Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah      Patak 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben      Patak Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola      Patak 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
     Patak EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
     Patak EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
     Patak EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
     Patak EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
     Patak EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
     Patak EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
     Patak EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
     Patak EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
     Patak EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Dexter Westwood
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Dawn Moyer
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Charlotte Moore
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Alice Regrange
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Carter Priot
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
     Patak I_vote_lcap     Patak I_voting_bar     Patak I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

  Patak

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Patak        Patak EmptyPént. Júl. 22, 2011 9:33 am

A patak forrása az erdőben leledzik egy szikla közvetlen közelében. Ez a hely mindenki kedvence, biztosan állíthatom. Az emberek örülhetnek, ha egy kirándulás vagy hasonló alkalmával sikerül felfedezniük, mert valóban varázslatos.
     Patak Erdei_patak-Nantahala_National_Forest-North_Carolina-USA_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptySzomb. Aug. 13, 2011 8:12 am

Bennek, az aranyos kis farkasnak Razz


Miután Benjamin kiszállt a kocsimből, kicsit elgondolkoztam. Rájöttem, hogy szükségem van valakire aki már rég eltűnt és, hogy keresnem kell egy nyugodt helyet. Tehát az erdő felé hajtottam. Átvettem a szoknyámat és helyette egy fekete színű nadrág volt rajtam. A póló az maradt. A válltáska is. Fontos a biztonság, így ki is szálltam a kocsimból. Becsuktam magam mögött az ajtaját és bezártam. Egyébként egy fekete csizma volt rajtam.
Miután mindent végig gondoltam elkezdtem befelé sétálni, út közben megpillantottam Benjamin ruháját a földön. Szuper, még a végén azt hiszi követtem... Gondoltam elhúzva a számat, majd tovább sétáltam s eszembe jutottak a régi emlékek is, amikre elmosolyodtam. A sok kemény edzés... azért voltak benne jók is.
Egyre beljebb haladtam és megláttam egy patakot, nem messze tőlem. Közben eszembe jutott, hogy a hullát mért is nem temettem el? Na, mindegy. Egy kis állatkát, pontosabban nyuszit pillantottam meg, mire lehajoltam hozzá és néztem. Te egyszer lehet egy démon vacsija leszel... Vagy egy olyan emberé aki szereti a nyulakat... Ezen már felkuncogtam, aztán felálltam és megpillantottam egy farkast.
- Nem követtelek, csak nem volt kedvem megint templomba menni. - mondtam lazán. - Ha te az vagy akire gondolok és nem egy másik vérfarkas. - tettem még hozzá, aztán a patakhoz sétáltam és leguggoltam. Kezeimet a vízhez nyújtottam s ez által bevizeztem. Kicsit furcsa volt egy farkassal beszélni, mivel eddig csak megöltem őket, legalábbis ha ilyen alakban voltak, biztosan.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyVas. Aug. 14, 2011 4:16 am

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_


Halk kuncogás ébresztett merengésemből. Hát ilyen nincs, az em...farkasnak sehol sincs nyugta. Kivillantottam fogaimat és a hang irányába fordultam vicsorogva. Felismertem, de nem kellett volna idejönnie, nem tudok olyan jól uralkodni magamon ilyen állapotban és elég egy szó, már ugrok is... Mancsomat erősen a földbe nyomtam és igyekeztem minden tőlem telhetőt megtenni, hogy egy helyben maradjak. Arra amit mondott felhúztam szemöldököm. Egy farkastól ez érdekesen nézhetett ki. Templomba menni? Ahha mert ő biztos ott tölti a szabadidejét. De mért ne lehetnék egy sima farkas? Kezeit a vízbe tette és a patak szélén guggolt. Én mögé lopóztam és a hátára tettem a mancsaimat, ezzel belökve a vízbe. Ugattam párat, jelezve, hogy ezt még viccesnek is találom. Ember alakban is megtettem volna, csak akkor ugatás helyett például kinevettem volna. Egyetlen ok volt, amiért nem változtam vissza, vagyis kettő. Egy, így kevésbé éreztem magam rosszul, kettő ha visszaváltozok meztelenül feszítenék előtte. A farkas alak pedig azért nem volt előnyös, mert nagyon hamar gyűlt össze bennem annyi méreg, hogy támadjak. A patak partján álltam és néztem ahogy a vízben volt. Számat elnyitottam és mosoly félét utánoztam. A ruhája testére tapadt én meg csak néztem. Nyelvemet lazán kilógattam szám egyik oldalán és párologtattam a nagy melegben. Jobb mancsomat közben megemeltem és megráztam, mert valami kavics az ujjaim közé ment. Nem jött ki, tovább ráztam, majd egy idő után feladtam és visszaraktam a földre.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyVas. Aug. 14, 2011 4:56 am

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


A patak szélén guggoltam és néztem a vizet mikor megéreztem egy mancsot a hátam mögött, amit rögtön lecsaptam volna, ha nem lök a vízbe. Tiszta víz lettem, remek! Komolyan mondom egyszer megfogom ölni... Ha nem lenne farkas alakban, behúznék neki egyet, csak hát nem érdemes felidegesíteni, mert annak harc lenne a vége és én lennék a gyilkos. Szuper. Azért jöttem ide, hogy nyugodt legyek erre pont az ellenkezőjét értem el vele. És még ki is nevet.
Kimentem a vízből és kedvem lett volna egy szép jobb egyenest adni. Ránéztem a farkasra, dühösen, mérgesen.
- Ha tudnád most, hogy bevernék neked egyet... - mondtam, mert most szépen tönkre ment a ruhám. Még jó, hogy nadrágban vagyok és nem szoknyában, az még szörnyűbb lett volna.
Miután sikeresen a lábamat is kivettem a vízből, a földre ültem és összekulcsoltam a lábaimat. Ránéztem a farkasra akinek láthatólag belement valami a mancsába azért rázta vagy csak integetett, ki tudja. Viszont elnevettem magamat azon, ha tényleg belement valami a mancsába. Legalább ő is megkapta...
Kicsit elkomorultam, mert eddig csak egy embernél nevettem, de végül is nem nevettem, hanem kinevettem Bent. Van különbség. Csak sajnos még ez sem nyugtatott meg igazán.
A távolból halk lépteket hallottam, mire arra néztem, de még nem láttam senkit. Aztán ismét a farkashoz fordultam.
- Tudod nem valami okos dolog kint hagyni a ruháidat. - jegyeztem meg gúnyosan és egy kavicsot a vízbe dobtam. - Elmondom mit tanultam a szüleimtól... A farkasok az erdőben vannak, ott kell őket keresni.
Még hallottam a lépéseket, ahogy egyre jobban közelítenek.
- Ha semmi vért, csak ruhát találsz, ami éppségben van, akkor lehet jó nyomon jársz, úgyhogy ne fordulj vissza.
További lépéseket hallottam...
- Amikor a farkast meglátod ne habozz és öl... - Felálltam és a hang felé sétáltam. Emberek sétáltak, túrista ruhában, kiknek a szeme rögtön a mágikus tárgyamra esett. Jól gondoltam. Elmondtam nekik, hogy tudom kik ők és, hogy már nincs is mitől félni elintézem. Profi vagyok és egyéb dumákat mondtam nekik. Végül elmentek, én pedig vissza a farkashoz, és lehuppantam a földre, a víz mellé. De most figyeltem nehogy megint belökjön vagy bármi.
- Nem is változol pudlivá. - Húztam föl a szemöldökömet és halványan, de elmosolyodtam. Most igazán büszke voltam magamra, hogy még volt ennyi lelkierőm, ahhoz képest milyen ideges voltam.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyVas. Aug. 14, 2011 10:46 am

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_


Attól, hogy ideges lett csak még jobban nevetnem kellett. Ohh nagyon is jól tudom milyen szívesen bevernél egyet! De azt nem értem, hogy mért nem húztál be a vízbe? Egyszerű bosszú lett volna, ami nekem még jó is, tekintve, hogy bundában vagyok. Azt hiszem most hallottam először nevetni. Fejemet felkaptam, pillantásomat pedig arcára szegeztem. Aztán fejemet elfordítottam és a fülemet hegyeztem. Léptek neszét hallottam. Láttam, hogy fél perccel később Lolának is feltűnt. Közben figyelmesen hallgattam amit mond. Vadászok... ha nem lett volna itt már rég futottam volna a ruháimhoz és visszaváltoztam volna. Így azonban nem tettem mást, csak néztem rá, nagy, kerek szemeimmel. Befejezte, a vadászok elértek minket, ő azonban pár szóval lerendezte őket. Számat eltátottam, itt lett volna a remek alkalom és bűntudata sem lenne, mert nem ő ölt volna meg. Azt mondta nem is változok pudlivá, de kérem, szoktam én hazudni? Igen, szoktam, ez a helyes válasz, de ebben épp nem tettem. Nemet intve ráztam meg szőrös fejemet és úgy néztem rá, hogy tekintetemből sugárzott: Én mondtam, nem hittél nekem? Egyik mancsomat a másik után emeltem, lassú léptekkel indultam el. Feszegettem a tűréshatáromat is, na meg azt sem akartam, hogy megijedjen, támadok. Békés szándékkal jöttem, pont mint a filmekben az ufók. Leültem, aztán lefeküdtem jobb oldalára. Fejemet lábára tettem, aztán felnéztem rá, egy amolyan "Köszi pillantással". Mancsomat még mindig nagyon nyomta a kavics. Azt is felraktam combjára és a fogammal kezdtem harapdálni, hogy kijöjjön. Esélytelen volt, mélyen volt a kavics. Visszaraktam mancsomat eredeti helyére, de fejemet ott hagytam. Egyenletesen vettem a levegőt, fekete orromon keresztül. Hátam ritmusosan emelkedett fel-le, és ebben a pillanatban megnyugodtam, a mennyországban éreztem magam. Nem értem miért, de megbíztam Lolában, még a szememet is lehunytam.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyVas. Aug. 14, 2011 11:38 pm

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


Hát hogy lehet ilyen valaki? Még azon is röhög, hogy ideges vagyok! Igazán kedves tőle. Bár azt mondjuk nem értem, mért nem húztam be a vízbe, talán mert féltem hozzáértni. Mivel, most, hogy farkas alakban, még jobban előtört bennem az, amit már évek óta belém sujkoltak. Sosem volt még olyan, hogy életben hagytam egy vérfarkast farkas alakban, most megpont ezt teszem. Sőt!
Mikor meghallottam a lépteket, elkezdtem jól kioktatni, végül megmentettem. Bár nem nagyon értettem, hogy lehetnek ennyira újoncok ezek a vadászok. Ha nekem azt mondták volna, majd ő elintézi, biztos, hgy követtem volna és nem mentem volna el másfelé. De hát ez van. Vannak akik nem ilyen családban születtek csak egyszerűen képtelen volták felfogni, hogy léteznek ilyen lények, így neki kezdtek a gyilkolásnak. Bár szerintem az ilyen emberek nagytöbbségben csak félelemből teszik amit teszik.
Láttam, hogy Benjamin kb. úgy néz rám mit aki épp azt mondja "én megmondtam," amit nem bírtam szó nélkül hagyni.
- Ne nézz már így, ahogy eljátszottad a meleget, simán kinéztem volna belőle, hogy egy nagy méretű pudlivá változol. - mondtam neki felhúzott szemöldökkel az igazságot. De most nem fogom hozzá tenni, hogy "csak akit eljászottál abból néztem volna ki, belőled nem." Már ez is épp elég volt amit mondtam, szinte már bóknak számított.
Láttam ahogy lassan felém közelít és a kezem a karómra csusszant, ami neki csak annak tűnhet, hogy fogom a semmit. Még szerencse. A végén azt hinné megakarom ölni, pedig csak biztosításként fogom. Veszély esetén előjön a képességem és most is épphogy csak letudtam gyűrni, persze nem teljesen, mert kitudja mikor támad rám Benjamin.
Amikor a fejét a lábamra tette kicsit felengedtem és már nem szorítottam olyan görcsösen. Láttam, hogy valahogy így próbálja elmondani, hogy köszöni, hogy megmentettem az életét. Amire mondani akartam egy szívesent, de nem szabad, hogy azt higgye megváltoztam.
- Még jó, hogy megköszönöd. - mondtam és az ajkaimra egy féloldalas mosolyt varázsoltam, amitől olyan beképzletnek éreztem magamat... Pedig nem vagyok az. Legalábbis, ha jól ismerem magamat. Márpedig szerintem nagyon is jól.
Néztem ahogy próbálja kiszedni a kavicsot a talpából, majd ezt feladva abbahagzta és már csak nyugodtan feküdt tovább. Ezen elmosolyodtam és egy kis idő múltán teljesen felengedtem és nem fogtam a karómat. És nem tudtam Bennek mekkora a tűrés határa, de azért megpróbáltam segíteni rajta. Ismét.
- Várj. - suttogtam, mert tudtam, hogy meghallja. - Kicsit fájni fog. - tettem még hozzá, majd megfogtam a mancsát. És egy jól begyakorolt mozdulattal kiszedtem a kavicsot. Közben azért a másik kezemet ráraktam a farkasra, hogy letudjam fogni, ha esetleg megmozdulna. Aztán a kezeim ismét a karómra csusszantak a biztonság kedvéért, de ezt már alig lehetett észrevenni.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:16 pm

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_

Azon ami mondott... Van humora, még csak most jövök rá. Elkezdtem megint azt a furcsa, ugatás szerű nevetést hallatni. Ahogy közeledtem a levegőt kezdte markolni. Szemöldököm az égnek szaladt, de azért továbbra is közelítettem felé, bízva benne és magamban. A köszönöm pillantásomra úgy reagált, ahogy gondoltam, nem változott meg teljesen hála az égnek. Utána megint megszólalt. Várjak, de mire?! Fájni fog? Jesszusom, mire készül? Persze amint megfogta a mancsomat rájöttem. Egyetlen fájdalmas mozdulattal ugyan, de segített rajtam. A kavicsnak nyoma sem maradt. Felmordultam, ösztön volt és a hátamon lévő kézhez kaptam volna pengeéles fogaimmal, de az utolsó pillanatban leállítottam magam. Maradtam volna, de farkas énem közbe szólt. Elhúzódtam tőle. Fejet hajtottam, hogy azért tudja, hálás vagyok. Nah, azt most hogy a fenébe mutogassam el neki, hogy mennem kell? Nem vagyok jó az activityben. Bizonytalanul felemeltem mancsom és integetni próbáltam. Bejött vagy nem, nem tudom. Inkább futni kezdtem a ruháim irányába. Amint megtaláltam az elsőt visszaváltoztam. Ajkaimat most csak egy fájdalmas sóhaj hagyta el. Felvettem szépen sorjában az összeset és visszafele kezdtem el rohanni. Vigyorogtam egy kicsit. A jobb kezemen a középső ujjamnál ott volt a kicsi seb, ami azt mutatta, hol volt a kavics beékelődve.
-Bocs, de nem vagyok profi activitys, igaz játszhatnák valamikor!-Mondtam és elvigyorodtam. Elképzeltem a barátaimat játék közben, vicces szitu.
-Jól játszottam a meleget?-Kérdeztem egy újabb vigyorral.
-Azért nem mondhatod, tök jó farkas vagyok...túlélted!-Mutatok egyben lévő testére ami egészen csinos.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:48 am

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


A nevetésre lekevernék egy pofont Benjaminnak. Furcsa is, eddig nem voltam ilyen agresszív, vagy talán pont, hogy békés. S azt sem tudtam igazán, hogy elméletileg vicces vagyok. De csak elméletileg, gyakorlatilag nem hiszem. Igaz, hogy a bátyám egyszer rám ragasztotta a Lol nevet, de csak azért mert épp kijött az a szó. Egyébként marhára nem vagyok vicces, vagy ha igen akkor mások látják meg a semmiben a viccet. Na jó... én mindig ezt gondolom vagy mondom. De csak mert így van, gondolom.
Láttam ahogy a farkas felhúzza a szemöldökét mikor elkezdem a karómat szorítani. Tényleg, már el is felejtettem, hogy ezt a „démonkáim” nem láthatják. Így belegondolva, tényleg elég furcsa látvány lehetett. Ám egy biztos, nem fogom neki elmondani mit is fogok igazából. Hisz bármennyire is nem bántott még soha és nem is próbált meg vagy ilyesmi, még sem lenne jó elárulni magamat.
Mikor kiszedtem a kavicsot, észrevettem, hogy már oda is kapna a kezemhez, s beharaptam az ajkamat. Elég Bennek egyetlen agresszív mozdulat és előtör belőlem a képességem, aminek nem lesz valami jó vége. Komolyan mondom olyan vagyok, mint a macskanő vagy micsoda. Egyszerűen nem normális, hogy a képességem folyton elő akar törni, s ebben még én is rásegítek, hisz öltem már vérfarkast. Ám szerencsére a farkas visszahúzódott, így én is felengedtem. Fejet hajtott nekem, és tudtam így próbálja megköszönni, de azért még is furcsa lenne a hirtelen kedvességem, nem? Nem én lennék, ha nem tennék valamilyen megjegyzést.
- Nem is tudtam, hogy a szolgám lettél. - jegyeztem meg gúnyosan, s az ajkaimon is egy ilyen, csak féloldalas mosoly volt található. Majd láttam ahogy integet ami csak azt jelentheti, hogy elmegy vagy mit tudom én.
És sejtésem be is igazolódott, elment. De egy kis idő múltán vissza is jött. Közben élveztem, hogy végre a képességem is békén hagyott. Mert néha olyan, mintha külön életet élne és önállósulni akarna.
Mikor Benjamin visszaért, immár emberi alakban, és természetesen ruhában. Amit nem is értek, mért gondolom. Hisz most csak nem gondoltam, hogy ruha nélkül fog visszajönni! Esküszöm kezdek perverz lenni, kedves és perverz. Úgyhogy ideje leállítani magamat és nem elképzelni bizonyos dolgokat... Bár, ha nem gondoltam volna most erre akkor arra sem gondoltam volna, hogy hogy néz ki Ben ruha n... Ám szerencsére ebből a nem normális gondolatból Benjamin ébresztett fel.
- Az activity gyerekeknek való játék, nem gondolod? - Húztam fel a szemöldökömet, bár játéknak azért biztos jó, de ezt persze nem tettem hozzá. - Kivéve persze, ha nincs egy eltitkolt gyereked. - tettem még hozzá. - Ugye?
Mikor ránéztem már elvigyorodtam ezen. Nem is nagyon tudom ez honnan jött, bár gondolom Benjaminnak nincs eltitkolt gyereke.
- Nem elég hitelesen, de a végére már kezdtem elhinni. Az a nyávogásod elég idegesítő volt. - mondtam, de a végére megjelent az ajkaimon egy halvány mosoly.
- Egyébként is túléltem volna. - mondtam és felálltam a földről. Tudom, hogy nem vagyok szerény, de ha egyszer a véremben van a túlélés akkor mit mondhattam volna?
- Most jut eszembe, elmondod, hogy tudod felismerni a vadászokat? - kérdeztem tőle kicsit flegmán, bár nagyon érdekelt. - És te is kérdezhetsz tőlem valamit, és nem fogom azt válaszolni, hogy nem mondom meg. - mondtam vigyorogva, ugyanis van mikor így válaszolok a kérdésekre. Például mikor a képességemet kérdezte.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyKedd Aug. 23, 2011 10:20 am

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_

-Nem lettem a szolgád, mindössze tartoztam egy köszi-vel.-Szóltam hozzá mikor visszaértem. Még hogy az activity gyerekeknek való játék?? Ezt nem hagyhattam szó nélkül.
-Tudod feltalálták a felnőtt activityt is...-Mondtam sokat sejtető vigyorral.
-Tudtommal nincs gyerekem, akármennyire is utálom az óvszert, azért használom.- Közöltem vele és mellé sétáltam.
-Haha, na igen, volt pár homo barátom, profin tudom őket utánozni.- Jelentettem ki.
-Ohh abban biztos vagyok.- Mondtam magabiztos hangon. Nem hiszem, hogy képes lennék megölni. Mindenképp túlélné. Mellé lépdeltem, közben pedig kaptam egy kérdést. Szinte lassított felvételként kezdtem körbejárni. Mutatóujjammal hasmagasságban súroltam körbe testét, ahogy haladtam.
-Tudod megfigyelhető minden egyes vadászon hogy az idegszálaik megfeszülnek, minden apróbb zajra, rendbontásra felkapják a fejüket és azt próbálják kiszűrni vajon természetfeletti lényekkel van-e dolguk. Te is csak a vámpírra összpontosítottál. Aztán ugye ott vannak a fegyverek, sok kezdő egészen látható helyre teszi. Övre akasztja, ráhúzza a pólót, rossz ötlet, simán kiszúrható.- Ebben a pillanatban előtte haladtam el és végigsimítottam övének helyén.
-Vádlin is nagyon könnyen kiszúrható. Na meg ha a közelemben vannak, nem érzem magamat biztonságban, biztos ismered az érzést mikor valaki figyel, körülbelül olyan. -Simítottam végig hátán. Végül elértem oldalához.
-Kielégítő válasz volt?- Kérdeztem, aztán füléhez hajoltam.
-Ha jól sejtem most kérdezhetek egyet.- Elgondolkodtam, azt is kérdezhettem volna, hogy mi a képessége, de azt hiszem vágyaim megint felülkerekedtek rajtam. Haját elhúztam füle elől, közelebb hajoltam és fülét súrolva tettem fel kérdésemet. Kezem közben derekán pihent.
-Mit gondolsz, ágyba bújnál velem?-Kérdeztem magabiztos hangon és ajkaim perverz mosolyra húzódtak.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyKedd Aug. 23, 2011 11:07 am

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


- Kár. - húztam egy gúnyos mosolyra ajkaimat. Igaz nem akartam a szolgámnak, bár ha néha hallgatna rám... Meg minden egyszerűbb lenne, ha nem lenne ilyen. A szolgákat egyszerűbb semmibe venni és nem kedvelni.
- Kösz, de nem kértem, hogy beavass abba, hogy használod-e az óvszert vagy nem. - mondtam, hangommal tele ironiával. Mert hát most komolyan? Ki kérte, hogy elmondja használja ez óvszert vagy sem? Engem aztán úgy nem érdekel.
Hallgattam még, hogy mit mond és elmosolyodtam. Legalább van valami amiben igazat ad nekem. Aztán éreztem, hogy körbejár és csak felhúztam a szemöldökömet. Amiket felsorolt azok mind kezdőkre vonatkoznak. Amikor megsimított jól eső bizsergés fogott el, de ez persze nem látszott meg rajtam. A másik énem vagy hogy mondjam mim pedig már rég ellökte volna. De a végén rájöttem, hogy ez nem másik én, hanem inkább csak a neveltetésem utóhatása. Plusz most jöttem rá, hogy Benjamin milyen veszélyes. Komolyan olyan, mint aki megtébolyodott. Ráadásul kb. én is olyan vagyok, mert még mindig nem mentem el.
- Csakhogy én végig tudtam, hogy vámpír. És látsz nálam fegyvert? Nem, pedig van. És tényleg... akkor te nem érzed most magadat biztonságban? - kérdeztem és ajkaimon egy sejtelmes, kissé talán számító mosoly volt. Erre kíváncsi voltam, ugyan is épp az előbb mondta, hogy nem érzi magát biztonságban. - Viszont jó válasz. - tettem még hozzá előtte.
- Igen. - feleltem bár előre is féltem. Amilyen megtébolyodott vagy milyen lett most, ki tudja mit fog kérdezni. Ráadásul már az, hogy a kezei a derekamon volt, nyugtalanított. Nem volt valami jó érzésem, és arra gondoltam kár volt ezt felajánlani, hogy megkérdezzen.
Ám a kérdése mégis jobban meglepett, mint amire számítottam.
- Ahhoz bizalom kell, na meg nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve. - kerteltem egy kicsit, ugyanis fogalmam sem volt, hogy igazából mit tennék. És reméltem, hogy ez nem éppen úgy hangzott mintha burkoltan, de hosszú távú kapcsolatot terveznék. Ugyanis még magam sem tudtam mit akarok, de egy végül is biztos. Én tényleg nem vagyok azoknak a híve. És, hogy őszinte legyek? Én nem hittem azt, hogy Bennek ez annyira fontos lenne, hogy egy éjszakánál több lenne, mivel vadász vagyok. És hát nem pont ő mondta, hogy nem akar olyanokkal mutatkozni?
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyKedd Aug. 23, 2011 11:35 am

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_


-Hát bocs, de most már tudod.- Mondtam egy félmosollyal ajkaimon. Nem látom a fegyvert, de van nála? Hát persze... Nem a levegőt markolta... Odanyúltam, ahol az imént úgy láttam a levegőt markolta. Egy fegyvert éreztem kezeimben. Hátráltam egy lépést és szemeim fájdalmasan szűkültek össze. Hiú vágyálom hogy képes lesz megbízni bennem valaha is.
-Ami azt illeti nem.-Válaszoltam neki és a fegyvereire néztem, amiket valójában nem is láttam. Nem féltem magam, de ezek után a biztonságérzetnek annyi, amit ledöntöttem a falamból irányába az most vissza épült. Elfordultam tőle és a patakot figyeltem.
-Bizalom az nincs köztünk és mégis ki beszélt itt egy éjszakás kalandról?-Motyogtam az orrom alatt. Mondhatni, hogy vérig sértett. Az egy dolog, hogy elutasít, az egy másik, hogy nincs köztünk bizalom, és az megint csak egy másik hogy nem kíván, na de hogy azt hiszi csak egy éjszakára kellene és utána eldobnám... Erre nem tudtam mit mondani. Ha van valami ami a jó tulajdonságaim közé tartozik, akkor az az újdonsült hűségem. Ha valakit megszeretek azt sosem csalnám meg. Nem akartam megfordulni, ugyanis szememből tisztán kivehető volt a fájdalom.
-Most.. most mennem kell.-Mondtam neki és elindultam az egyik irányba. Majdnem belesétáltam a patakba, gázos. Utána irányt váltottam. Az erdő mélye felé haladtam, de nagyon nem érdekelt. Átváltoztam, nem foglalkozva azzal, hogy ruháim ezer darabra szakadtak. A helyszín hasonlított arra, amit álmodtam, ott Lola követett, végül pedig elkapott és... nem tudom, nyilván megölt, de ebben a pillanatban felébredtem. Mancsommal a földön lépkedtem, aztán futásra váltottam. Nem akartam, hogy kövessen, egyedül akartam lenni, lefeküdtem az egyik fa tövébe. Visszaváltoztam, már farkasként sem volt jó. Meztelenül ültem a fa tövében a sötétet várva.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:04 pm

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


A szavaira csak megforgattam a szememet, majd mikor odanyúlt ahol a fegyver van, hátráltam egy lépést. Minek kellett ezt elmondanom? Sosem fogom megérteni, hogy nála mért kotyogok el ilyen dolgokat. Egyszerűen felfoghatatlan.
- Minek nézed azt, amit egyébként nem látsz? Csak nem gondoltad, hogy az erdőbe fegyver nélkül megyek. - Húztam fel a szemöldökömet. Tényleg nem értettem bár lehet most azért van kiakadva, mert azt markolásztam míg ő felém közelített, de hát ez van. És ahogy hallgattam tényleg nem érezte magát biztonságban. Ez rosszul esett, nem is kicsit. Én megbízható ember vagyok, és már egyszer meg is mentettem az életét, akkor meg mit jelentsen ez? Komolyan, ha ismerne tudná, hogy ez nagy szó. Még sosem mentettem meg egy vérfarkast sem, sőt! Inkább megöltem őket, nem is értem Bent.
- Te mondtad, hogy nem szívesen mutatkoznál vadászokkal. - eresztettem meg egy lusta mosolyt. - És, bár vérszerint boszorkány vagyok, de vadászok közt nevelkedtem és az is vagyok. - tettem még hozzá. Mivel szerintem ez egyértelmű. Én nem mondtam neki egy szóval sem, hogy nem szívesen mutatkozok vele, viszont ő annál inkább. - Ráadásul nem épp az előbb mondtad, hogy nem érzed magad biztonságban? - vontam fel a szemöldökömet.
Aztán láttam, hogy elindulna, de természetesen nem hagytam. Persze, hogy csak úgy lelépjen. Na jó... ideje lesz kedvesebbre váltanom, mert nem bírom, ha faképnél hagynak. De ezt egyszer úgy is megfogom bánni.
- Ne hagyj faképnél, ha veled beszélek! - szóltam rá keményen és megragadtam a karját. Ennyit a kedvességről. - Most komolyan elmondanád, hogy mi a bajod? - kérdeztem tőle, mivel nem szeretem, ha valamit nem értek. És azt sem, ha így hagynak magamra.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:30 pm

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_

Amit kérdezett és amit mondott... inkább figyelmen kívül hagytam. Egyikünknek sem lett volna jó, ha válaszolok.
-Tudod könnyen megváltozhat az ember véleménye, de még milyen könnyen!- Mondtam távolba meredő szemekkel.
-De, és tényleg nem érzem magam, de mint mondtam a saját életem nem érdekel.- Mondtam el neki a teljes igazságot. Megfogta karom és próbált jó modorra oktatni. Mélyen a szemébe néztem, karomat nem rántottam ki szorításából.
-Hogy mi a bajom? Éppen most közölted velem, hogy neked egy ilyen dologhoz bizalom kell, ami így elméletben nincs meg köztünk. És mégis ki mondta neked, hogy egy éjszakás kalandra vágyok? Nem minden pasi akar egy éjszakás kalandot. Biztos izgalmas, de egy idő után már másra vágyik az ember. Van önbecsülésem és nagyon rosszul viselem ha visszautasítanak.- Hadartam el neki. Sosem voltam az a lelkizős típus, most azonban kezdett sok lenni ez az egész. Nem értettem mi van köztünk. Minden olyan volt, mint az óceán hullámai. Véget nem érő problémák, mind sötét és érthetetlen. Kezét finomabban a lepke szárnysuhintásánál löktem szedtem le karomról.
-Nem éreztem még ilyet. Összezavarsz, már nem tudom, hogy mi van, vagy hogy mit akarok.- Néztem mélyen szemébe és szinte már-már a gondolataimat is elküldtem pillantásommal együtt. Nem tudtam mást mondani.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:54 pm

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz

Hallgattam amit mondott, de nem mondtam most rá semmit. És az még mindig nem esett jól és nem is tetszett, hogy nem érzi magát biztonságban. Ám ezt inkább magamban tartottam. Nem akartam, hogy csak úgy kiderüljön. Mondhatni őszinte vagyok, de hogy ennyire? Biztosan nem, tehát nem mondom el bennek mennyire is zavar az amit mond.
Ezért mikor magamra hagyott volna megfogtam a karját és tovább hallgattam. Kicsit furcsa volt az ő szemszögéből nézni ezt. Hisz én bízok benne, csak nem annyira. Meg amúgy sem vagyok olyan, aki csakúgy neki adja magát a másiknak aztán lesz ami lesz, és kiderül semmi sem alakul jól és csak egy múltbeli folt lesz.
Miután mindent végig mondott próbáltam kedvesebb lenni. Most tényleg.
- Figyelj... - sóhajtottam. - Én egyszóval nem mondtam, hogy nem bízok meg benned. De ahhoz ennél több kell, plusz világ életemben arra neveltek, hogy az égvilágon szinte senkibe ne bízzak. Tehát már ez a kicsi is kész csoda. - mondtam egy fanyar mosollyal. - A másik pedig, hogy lehet nem minden pasi arra vágyik, de most komolyan? Volt hozzád egy kedves szavam valaha is? - húztam fel a szemöldökömet. És most, hogy belegondolok tényleg nem volt. Max. csak az, hogy nem változik pudlivá. - Nem. Ráadásul már nem azért... de ki se bírnál. Nem mondom, de gonosz vagyok. Abba belegondoltál már, hogy hány fajtársadat gyilkoltam meg? - kérdeztem tőle ismét csak felhúzott szemöldökkel. Ki tudja megyilkoltam-e a rokonai közül valakit vagy mit tudom én. Szóval erről ennyit. Aztán mivel úgy döntöttem elég a kedvességből elindultam, de még egy utolsót visszaszóltam.
- Ja, és ha bárkinek elmondod, hogy ki vagyok vagy csak bármit rólam, akkor nem leszek ilyen kedves. - mondtam és a mosolyomból kivehető volt egy kis fenyegetés. Muszáj volt valahogy ahhoz tartanom magamat, mint akinek mindenki ismert. Ezért miután ez elmondtam elmentem, persze ha Ben még akar valamit akkor visszafordulok.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyKedd Aug. 23, 2011 10:57 pm

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_

-Az a helyzet, hogy nem érdekel.-Suttogtam el végül a válaszomat.
-Egyetlen kedves szavad sem volt hozzám még, de ismered a mondást. A tiltott gyümölcsöt mindig sokkal jobban kívánjuk.- Magyaráztam el neki, hogy miért van ez az egész.
-Nem vagy gonosz. Ha az lennél már nem élnék.-Állítottam biztosan.
-Mindössze ilyen környezetben nevelkedtél, beléd sulykolták.-
-Ne fenyegess!-Mentem utána ökölbe szorított kezekkel. Mellé értem és hátrafogtam mindkét kezét olyan erővel, hogy mozdulni se tudjon. Aztán úgy helyezkedtem, hogy megrúgni se tudjon. Ismét fülébe kezdtem suttogni.
-Honnan veszed, hogy senkinek nem fogom elmondani?-Kérdeztem, aztán ajkaimat lejjebb csúsztattam és megcsókoltam nyakát. Végig csókoltam vállát, aztán visszatértem a nyakához.
-Lola nem szeretném, hogy elmenj.- Suttogtam neki. Ennyit biztosan tudtam. Azt mutatva, hogy legalább egy nagyon kicsit megbízok benne elengedtem karjait. Hát erre még én sem számítottam. Mit művelek már megint? Az biztos, hogy a farkas énem olyan hatással van rám, hogy kiszámíthatatlan leszek.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:52 am

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


Milyen kedves, hogy őt nem érdekli. Pedig megpróbáltam rendesen elmagyarázni neki, hiszen ha emberszámba veszem, az egy jó pont. Mármint már akinek, mivel mostantól én lehetek a világ legnagyobb szégyene a vadászoknál. Komolyan mondom röhejes vagyok.
Közben tovább hallgattam amit mond és sajnos egyet kellett vele értenem. Bár mondjuk lehet, hogy nem csak azért, de lényegében tényleg emiatt a tiltott gyümölcsös cucc miatt. Mintha valami rossz szappanopera lenne, nekem pedig nincs szükségem erre. Mármint arra, hogy az életem erről szóljon, hogy akkor mi is van köztünk.
- Nem nagyon hiszem, de lehet.- mondtam félvállról. Mivel egész biztosan nem azért tetszett meg nekem Ben, mert egy vérfarkas. Hisz amennyivel találkoztam már életemben, azok mért nem tetszettek meg nekem soha? Mondjuk nem is lett volna rá időm, mivel megöltem őket, de ez lényegtelen. Régebben úgymond "túszokat" is ejtettem akik segítettek nekem, de azon kívül, hogy nem öltem meg őket - csak az apám - és felhasználtam azt amit tudnak, többre nagyon nem is méltattam őket. De ez mondjuk azért is lehetett, mert még előtte meggyilkoltam egy vámpírt, és az volt rám ilyen hatással, bár az nem is volt olyan rossz. Életben maradtak addig, de az, hogy egy ideig dühös voltam, tuti a vérszívó hibája.
- Attól függ milyen szempontból nézzük. Szerinted nem, de kérdezd csak meg a csomagtartóban nyugvó vámpírt, vagy akiknek a hamvai valahol itt vannak, esetleg a föld alatt álmodják az igazak álmát. Vagy azokat akiket felhasználtam, de a "kedves" apám meggyilkolta őket miután nem volt már rájuk szükség. És még sorolhatnám... - mondtam neki el az én véleményemet és a kedves szót gúnyosan ejtettem ki. Mivel azt sosem tudtam úgy igazán megbocsátani neki, mégha az én védelmemben is tette elvileg. Egyébként ezeket csak úgy felsoroltam és kb. olyan volt a hangom mintha azt is mondanám "de mindegy, teljesen lényegtelen", mivel az is volt. Nem vagyok az a fajta aki magáról mindenféle rosszat gondol, csak elmondtam hogy alapból nem valami kedves a természetem, plusz a fajtársai engem biztos gonosznak neveznének. Én igazából csak végrahajtónak vagy micsodának nevezném magamat, mint a kaszást.
Végül elmentem, de utánam szólt és lefogta mindkét karomat, ki is akartam tépni magamat a szorításból, csakhogy megszólalt.
- Nem vagy hülye. - húztam fel a szemöldökömet. - És gondolom tudod, hogy...
Ám ekkor megcsókolta a nyakamat, és azt hiszem én itt fogok meghalni. Pedig már épp kiakartam szabadulni a szorításból. Viszont most már mindegy. Élvezze a percet amíg hagyom magamat. Na nem mintha én nem élvezném, de ezt azért még sem tehetem...
- ...hogy erősebb vagyok nálad, és különleges képességem is van. - fejeztem be végül amit mondani akartam. Aztán meghallottam amit mond. Tuti, hogy telihold van. Mármint nem hiszem, hogy az hatással van a vérfarkasokra, de kitudja. Annak viszont örültem, hogy elengedett és eszembe jutott valami. Ha szamár, akkor legyen már ló. Ha nagy, akkor már legyen óriási. És, ha játék legyen játék.
Szemben vele, a kezetemet a vállára tettem és gonoszan elmosolyodtam.
- Félsz? - kérdeztem tőle. - Tudod nem szoktam tűrni, hogy csókolgassanak, kivéve persze ha az illetőt megakarom ölni, hogyha mondjuk vámpírról vagy vérfarkasról beszélünk... - mondta és a végére elvigyorodtam. Fogalmam sincs mért akarom megijeszteni és azt sem, hogy mégis mi a fenére készülök. De mondjuk biztos csak azért vagyok ilyen, mert telihold van. Igan, egészen biztosan.
Közelebb léptem hozzá, a karomat a nyaka köré kulcsoltam és még szerintem is ijesztően fenyegetőnek néztem ki. S közben rájöttem, hogy igazából csak arra vagyok kíváncsi mennyire is bízik bennem, meg meg akarom csókolni. Ami annak a bizonyítéka, hogy én teljesen megőrültem és telihold van.
- És még így is... - Közel hajoltam az ajkaihoz. - rengetek módja van annak, hogy elintézzelek. - mondtam és közben Ben ajkairól, mélyen a szemébe néztem. Arcomon pedig egy mosoly hevert, miközben még közelebb kerültem hozzá. Kíváncsi voltam arra is, hogy ő ezt hogyan tűri és mit reagál rá. Elméletileg félnie kéne és lehet, hogy fél is, bár ki tudja. Viszont most aztán tuti meggondolja amit mondott, hogy nem akarja, hogy elmenjek.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptySzer. Aug. 24, 2011 11:21 am

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_

Torkom elszorult felsorolására. A vérfarkas társaimat sajnáltam. Hogyne sajnáltam volna őket? Elvégre nem rossz szinte a 90 százalékuk. A maradék tíznek meg megvan az oka rá, hogy mért olyan, amilyen. A vámpírok többsége megérdemli, de ezzel mit csináljak? Különösen tetszett, hogy míg nyakát csókolgattam nem tudott megszólalni.
-Képzelem.-Suttogtam arra amit mondott, hát nekem már nem ez járt a fejemben, az biztos. Kezei már vállamon pihentek és gonoszan mosolygott. Most félnem kellene? Nem fog menni. Helyette kezeimet derekára tettem.
-Derítsd ki...-Adtam neki választ arra, hogy félek-e. Nyakához hajoltam és oda suttogtam szavaimat.
-Ohh abban biztos vagyok.-Többek között az is, ha nem kapom meg. Közel hajolt ajkaimhoz. Biztos voltam benne, hogy ő ezt máshogy tervezte, de szokásom keresztbe húzni mások számításait. Derekán heverő kezeim mozgósították magukat és magamhoz húztam, ezzel ajkaink is egymáshoz értek. Ha már ilyen volt a helyzet lágyan becézgetni kezdtem száját. Kezeimmel pedig derekát simogattam. Lassú voltam, próbáltam kipuhatolódzni, hogy meddig mehetek el. Hogy ebből mi lesz... Nem merek belegondolni. Nem féltem, most valahogy egy-két dolog elterelte a figyelmem erről a kis érzelemről. Sokkal inkább érdekelt Lola ajka, ami épp az enyémen pihent.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptySzer. Aug. 24, 2011 8:51 pm

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


Őszintén én kezdem már megszokni, hogy Benjamin szinte semmire sem úgy reagál ahogy kéne. Mikor pedig a kezeit a derekamra rakta, csak felhúztam a szemöldökömet. Egyszer azt mondja nem érzi magát biztonságban, csak nem félti az életét. Ez pedig annyira, de annyira nem függ össze. Mért jó az valakinek, ha nem érzi biztonságban magát a másik közelében? És akkor minek akarja? Tettem fel ezeket a felfoghatatlan kérdéseket magamban, na nem mintha én jobb lennék. Kezdetektől fogva egy szörnyetegnek tartottam Bent, meg nem is. Ám kiderült, hogy tényleg az. Még pedig azért, mert ketten vagyunk egy erdőben és ő folyton csak csókolgat, és én nem élvezem. Mert többet akarok és ez beteges. És ebből látszik, hogy Benjamin egy szörnyeteg. Persze lehet ezekre most csak azért gondolok, hogy mentségeket találjak magamra és a viselkedésemre, meg hátha sikerül megggyűlölnöm.
Tovább hallgattam amit mond, és mért van egy olyan érzésem, hogy ő teljesen másra gondolt? És az istenért is, ilyenkor mért nem jön elő a képességem? Mivel én igenis veszélyben érzem magamat.
Viszont a gondolkozásomból az ébresztett fel, hogy Benjamin magához rontott és megcsókolt. Először kissé megdermedtem. Volt már pasim az igaz és nem is először csókolózok, csak ez más. Olyan furcsa. Lágyan csókolt és ez meglepett. Már megszoktam, hogy követelőzően, durván, birtoklóan csókolnak. Egyszer volt mikor talán először nem, de az sem sült el valami jól. Ezért kíváncsian, de végül viszonoztam a csókot, lágyan, gyengéden és iszonyat lassúan. Fogalmam sem volt, hogy mit csinálok, de csináltam. Még közelebb léptem hozzá és kicsit gyorsítottam a tempóm, de nem akartam, hogy nagyon megváltozzon. Ha Ben nem így csókolt volna meg, én biztos nem ezt tettem volna. És azt is tudtam, hogy ezt később még megfogom bánni, ám ez most cseppet sem érdekelt.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:45 pm

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_

Hát az biztos, hogy rosszul tettem amit tettem. Egyrészt, mert ő biztos meg fogja bánni, bármi is történik, másrészt pedig most komolyan, mit művelek?! Ő az alkalmazottam, aki ráadásul vadász. És mi lesz így az előítéletekkel? Most összeomlott bennem minden, de nem bántam. Egyetlen dolog volt amire koncentráltam és ezt a dolgot Lolának hívták. Mikor magamhoz vontam és megcsókoltam először nem reagált, mint egy kőszobor hagyta magát. Aztán a szobor megelevenedett és ajkai az enyémmel kezdtek játszadozni. Ugyanolyan lágy, lassú és gyengéd volt a csók... egy darabig, utána Lola egy kicsit vadabbul csókolt. Éreztem rajta az ellenállást, de azt sem sokáig. Kezeim hátul a derekán becsúsztak pólója alá és bőrét cirógatták. Még közelebb lépett, így testünk már egymáshoz tapadt, amit csöppet sem bántam. Igazából tőle elég sok dolgot elviseltem volna. Nyelvem utat tört szájába és felfelezte annak minden részletét. Amikor pedig Lola nyelvével találkozott vad táncot jártak. Már így is gyorsabban szedtem a levegőt az átlagnál, de legalább ne volt annyira feltűnő. Igazából végigfutott az agyamon a gondolat, hogy mi lenne, ha ezt a házamban folytatnánk és nem is vetettem el az ötletet. Akkor legalább nem kellene azt figyelni, hogy mikor látnak, zavarnak meg minket, vagy hogy mi lesz ha eljutunk egy bizonyos pontig és esetleg nem lesz meg egy két szükséges dolog. Ez mind amellett állt, hogy menjünk a házamba. A csókot meg sem szakítva, a testünket sem elválasztva egymástól kezdtem el magammal húzni. Vakon is tudtam merre kell menni, de azért megálltam egy pillanatra, ajkaimat elvettem övéről és homlokunkat egymásnak támasztva néztem rá.
-Lenne kedved ezt... esetleg nálam folytatni?-Tettem fel a kérdést. Ha nemet mond, az sok mindent elárul. Ha igent, nem kell kétszer mondania, gyalog 5 percnyire lakok innen, csak ismerni kell a megfelelő irányt. Míg válaszát vártam adtam vállára egy puszit, kezem pólója alatt pedig továbbra is járt-kelt és selymes bőrét cirógatta.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyPént. Aug. 26, 2011 11:35 pm

Bennek, a rossz kis farkasnak Razz


Ha tudtam volna, hogy mit csinálok ezt biztosan nem tettem volna. Nem gondoltam arra, hogy ő a főnököm, mert hát kit érdekel az? Amúgy sem viselkedtem úgy vele, mint ahogy azt elvárják az alkalmazottaktól. Inkább csak az volt a baj, hogy vérfarkas, de már egy ideje ez sem jutott nagyon eszembe.
Közelebb léptem hozzá és ő a pólóm alányúlt, majd a hátamat kezdte simogatni. Nekem pedig ez még mindig szokatlan volt, túlságosan is. Jó, nem mintha ilyet még sosem csinált volna velem senki, mert az hazugság lett volna. Csak akkor muszájból tettem, mert így kevésbé hiszik azt rólam, hogy egy vadász vagyok. És egyébként sem magamat adom, csak eljátszom mintha élvezném miközben marhára nem. Most pedig egyáltalán nem játszom meg magamat és ez megrémiszt, ami igen csak ritka alkalom. Így próbáltam egy kicsit lassítani, de hát Ben úgy tűnik nem. A csók egyre csak vadabb és vadabb lett és magamban fellélegeztem mikor abba hagyta. Ajkaimat beharaptam és szemeim már réges régen kék színűvé változtak csókolózás közben. Közben észre sem vettem, hogy már egészen máshol állunk, mint ahol legutóbb voltunk. A kérdése pedig nagyon meglepett. Ha most azt néznénk, hogy elég nagy előny a részemről, hogy tudom hol lakik, simán igent mondtam volna. Viszont, ha azt nézzük tisztára úgy érzem magamat, mint egy kisgyerek és totál zavaró az, hogy Benjamin talán többet akar, mint puszta csókolózás, akkor talán... nem. Mármint mégis csak fiúból van, én meg azt hiszem megőrültem. Hisz mióta gondolkozok ilyeneken? Bár lehet az ijeszt meg, hogy nem tudom mi lesz ennek a végeredménye, míg máskor tudtam.
Hátrébb léptem egy kicsit és gondolkoztam a válaszon.
- Talán ezt... - kezdtem mondani és a hangom szokatlanul bizonytalanul hangzott. - nem... kéne. - nyögtem ki végül miközben a földet tanulmányoztam, majd végül Ben szemébe néztem. - Mármint... attól függ mit szeretnél. - folytattam közben egyetlen egy szó zengett a fejemben. Szánalmas! Szánalmas! Mármint én, mert ilyet nem gyakran sőt szinte sose fordul elő velem. Igaz most, hogy elengedett a képességem érzete is elmúlt, mivel akkor végre előjött. És reméltem, hogy a szavaimból Ben felfogja, hogy nem akarok lefeküdni vele, vagy ha igen is, nem most.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak EmptyVas. Aug. 28, 2011 4:22 am

     Patak 5226943821_www.kepfeltoltes.hu_

Hátrébb lépett így levegőhöz jutottam és képes voltam gondolkozni. Annyira igaza volt! Nem kellene, de már késő nemde? Akkor meg hiába bármiféle kívánság
-Már megtörtént, hiába minden, nem lehet visszacsinálni.-Suttogtam felé. Szemembe nézett és folytatta. Mit szeretnék? Azt már én sem tudom pontosan. Talán ha nem húzódik el és nem hagy levegőhöz jutni, hogy képes legyek gondolkodni, akkor biztosan tudtam volna, hogy mit akarok, így viszont csak halvány sejtéseim voltak és abban sem voltam biztos.
-Csak gyere át, utálok egyedül aludni, ez még nem kötelez semmi Olyasmire!- Hangsúlyoztam a szavakat. Azt hittem magától értetendő tény, hogy semmi olyasmit nem kell csinálnia amit nem akar. De mivel ő nem annak vette ezért elmondtam és biztosítottam e-felől.
Ha a válasz arra utalt, hogy ha nem kell lefeküdnie velem, nálam alszik, akkor boldog mosollyal csókoltam meg újra és elkezdtem a házam felé húzni, amitől már tényleg csak 3-4 percnyire voltunk.
-Legalább megnézed hol élek.- Suttogtam ajkaiba szenvedélyesen, aztán már nem volt mondanivalóm, elértük a házat. Kinyitottam előtte az ajtót és beinvitáltam. Persze mindez csak akkor történt meg, ha belement a dologba, ha nem akkor még mindig ott állunk az erdőben.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





     Patak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patak        Patak Empty

Vissza az elejére Go down
 
Patak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: