csak lehet, bármennyire is próbálom elkerülni az olyan helyzeteket, amikor fülig vörösödhetek, és legszívesebben a föld legmélyére süllyednék. Természetesen ki mással keverhettem volna össze, mint Lilivel. Figyelmetlenség, az a bajom, meg, hogy e mellett körülbelül ötven felé jár az eszem, és csak arra nem figyelek, amit éppen csinálnom kéne. Csoda, hogy még rágózni és sétálni tudok egyszerre. Éppen fordulnék vissza, hogy megkérdezzem kivel cserélhettem össze a ruhákat, amikor Lili kicsit sem udvariasan a kezembe nyomja a sajátjaimat, Én meg meglepetten pislogva az Ő kezébe ejtem az általam ismeretlen ruhákat tartalmazó szatyrot. Lili úgy néz ki egy percig sem foglalatoskodik azzal, hogy udvarias legyen velem, csak nagy hidegen odavet pár szót, mintha minimum egy hat éves kis óvódás lennék, aki még homokot eszik, hiába szól rá az anyukája. Az egyetlen gond ezzel az egésszel, hogy jóval elmúltam már hat éves, és neki sem kellene kisgyereknek néznie.
Megint kapok egy burkolt lecseszést, és kezd egy kicsit elegem lenni belőle. "Legközelebb jobban figyelj", mi vagyok, Én kutya, hogy tanítani kell? Egyszer az életben voltam rossz időben, rossz helyen, és meg is van a következménye, egész életemben rossz időben, és rossz helyen vagyok. Majd elmegyek meditálni, minden amerikai filmben az volt a megoldás az összes szereplő lelki sebeire. Hátha Én is "megtisztulok", és kiegyensúlyozott leszek, ergo nem leszek ilyen béna.
Éppen ejteném magamban a témát, és nem foglalkoznék többet azzal, hogy Lili milyen kedvesen elutasító volt, amikor megint felbukkan a látóteremben, és képen tudnám vágni, amiért megint a kioktatós szövegével jön. Nem véletlenül nevez az egész baráti köröm Harcias Kisasszonynak - amit mellesleg gyűlölök. De akkor sem várom el, hogy egy velem egy idős, vagy éppen pár évvel idősebb csaj megmondja nekem mit hogyan csináljak. Húsz éves vagyok, eddig is éltem nélküle. Kis segítséggel, de élek.
- Képzeld jól megvoltam húsz évig nélküled, és nincs szükségem a figyelmeztetésedre, mert nagyon jól tudom milyen az, amikor a halállal nézel farkasszemet. - Mindig azt mondták nekem, hogy úgy bánjak az emberekkel, ahogy elvárom, hogy velem bánjanak. De mivel Lilivel először megpróbáltam kedves lenni, és akkor sem sikerült belőle ugyanezt kiváltani, nem érdekel, hogy mit tanítottak, azt kapja vissza, amit érdemel. Sértetten dobok egyet a hajamon, és vonulok a kijárat felé. Lili meg vagy rájön, hogy mire céloztam, vagy soha nem fogja megtudni, hogy tudok a vámpírokról, és hasonlókról.
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyHétf. Okt. 03, 2011 6:33 am

Dawn


A beképzeltség már egeket ver, igaz hogy én voltam az úgymond "gonosz," és ő nem tud semmit rólam. Ráadásul talán még meg is érteném amit mond, ha meglátta volna az elvarázsolt karókat amit csak vadászok láthatnak, de mivel ő nem látta, ezért is egyértelmű, hogy csak egy sima ember.
Kiderült közben, hogy Dawn 20 éves, ami nem jelent semmit. Egy évvel fiatalabb vagyok nála, de annál ezerszer erősebb, plusz lehet az előző pár éveiben jól meg volt nélkülem, mert gondlom errefelé is kószálnak hozzám hasonló vadászok, de most, hogy itt vagyok, egyáltalán nincs meg jól. Ha elmennék örökre erról a helyről, máris minden rosszabb lenne, és nem a saját magam fényezése miatt mondom ezt. Igazából, ha nem lenne a képességem akkor nem is érnék ennyit, csak nagyon keveset. Talán ezért is örülök az adományoknak, amit a vérszerinti szüleimnek köszönhetek, akikről a mai napig nem tudok semmit. Meghaltak? Vagy csak eldobtak maguktól? Őszintén nem érdekel, így hozta a sors, már jó ideje elfogadtam, sőt gondolkkodni sem volt rá időm, túl sok minden vett és vesz körül.
És Dawn farkasszemet nézett a halállal? Lehet, hogy igazat mond, de mivel szokásom nem hinni szinte senkinek, ezért most sem fogok. Plusz nem állok le valakivel ezen vitatkozni meg bosszankodni. Ha tud valamit a természetfölöttiről akkor sem volt sosem abban a veszélyben, mint a vadászok, akik nap, mint nap vívják ki maguk ellen a sorsot. Az emberek csupán azért lehetnek veszélyeztetebbek, mert nincsenek felkészülve az esetleges támadásokra.
- Talán csak, mert megvédtek. Ezért van a titkos szolgálat, a rendőrség, viszont te semmit sem tudsz rólam, ezzel ellentétben nekem fél órámba se telne és szinte mindent megtudnék rólad. Egymagadban meg semmit sem érsz, nem tudod megvédeni magadat. - jegyeztem. Hangom rideg és egy leheletnyit gúnyos volt. Igaz, hogy az embereket inkább a vadászok védik meg, bár az én családom már beállt rendőrnek, és a kapcsolatai miatt is tudna megszerezni néhány információt, de a lényeg az, hogyha rajta múlna, lehet már rég halott lenne. Kivéve persze, ha van olyan szerencsés és mégis túléli. Esetleg annyira hisz a vámpír históriákban, hogy mindig tart magánál karót, vagy nem merészkedik az erdőbe valamilyen oknál fogva.
Viszont ennél tovább nem tartottam érdemesnek a beszélgetést, de mivel épp ugyanarra megyünk, ezért sétáltam mellette, de mégis egy kicsit elől. Igazság szerint nem akartam ilyen gonosz és barátságtalan lenni, de már a Ben-es eset miatt is kezdett egyre jobban eltűnni a jóhírem, amit ideje vissza szerezni. Mert hát senki se higyje azt, hogy én kedves vagyok vagy van bennem bármi jó, egy csepp könyörület is!
Vissza az elejére Go down
Dawn Moyer
Ember
Dawn Moyer


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Barcelona

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptyKedd Okt. 04, 2011 4:18 am

Lola

Néhány ember korához képes nagyon gyerekesen, makacsul tud viselkedni. Éppen ezt veszem észre Lilinél is, és most már inkább abban vagyok biztos, hogy fiatalabb nálam, nem azt találgatom, hogy hány évvel idősebb. Felidegesíthetett volna a bunkó stílusával, de annyi ilyen ember járkál csak Barcelonában, hogy kedvem sincs felhúzni magam az egészen. Jobbnak látom, ha nem foglalkozom vele.
Először jóformán rám förmedt, mert a bolti eladó hibázott, aztán még ki is oktatott, amivel egy időre - és talán véglegesen - betelt a pohár, és Én sem álltam meg, hogy ne ugyan olyan stílusban válaszoljak neki, mint ahogy Ő szólt hozzám. Probléma megoldás? Nulla. Miért akarnám megoldani. Rengeteg olyan ember van, akivel egyszer összefutok, és kész vége. Nem ragozom tovább ezt a beszélgetést sem, megmondom a magamét, aztán a soha viszont - vagy talán viszont - látásra.
Az órámra pillantok, el fogok késni, ha leállok veszekedni. A kissé harcias kirohanásom épp elég volt. Ha meg Lili meg akar tudni rólam valamit, csak tessék! Nincs álnevem, nem vagyok se vámpír, se vérfarkas, csak van egy vadász barátom - aki mellesleg az idióta lakótársam is egyben. Nem vagyok boszorkány, és nem szövetkezem egyik fajjal sem, csak próbálok biztonságban, és lehetőleg ezen lények számára észrevehetetlenül élni. Magyarán szólva nem akarom, hogy szörny vacsi legyen belőlem. Ha már a vacsoránál tartunk, megszaporázom a lépteimet, mert elég lesz hallgatni, hogy még nem adtam oda a lakbért, azt már nincs kedvem, hogy elkéstem a megbeszélt találkáról.
Ugyan az előttem lépkedő Lili még tesz pár megjegyzést, úgy teszek, mintha nem is hozzám szólt volna, mert nagyon nem érdekel a kioktató fecsegése. Kit érdekel, hogy meg is halhatok? Van aki vigyázzon rám, és bár nem lopkodom el Carter karóit, hogy teljes biztonságban érezzem magam, meg tudom védeni magam a magasságom és a testalkatom ellenére. Az egy dolog, hogy itt Spanyolországban van aki megvédjen, és nem kell a haláltól félnem minden sarkon, de régen, Amerikában is megoldottam a dolgot, ugyanis el tudtam menekülni a majdnem-gyilkosom elől.
Gúnyosan horkantok egyet, amikor Lili befejezi a kis mondókáját, majd a kijárati ajtóknál könnyedén leelőzöm, és indulok taxit fogni.
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona EmptySzer. Okt. 05, 2011 5:23 am

Dawn


Elmondtam neki amit gondolok, de úgy tűnik nem nagyon figyelt rám, ami nagy baj. Lehet azt hiszi, hogy csak egy dilinyós idegesítő, gúnyos és kiállhatatlan lány vagyok, de mégis igazat mondtam. A világon szinte mindenhol vannak vadászok még ha nem is hiszi, és pont ezért tudom mit beszélek. Anyának és apának rengetek kapcsolata van, amik különböző kontintenseken, országokon vannak. Talán azt hiszi bármikor is egyedül volt? Mert akkor nagyot téved. Vagy úgy gondolja, hogy csak mert egyszer valamit megúszott ezért már mindig boldogulni fog? Mert szerintem ez butaság. Sok ember úszik meg életveszélyes dolgokat, sok emberből lesz úgy vadász, hogy éppen megúszott valamit, de ettől még egyedül nem boldogul. Ha senki se gyilkolna vámpírokat akkor sokkal többen lennének és sokkal kevesebb lett volna annak a valószínűsége, hogy bármit is megúsz. Ám lehet, sőt szinte teljesen biztos, hogy valamilyen ember általi támadásra gondolt, de annál is szinte ugyanaz. Csak azok sokkal veszélytelenebb, hisz nem kérdés melyik az erősebb. A vámpír bűnőző vagy az ember? Egyértelműen a démon, mindig is az volt, mert nem mindenki tudja, hogy kell őket megölni, vagy nem mindenki tudja, hogy melyik hiedelem az igaz. Mint például: fokhagyma, karó, szentelt víz és egyebek. Ezek vajon igazak? Mindig ez a kérdés, és nem mindenki tudja rá a választ, ami nagyon nagy hátrány. Ha mondjuk egy ember meglocsolja a vámpírt szentelt vízzel, az csak kiröhögné és megölné. Ezért is fontos, hogy néhányan tisztában legyenek az ilyen dolgokkal.
Miután végig mondtam amit mondtam Dawn gúnyos hangjára lettem figyelmes, de nagyon nem izgatott. Már megszoktam, hogy a többség rosszakat gondol rólam, és ugyan ezt az elején elég rosszul viseltem, hogy én vagyok a szörny, a gonosz, a hárpia, mikor csak így próbálom védeni az embereket. Rossz, kegyetlen hírnevet szerzek magamnak és ezáltal a démonok is félni fognak, és ha félnek akkor könnyebb megölni őket, vagy ha alábecsülnek akkor is. S ehhez még hozzá társul, hogy szinte mindenkinek más névvel mutatkozok be, így nehezebb megmondani ki vagyok.
Látom, hogy megy taxit fogni, ezért még mondok neki pár szót.
- Játszhatod bármennyire is a gúnyost, gyenge vagy. És a gyengék sosem győznek, főleg ha mások nem pátyolgatják többet. Nem kell megjegyezned, mert még csak felfogni sem vagy képes amit mondok. - mondtam neki és ezzel befejeztem a kioktatását.
A fekete, ultra sötétíttett autómhoz léptem amit még a kormány fejlesztett ki, a titkos szolgálat, és ami miatt lett olyan kevés pénzem. Úgyhogy beültem az autóba, becsuktam az ajtaját és elhajtottam.

//Részemről Vége. Köszönöm a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Plaza Barcelona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza Barcelona   Plaza Barcelona Empty

Vissza az elejére Go down
 
Plaza Barcelona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Puerto de Barcelona - kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: