Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Dalton ház 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Dalton ház Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Dalton ház 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Dalton ház EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Dalton ház EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Dalton ház EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Dalton ház EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Dalton ház EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Dalton ház EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Dalton ház EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Dalton ház EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Dalton ház EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Alice Regrange
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Carter Priot
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Dalton ház I_vote_lcapDalton ház I_voting_barDalton ház I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Dalton ház

Go down 
SzerzőÜzenet
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Dalton ház Empty
TémanyitásTárgy: Dalton ház   Dalton ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 7:36 am

...
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Dalton ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalton ház   Dalton ház EmptyVas. Aug. 28, 2011 8:37 am

Dalton ház Milla-Jovovich-micketo-24081996-100-100Dalton ház Xavier-Samuel-xavier-samuel-13814786-100-100Dalton ház Milla-Jovovich-micketo-24081996-100-100

Ez igaz, már nem lehet visszacsinálni és ezért sem akarok többet, most sem később. Bár akkor kitudja, de nem nagyon hiszem. Ez sem volt egy szép dolog amit csináltam és máris kezd bűntudatom lenni a családom miatt. Hisz hiába minden már belém táplálták, hogy a család az első meg blablabla... Meg persze az emberek. Szóval most már késő. De annyit már tehetek, ha legalább ilyet csináltam, hogy holnapra elfelejtem az egészet ami persze lehetetlen, de azért reménykedni, lehet, nem? Mivel egy biztos, jó lenne ha csak egy álom lenne és kész. Azt nem mondanám, hogy rémálom mert tiszta hülyeség lenne és azért nem szoktam hazudozni, magamnak főleg nem.
Következő szavaira megnyugtattak bár az együtt alvás az nem biztos... Bár lehet ezt más szempontból is nézni. Például nincs nekem házam, ezzel megtudnám, hogy Benjamin hol lakik és az hatalmas előny. Igaz az együtt alvást azt még nem tudom, bár ha úgy nézzük akkor az is előny, mert... mert... jó érzés lenne és kész. Meg, mert... nos az még nem jutott eszembe, de később úgy is rájövök.
- Rendben van. - mondtam és éreztem, hogy ismét kezdek önmagam lenni, mármint a szemeim kezdenek ismát barnák lenni. És ekkor Ben megcsókolt, de hogy minek azt nem tudom. Jó az mondjuk igaz, hogy épp az előbb csókolóztunk, de próbálok nem erre gondolni és elfelejteni ami elég nehéz dolog, ha folyton eszembe juttatja. Fogadjunk direkt csinálja, hogy engem idegesítsen ezzel, mert sejti, hogy próbálom nem megtörténné tenni gondolatban. Azt mondjuk nem értem, hogy minek örül ennyire. Ő talán nem bánta meg? Vagy tényleg egyszerűen csak utál egyedül aludni? Mert komolyan elég, ha felfogad egy örömlányt az majd alszik vele. És tudom, hogy ez most gonosz volt és nem is gondoltam komolyan csak még mindig hihetetlen, hogy belementem ebbe az egészbe. És remélem nem fog bepróbálkozni vagy ilyesmi meg nem tudom. Ahogy azt sem tudom meddig is akarja, hogy nála legyek. Talán csak mára, mert mint legutóbb gondoltam megtébolyodott? Vagy esetleg befogad szobatársának vagy minek...
Amint elértük a házat, beléptem és körül néztem. Nem volt rózsaszín fal, bár nem is számítottam rá.
- És meddig is akarod, hogy nálad aludjak? - kérdeztem tőle, mintha annyira nem is érdekelne pedig nagyon hogy érdekel. Mivel attól is függ, hogy most berendezkedjek-e meg minden. Ráadásul egy picit furcsán érzem magam, kicsit jó meg rossz értelemben is. Rossz azért, mert nem szoktam férfiak házában aludni mégha csak aludni. A jó része meg pontosan ugyanez csak annyiban különbözik, hogy az Ben. Nos meg bármennyire is vagyok ártatlan vagy micsoda, nem tudom hogy mondják, azért fantáziám nekem is van és ez zavar. Főleg, hogy tetszik a fantáziálásom.
Vissza az elejére Go down
 
Dalton ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benjamin Dalton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Lakóhelyek-
Ugrás: