Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Karakter kerestetik 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Karakter kerestetik Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Karakter kerestetik 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Karakter kerestetik EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Karakter kerestetik EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Karakter kerestetik EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Karakter kerestetik EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Karakter kerestetik EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Karakter kerestetik EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Karakter kerestetik EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Karakter kerestetik EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Karakter kerestetik EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Alice Regrange
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Carter Priot
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Karakter kerestetik I_vote_lcapKarakter kerestetik I_voting_barKarakter kerestetik I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Karakter kerestetik

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Karakter kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyCsüt. Júl. 21, 2011 12:37 am

Keresed valakid? Rokonod, barátod, esetleg az exedet? Add fel a hirdetést, hogy valaki meg tudja alkotni a kívánt karaktert.

[img*] 3db 100x100as kép a karakterről[/img]
Karakter neve

Néhány szó a karakterről:

Kor: Faj: Playby:



Kód:
[center][img] 3db 100x100as kép a karakterről[/img]
[size=15][b][font=Comic Sans Ms]Karakter neve[/font][/b][/size]

[b] [font=Comic Sans Ms]Néhány szó a karakterről[/font][/b]:

[size=9][font=Comic Sans Ms][i]Kor:[/i][/font] [i][font=Comic Sans Ms]Faj:[/font][/i] [font=Comic Sans Ms][i]Playby:[/i][/font] [/size][/center]






A hozzászólást Leah Sparks összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 24, 2011 11:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Karakter kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyVas. Júl. 24, 2011 3:50 am

Na, hát akkor én el is kezdem. Very Happy

Pasi kerestetik!
Karakter kerestetik Freddieee-luke-pasqualino-3597669-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
Kevin Meraz

Még akkor találkozott Leah-val, mikor a lány szülei visszaköltöztek Hollywood-ba. Nagyon hamar jóban lettek. Sokat lógtak együtt, legfőképp a parton. Aztán ez a sok még több lett és szinte minden szabadidejüket együtt töltötték. Egy idő után már Kevin is rájött, hogy ez nem szimpla barátság, hanem sokkal több. És ez a sokkal több annyiban merül ki, hogy szerelem. Méghozzá tiltott szerelem. Bár, ezt Kevin tudja, de Leah-nak fogalma sincs az egészről. Nem tudja szerelme igazi kilétét, amit Kevin jól titkol. Viszont a fiú már aggódik, hogy nem tudja Leah előtt titokban tartani azt, hogy valójában vérfarkas. De kénytelen, hiszen ha elárulná, azzal elárulná a faját is. Vajon mit fog tenni Kevin?...


Kor:21 Faj: Vérkarkas Playby: Luke Pasqualino
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Karakter kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptySzer. Júl. 27, 2011 9:24 am

Én meg folytatom. Very Happy

Keresem a nem vérrokoni bátyust!

Karakter kerestetik IconKarakter kerestetik IconKarakter kerestetik Icon
Adam Stronger

Mikor egy éves volt találkozott először Naomival, mikor a kislány még csak egy újszülött volt. Pár év múlva már számíthattak egymásra és Lol csak előtte nyílt meg igazán. Mikor a fiú már 15 éves volt elkezdett vonzódni a lányhoz, ugyanakkor sosem volt féltékeny, inkább volt olyankor jó, feltő báty, aki kicsit perverz, szinte már egoista. S egy idő után elkezdte érdekelni a vámpírlét, attól függetlenul, hogy ő vadász. Így egy nap, mikor Naomi 17 éves volt, elment es átváltozott. A srác egyébként még mindig ugyanolyan csak sokkal csajozósabb, embereket öl, ettől függetlenül viszont képtelen lenne bántani Naomit, ezért két év múlva Barcelonába hívja. Üzeneteket hagy neki, néha megfigyeli és titokban védi hisz szinte mindent megtenne érte, ám ha találkozik vele, ő is felvesz egy maszkot és játssza előtte a kegyetlent, gúnyost, egoistát, perverzet bár már egy kicsit az is lett, igaz néha ő is megtörik előtte. S ami a legfontosabb, Adam úgy gondolja bármit megtehet amit akar, így semmitől sem riad vissza. Jah, és új nevet vett fel.:

Kor:20 Faj:vámpír Playby:Ian Somerhalder
Vissza az elejére Go down
Dexter Westwood
Vérfarkas
Dexter Westwood


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Jul. 24.

Karakter kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyHétf. Aug. 01, 2011 11:10 am

Karakter kerestetik Tumblr_lovgbgLtnQ1qgzxzro1_500_large
??? Regrange

Néhány szó a karakterről:
Miss Regrange csupán pár napja került be a látókörömbe. Bájos teremtés ennyi biztos. Inkább az a típus aki leül egy könyvtári sarokba, előveszi a kedvenc könyvét-ami történetesen a Rómeó & Júlia-és immár talán századjára de végigolvassa. Éppen visszavittem az egyik könyvet amikor találkoztunk. Hát nem voltam túl jó hangulatomban és a könyvtáros is bosszantott az idióta kérdéseivel és szó szerint le akartam tépni a könyvtáros hölgyemény fejét amikor éreztem, hogy egy gyengéd kéz finoman megszorítja a karomat. Amikor hátrafordultam éppen el akartam törni a kezét és először belenéztem a szemébe és ott végem lett. Elszállt minden dühöm mintha csak kiszívták volna és csak a csend maradt. Ezzel meg is találtam a saját kis 'nyugalom-szigetemet' az Ő személyében. Ha vele vagyok a világ tökéletes hely még egy olyannak is mint Én. Egyébként Ő egy ember , de elég hamar megtudta, hogy mi is vagyok Én. Örök életet akar kapni, hogy tovább lehessen velem. Ez pedig csak akkor kivitelezhető ha vámpír lesz. Az akar lenni, csak még várni akar egy kicsit, hogy korban közelebb kerüljön hozzám.
Egyébként még szűz.

Kor: 17 Faj: Ember Playby: Emma Watson (hosszúhajas képek)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakter kerestetik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karakter kerestetik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Minden, ami karakter :: Karakteralkotás-
Ugrás: