Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Casa Bonita - bár 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Casa Bonita - bár Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Casa Bonita - bár 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Casa Bonita - bár EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Casa Bonita - bár EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Casa Bonita - bár EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Casa Bonita - bár EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Casa Bonita - bár EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Casa Bonita - bár EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Casa Bonita - bár EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Casa Bonita - bár EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Casa Bonita - bár EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Alice Regrange
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Carter Priot
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Casa Bonita - bár I_vote_lcapCasa Bonita - bár I_voting_barCasa Bonita - bár I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Casa Bonita - bár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyPént. Júl. 22, 2011 5:36 am

A Casa Bonita-bár mindig tárt kapukkal várja a bulizó fiatalokat és mindenkit aki lazítani szeretne. Ide egyaránt jár minden lény, a vámpírok különösen, hiszen róluk köztudott, hogy imádnak éjszaka császkálni, egyesek öldökölni.
Casa Bonita - bár Casa-bonita_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyKedd Júl. 26, 2011 11:00 am

A kis farkasnak, Bennek Razz
Nem tudom mért, de valami ehhez a bárhoz vezetett. Egy mély kivágású pólóban és rövid nadrágban léptem be. A nadrághoz hozzá volt csatolva két megbűvölt karó, mely miatt csak én és a vadászok láthatjuk meg. Ezt az egyik régi ismerősömnek köszönhetem. A vállamon pedig egy oldal táska volt, benne mindenféle fegyverrel, parókával meg ilyesmikkel. Fontos a biztonság. A bárban pedig rögtön kiszúrtam egy vámpírt, és azon gondolkodtam, hogy hogyan is végezzek vele. Közben pedig elővettem a táskámból a piás üveget, amiben igazából csak víz volt. Majd a pultos felé fordultam.
- Ki ennek a bárnak a tulajdonosa? - kérdeztem flegmán, miközben továbbra is a vámpírt figyeltem. Az állpiámba pedig beleittam, hogy mindenki azt hihesse én csak bulizni jöttem.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyKedd Júl. 26, 2011 11:57 am

Casa Bonita - bár Lola_Ben_www.kepfeltoltes.hu_
Lolanak, a vadóc boszinak Wink

Újabb reggel. Zuhanyzás, reggeli és kisebb rendrakás. A reggel volt az egyetlen, ami mindig ugyanolyan volt az életemben. Fogtam kulcsaimat és irány a bár. Sok dolgom volt ott, főleg papír munkák. Így kizártnak tartottam, hogy este 10 előtt hazaérjek. Egy farmer volt rajtam és egy kék ing. Gyalog mentem, mint mindig, de most nem futottam. Lassan beértem és pár eligazítás után, amit az ideiglenes pultosnak adtam bementem az irodámba. Szerencsétlennek ez volt az első napja. Csak egy hétig lesz nálunk. Nem mondta meg pontosan miért. Igazából nem is voltam rá kíváncsi, míg azt az egy hetet rendesen ledolgozza. Így is eléggé kihúzott abból a bizonyos sz@rból, amiben voltam amiatt, hogy felmondott a pultos. A papírmunkák szárazak voltak, de valakinek muszáj megcsinálni. Kifinomult hallásom segítségével kifüleltem, ahogy pár órával később az egyik vendég a bár tulajdonosát keresi. Nem tudtam mért keres, de ennek nem lesz jó vége. Kiléptem az irodámból és szembetaláltam magam az új pultos ijedt arcával. Megköszörültem torkomat és a vendég elé léptem.
-Üdvözletem hölgyem, Benjamin vagyok, a bár tulajdonosa. Megtudhatnám, hogy mi a probléma?- Hangom tiszteletteljes volt, mint minden vendéggel, elvégre belőlük élünk. Közben intettem a pultosnak, hogy menjen dolgára, én ezt elintézem. Boldogan sóhajtott fel, hogy megszabadítottam ettől a nőszemélytől. Nem tudtam, hogy boszival van dolgom, csak a vadászokról tudom. Különben is. Fegyelmezem magam, semmi oka sincs rám támadni. Azt viszont nagyon is éreztem, hogy egy vámpír is van a bárban. Az egyik hátsóbb asztalnál ült kezében egy itallal. Vetettem rá egy futó pillantást, de aztán tekintetemet visszakaptam a lányra. Szentül megfogadtam, hogy ebben a bárban nem lesz öldöklés. Ez a hely olyan mint Svájc. Semleges, mindenki menedékre lelhet benne. Ha viszont valaki öldökölni kezd, amire még sohasem volt példa és valószínűleg nem is lesz megtorlom. Ha valakinek problémája van azt intézze el kint.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:14 pm

A kis farkasnak, Bennek Cool


Figyeltem a pultos ijedt arcát, mire csak felhúztam a szemöldökömet. Nem tudom mért kell egy kérdéstől így berezelni, de mindegy. Nem az én dolgom. Én csak beszélni akarok a tulajdonossal, hogy végbe vigyem a tervemet. Első a beépülés, tehát munkát kéne keresnem. Ide meg sűrűn járhatnak a vámpírok, vérfarkasok amivel kettőt ütök egy csapásra. Eközben pedig meghallottam egy hangot mögöttem és hátra fordultam. Helyes srác volt, csak kár, hogy vérfarkas. Ez az én szerencsém, főleg hogy ő a bár tulajdonosa is egyben, vagyis nem végezhetek vele. S amint megfigyeltem a hanglejtését meg az arcát tanulmányoztam rájöttem arra, hogy zavar ez a magázása. Végül is még is csak 19 éves vagyok, nem pedig egy öreg ember.
- Ki mondta, hogy probléma van? - Húztam fel a szemöldökömet. Pimasz vagyok, tudom, de cseppet sem érdekel.
Miközben pedig ezt mondtam, a szememet néha a vámpírra fordítottam. Nem szabad hagyni, hogy elfusson. Gyorsan elrendezem a dolgokat, majd végzek azzal a 'démonnal'.
Megint beleittam az állpiámba és ismét megszólaltam.
- Mimi vagyok és ahogy látom kevés ember dolgozik itt, ezért jöttem. - Böktem ki végül, hogy mit akarok miközben Benjamin szemébe néztem, de nem sokáig. Nem azért nem sokáig, mert tetszene nekem vagy valami, hisz vérfarkas én meg boszi plusz vadász vagyok. Hanem azért néztem végül el, mert nem akartam elveszíteni a vámpírt. Minél előbb végezni akartam vele.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:39 pm

Casa Bonita - bár Lola_Ben_www.kepfeltoltes.hu_
Lolanak, a vadóc boszinak Wink

Feltett egy kérdést és szemöldökét is felhúzta, mire én is felhúztam sajátomat. Aztán rendeztem arcvonásaimat és megszólaltam.
-Az emberek általában azért keresik a főnököt, mert valami problémájuk van.-Magyaráztam a teljesen hétköznapi dolgot. Láttam, hogy a vámpír felé nézelődik. Beleivott innivalójába, de engem már nem vezethet meg. Nem lehet véletlen, hogy az egész bárból egyetlen "embert" nézeget mindössze. De nem az nem lehet... Érezném. Amint megtudtam mért érkezett abbahagytam a magázást is.
-Vadász vagy?-Tettem fel halkan a kérdést. Ez sok mindent megváltoztathat. Kétség sem fér hozzá, hogy kellene pár pultos és ő pont olyan aki kellene, leszámítva azt, hogy csöppet szemtelen és... megeshet hogy vadász. Viszont szíves örömest felvenném pár szabály társaságába amiket, ha betart akkor természetesen nagyon jól megleszünk egymással.
-Még így sem lenne akadálya, de valamit tudnod kell. A báromban nem tűröm az öldöklést.- Mondtam és szemeim fenyegetően villantak meg a sötétben.
-Meg persze lenne pár feltételem, szabályom. Ha azokba beleegyezel akkor semmi akadálya, hogy itt dolgozz.- Mondtam, utána közelebb hajoltam hozzá egy mondat erejéig.
-Ebbe persze az is beletartozik, hogy nem bántasz sem engem, sem a vendégeimet.-Amint befejeztem már el is húzódtam. Attól mentsenek meg, hogy ilyen közel legyek egy vadászhoz. Érdeklődve figyeltem, hogy mindezt hogy fogadja majd. Lehet, hogy így majd nem kell neki az állás, de hát sosem lehet tudni.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyKedd Júl. 26, 2011 1:11 pm

A kis farkasnak, Bennek Razz


Hallgattam, hogy mit mond a szépfiú démon, és az ajkaimat egy gúnyos ó-ra húztam.
- Ó - mondtam, és a hangomból kihallatszott egy csöppnyi irónia. Tudtam, hogy nem kéne felidegesítenem egy gyilkost aki egyben a főnököm is, de ahhoz nem volt elég önuralmam. Mindig is ilyen voltam, de csak azért, mert így neveltek. Ha valaki elég határozott az egyszer úgy is eléri azt amit akar, ha meg nem... hát így járt.
Tovább hallgattam a vérfarkast, aki elkezdett nekem mindenféle szabályokat felállítani. Alig bírtam szóhoz jutni, ami nem tetszett. Feltesz egy kérdést és meg sem várja, hogy válaszoljak. Bunkó, de bírom egy kicsit a stílusát, amit nehéz beismerni. Azt viszont furcsáltam, hogy megtiltja az öldöklést, ugyan is ő maga egy kegyetlen gyilkos. De mondjuk egy kicsit logikus is, szeretne pénzt is keresni és inkább máshol gyilkol, mondjuk az erdőben az erdei túristákat. Ez egy kicsit képmutató egy dolog.
Amikor pedig közel hajolt hozzám megnyaltam az ajkaimat és egy félmosolyra húztam a számat.
- Wáó, egy gyilkos, aki megtiltja a gyilkolást. - jegyeztem meg gúnyosan és elmosolyodtam mikor távolabb hajolt tőlem.
- Amúgy meg honnan gondolod, hogy vadász vagyok? - Húztem fel a szemöldökömet. - Lehettem volna egy átlagos ember is akit épp most ijesztesz halálra a dumáddal. Jaj, nem, te inkább az erdőben szoktál gyilkolni, vagy keresel egy jobb helyet? - Folytattam vele az eszmecserét. Sosem voltam az a behízelgő tipus, aki minden egyes emberrel elkezd kedveskedni és nyalizni, szóval ezt senki se várja el tőlem, még a leendő főnököm se.
- És nem, a gyilkost én meggyilkolom. Te most megúsztad, de a többi nem fogja. Ez a feladatom. - feleltem neki keményen. Egyébként nem éreztem úgy, hogy bármit megtehetek, egyszerűen csak megakartam védeni a várost.
- Jah, majd elfelejtettem. - Jutott hirtelen eszembe valami. Még el sem mondtam, hogy ki vagyok, tehát ideje megtudnia, ha már úgy is olyan kíváncsi rá.
Közel hajoltam hozzá és kimondtam.
- Boszorkány vagyok. - mondtam halkabban, de határozottan, és ezzel vissza is hajoltam, majd vártam, hogy ez milyen hatást gyakorol rá. Többet nem akartam mondani, mert inkább megvártam míg ő beszél, viszont az állás még mindig kellett nekem. Erre a helyre meg tuti, hogy járnak vámpírok. A vérfarkasokat meg, majd az erdőben keresem. - Megegyeztünk? - kérdeztem gyorsan, felhúzott szemöldökkel.
// Kicsit segítettem Razz De amúgy mégegyszer köszi Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptySzer. Júl. 27, 2011 10:06 am

Casa Bonita - bár Lola_Ben_www.kepfeltoltes.hu_
Lolanak, a vadóc boszinak Wink



Eddig talán volt egy halvány mosoly ajkaimon, most viszont arcvonásaim megkeményedtek.
-Nem vagyok gyilkos.-Sziszegtem fogaim között. Tekintettemmel ugyan ölni lettem volna képes.
-Tudod nem a legokosabb dolog egy állásinterjún gyilkosnak nevezni a leendő főnöködet, úgy hogy még nem is ismered.- Suttogtam neki ellenséges hangon. Csokoládé színű szemeim most majdhogynem feketébe mentek át és kezem is remegett.
-Ch. Megérzem, ha valaki vadász és különben is! Egy embernek nincs érzéke ahhoz, hogy megtalálja a bárban az egyetlen vámpírt.-Mondtam és még szerencse, hogy hangos zene volt és nem voltak körülöttünk. Abban viszont biztos voltam, hogy a vámpír még így is hall minket. Ránéztem és pillantásunk találkozott. Nem tudom mit láthatott szememben, de lehajtotta maradék italát és a számlát kérte.
-Egy boszi... mi a képességed?- Kérdeztem rá. Nem volt szimpatikus. Nagyon nem. Vadász és ráadásul pofátlan is. Megfogtam kezét és arrébb húztam a bár egy félreeső részébe. Ide általában khm más célból hozom a lányokat. Most is hasonlóan kezdődött. A falhoz nyomtam és fülébe suttogtam.
-Na ide figyelj. Az a vámpír ott most szépen elmegy és te hagyod is ezt. Ha nem, akkor azt hiszem nem tartok igényt a munkaerődre.- Gondolatban hozzátettem, hogyha kell, akkor erőszakkal tartom itt. De kinézem belőle, hogy van annyi esze, tudja, hogy tartom a szavam. Abban pedig bíztam, hogy kell neki annyira a munka, hogy engedelmeskedni is fog. Sok bajom lesz még vele, ez hétszentség.
-És ha fel is vennélek... mindig attól kellene félnem, hogy megölsz engem, vagy azokat, akik a pénzt hozzák a kasszára? Kössz, de nem.- Fejeztem be mondandómat.

// Megcsináltam volna, tényleg semmiség Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptySzer. Júl. 27, 2011 10:45 am

A kis farkasnak, Bennek Razz


Türelmesen hallgattam, hogy mit mond a srác, már ha ez rólam elmondható és mikor meghallottam az első mondatát, majd nem el is hittem, de... Csináltak már velem ilyet, és jól át is vertek, amit nem szeretek, ezért Benjaminnek sem hittem el, hogy nem gyilkos. Sokan vannak akik csak menteni próbáljak a bőrüket és nem merik nyíltan vállalni.
- Persze. - jegyeztem meg gúnyosan s a hangomból kihallatszott az, hogy egy szavát sem hiszem el. Bár kicsit láttam rajta, hogy idegesítem, de annyi baj legyen.
- Tudod én csak elmondom azt amit gondolok a fajtádról, és nem szokásom nyalizni. - Villantottam rá egy ijesztő mosolyt.
- Ha elfelejtetted volna... - kezdtem mondani. - lány vagyok, és egy lánynak nem tetszhet egy vámpír? és ezért nem nézheti csak ha megakarja ölni? - Húztam fel a szemöldökömet és rámutattam eme egyszerű tényre. - Ez egy bár, ha elfelejtetted volna. - tettem még hozzá és láttam, hogy a vámpír feláll és kéri a számlát. Remek. Hála ennek az idiótának elszalasztom a vámpírt.
- Nem mondom meg. - Feleltem egyszerűen miközben a vámpírt figyeltem. Sosem szoktam hamar megbízni másokban, ezért sem árultam el a képességemet, ugyan is az hatalom. Könnyebben lehet tudni, hogy mire számítson, míg így nem, és nekem pont ez a célom.
Hirtelen éreztem, hogy megfogja a kezemet mire csak felhúztam a szemöldökömet. Őszintén szólva, tetszett nekem a srác csak az a vérvonal... kiráz tőle a hideg, hogy mennyit gyilkolhatott, az ilyenekkel pedig nem akarok kedves lenni. Viszont még is hagytam, hogy a sarokhoz vezessen. Hallgattam, hogy mit mond, közben fenyegetően a vámpírra néztem, ezzel jelezve 'megtalálom'. Utána pedig a kezemet Benjamin vállára tettem, beteges egy dolog, hogy jól esett, de mindegy.
- Tartsd a távolságot! - Toltam el magamtól, majd vallat vontam, miközben ellöktem magamat a faltól. - Most mar mindegy, elmenekült. Amúgy nem is tudtam... már ilyen kis puszipajtások lettetek a vámpírokkal? - kérdeztem gúnyosan mosolyogva.
- Mért ölném meg a főnökömet, ha ő adja a pénzt? - Húztam fel a szemöldökömet értetlenül. - Egyébként meg, én csak az embereket védem. De jól van, csak azután kapom el a vámpírt miután fizetett. - mondtam és ezen majd hogy nem felröhögtem, de ez szerencsére nem látszott meg az arcomon.
- Amúgy nem is tudtam, hogy ilyen félénk vagy, ennél azért bátrabbnak gondoltalak. - Jegyeztem meg, mivel most nagyot csalódtam. Mást hittem róla, de most már lényegtelen, amúgy is vérfarkas. Én pedig nem akarom a fajtájukat megismerni, főleg ha az csak a látszat.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptySzer. Júl. 27, 2011 12:21 pm

Casa Bonita - bár Lola_Ben_www.kepfeltoltes.hu_
Lolanak, a vadóc boszinak Wink


-Értem viszont talán nem kellene a fajról alkotott képedbe mindenkit belevenni. Olyan hihetetlen, hogy vannak kivételek?-Kérdeztem gúnyosan.
-És ki várja el, hogy nyalizz? Senki, rühellem a nyalizókat, de azért egy kis tapintatot talán a legtöbben elvárhatnak.-Mondtam. Azt viszont tudtam és megértettem, hogy számára idegen vagyok és csak azt tudja rólam, hogy van egy bárom és vérfarkas vagyok. A családi hátteremet nem ismeri és azt sem tudja, hogy valójában milyen vagyok. De ha a "kapcsolatunk" így folytatja nem is fogja megtudni. Az az ijesztő mosolya talán valaki számára ijesztő volt, de én csak kinevettem.
-Tudod, az a vámpír nem volt valami szépség. És.. szerintem nem küzdesz súlyos ízlésficammal. És különben is... testbeszéd drágaságom! Nem láttam rajtad mást csak merő undort, nem hiszem hogy bárki is így néz egy olyan személyre, aki tetszik neki. És a tetejére! Megérzem ha valaki vadász.-
Hozzátett valamit, mire gúnyos vigyor kapott helyet ajkamon.
-Tudod mivel enyém ez a hely elég nehéz elfelejteni, hogy mi is ez.-Magyaráztam el neki.
-Ahogy gondolod.-Vontam vállat, hogy nekem mindegy. Elvégre én sem mondtam magamról el semmit sem. Érintésébe beleremegtem. Nem tudtam okát, valószínű volt, hogy csak éreztem rajta hogy vadász... Vagyis ezzel etettem magam.
-Nem, mindössze nem szeretnék öldöklést a bárban.- Ami azt illeti sehol máshol sem, nem vagyok az a fajta aki szereti az ilyesmit... De ezt már csak magamban mondtam ki. Az ami a szüleimmel történt... talán amiatt utálom az öldöklést. Ha viszont muszáj harcolnom már nem vagyok ennyire visszahúzódó. Keményen támadok neki ellenfelemnek.
-Én is ezt szeretném tudni.-Válaszoltam arra, hogy miért ölné meg a főnökét.
-Hát... jó.-Mondtam mert már belefáradtam a veszekedésbe. Elvégre nem én ölöm őket de mégis kis bűntudatom támadt, hogy bár nem én teszem, de hagyom. Kivicsorítottam fogamat.
-Sok mindent ellehet rólam mondani, de azt, hogy gyáva vagyok nem!-Mondtam és készen álltam, hogy be is bizonyítsam ezt. Tartottam a három lépés távolságot, de nehéz volt, mert már nagyon rég voltam nővel... és hát na. Nem volt csúnya, azt be kell vallani.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptySzer. Júl. 27, 2011 5:13 pm

A kis farkasnak, Bennek Razz


- Ahhoz bizonyítani kell, édes. - mondtam gúnyosan vigyorogva és az 'édes' szót erősen kihangsúlyoztam, de az én számból nem éppen egy kedves jelzőként hatott. Karommal körbe mutattam. - Ez egy bár, te vérfarkas vagy, nagyobb a vadászterület és könnyen el is takaríthatod a nyomokat. Én ezt látom. Az emberek is hazudhatnak, honnan tudjam, hogy te nem hazudsz éppen? - kérdeztem felhúzott szemöldökkel. Hangom tényközlően és határozottan csengett, mint mindig s ki lehetett venni belőle a kérdőre vonást.
- Ohh bocsánat, csak nem megsértettem az önbecsülésedet? - Ironizáltam, közben pedig Benjamin arcát tanulmányoztam. Nem tudtam mekkora a tűrés határa, de jobb lesz ha megszok, mert nem áll szándékomban változtatni a viselkedésemen. A nevetésére pedig felhúztam a szemöldökömet, jelézven 'hogy most mi a baja?'
- Ó, ezt most bóknak kéne vennem? - kérdeztem felhúzott szemöldökkel, bár egy kicsit ijesztő volt amit mondott. Akkor azt is látja, hogy egy kicsit vonzódok hozzá? Bár mondjuk nem hiszem... A vámpírnál nem is próbáltam leplezni a gyilkos szándékomat, nála meg leplezem, hogy tetszik nekem.
- Hmm... már a drágaságod vagyok? Nem is tudtam. - Vigyorogtam rá kihívóan, mint aki provokálni akarja, ami eddig nagyon is sikerült.
- Aszta! Kiszagolod, ha egy ember vámpírra vagy vérfarkasra vadászik? Nem semmi! - Játszottam a fellelkesültet, de a hangomból még így is kihallatszott a gúny. Arra pedig, hogy övé a bár, csak megforgattam a szememet. Mintha nem tudná, hogy hogy értettem.
- Nehéz elhinni amit mondasz. - mondtam arra, hogy nem szeretne öldöklést, de ez nem is csoda. Sosem bíztam meg igazán senkiben, ritka eset, ha még is. Így most sem hittem el, hogy nem szereti az öldöklést, igaz csak a bárjában nem szereti szóval... Szóval így már hihetőbb, kell neki a bevétel.
Benjamin kapott még egy szemforgatást tőlem, arra, hogy ő is szeretné tudni mért ölném meg a főnökömet. Viszont elvigyorodtam mikor Ben, még is csak megadta nekem az állást. (Jézusom már becézem?!)
- Jól van... és ígérem jó alkalmazott leszek! Megtisztítom a helyet a vámpíroktól! - Mondtam neki és adtam egy puszit az arcára, igaz látszott rajtam, hogy ezt az aranyos kislányt csak megjátszom, viszont nem is lepleztem, hiszen ezért is csináltam. De ez akkor is beteges! Főleg, hogy megint jól esett, bár vámpírral csókolóztam is már, de azt nem élveztem. Egyáltalán nem.
A puszi után pedig megveregettem a vállát, csak a játék kedvéért, végül abba is hagytam és hátrébb léptem. Aztán mondtam neki valamit, amire jól be is pöccent, s ettől megjelent az arcomon egy gúnyos mosoly.
- Nyugi farkas! - Próbáltam lecsillapítani és oldalra is billentettem a fejemet. Valamiért tetszett így látnom.. nem azért, mert szeretek másokat idegesíteni, hanem azért mert nem hagyja magát és nem egy nyápic kis ficsúr. - Nem éppen ajánlott dolog az alkalmazottaidat rögtön megpróbálni megölni, tudod. - Jegyeztem meg gúnyosan. - Azzal amúgy sem bizonyítasz semmit, dühös vagy, úgy könnyű harcot kezdeni. Bizonyítsd be, de máskor vagy máshogy!
Közel hajoltam hozzá, hogy ezzel még nagyobb hatást keltsek. De igazából fogalmam sem volt, hogy miképpen tudná bebizonyítani. Mivel nekem már az is elég, hogy fel vett és ha ezt mondja én elfogadom, legbelül biztosan. Igaz, hogy akarok valami mást is... Mondjuk ha felpofoz, na ahhoz elég nagy bátorság kell vagy bármihez ami eléggé feldühítene normál esetben. De most kitudja. Nem tudom mire számitsak tőle, az is lehet, hogy rám veti magát és tényleg megtámad.

//Volt időm, úgyhogy kijavítgattam xD Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:06 pm

Casa Bonita - bár Lola_Ben_www.kepfeltoltes.hu_
Lolanak, a vadóc boszinak Wink

-A pulzusomból is tudhatnád, hogy mikor hazudok.-Állapítottam meg, de inkább ráhagytam. Ha nem hisz nekem, hát nem. Igazából magasról letojom, hogy mit hisz. Dolgozzon normálisan és ne öldököljön onnantól kezdve már jók leszünk.
-Ahhoz több kell.-Mondtam neki és kezdtem lenyugodni. Minek húzzam fel magam egy ilyen nőn? Amúgy sem lehetne köztünk semmi. Még futó kaland sem. Ő vadász én meg vérfarkas. Hiába nem ölök ő mégis azt hiszi, így az ördögi kör bezárult. Győzködni meg nem fogom, minek?
-Nem kéne.-Néztem rá olyan pillantással, ami tényleg ezt igazolta.
-Gúnyos hanglejtéssel, pontosan!-Mondtam tovább pörkölő szövegemet. Nem csodálnám, ha lassan nekem ugrana.
-Hasonló.- Forgattam szemeimet. Nem kezdtem el neki magyarázni, még csak az kellene, hogy ilyeneket kiszedjen belőlem.
-Akkor ne hidd el, mit bánom én.-Vontam vállat és hátráltam egy-két lépést.
-Remek.-Ironizáltam. A puszira meg felvontam fél szemöldökömet. Itt még nem tartunk és véleményem szerint nem is fogunk.
-Nyugodt vagyok. De a főnöködet idegelni sem a legjobb dolog. Próbaidőn vagy, holnap kezdesz. Délután háromra gyere, délutános műszakban leszel. Egész héten. Aztán ha beválsz maradhatsz.- Igazítottam el. Aztán hátráltam még két lépést.
-És most... nekem dolgom van. Holnap még lehet, hogy találkozunk, de nem biztos. Addig is, viszlát!-Intettem neki és elindultam hazafele. Fáradt voltam, nagyon is. Már rég nem pihentem ki magam, most itt az ideje.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptySzomb. Júl. 30, 2011 10:53 am

A kis farkasnak, Bennek Very Happy


- Most mérjem meg a pulzusodat? - kérdeztem gúnyosan, mivel lehet, hogy boszi vagyok, de nem egy hazugság vizsgáló, a képességem sem éppen ez. Ráadásul próbálták már beadni nekem ezt a "én nem ölök embert" dumát, aztán rögtön utána nekem is támadtak. Mégegyszer pedig nem fogok senkivel sem ilyesmit eljátszani, hogy aztán én legyek az átvert. - Kössz, de kihagynám az átveréseket. - mondtam továbbra is gúnyos hanglejtéssel és kicsit féltem, hogy a hangomban megfog látszani az, hogy már csináltak velem ilyesmit, de szerencsére nem így történt. Hangom továbbra is hideg és gúnyos maradt. Szavaira meg csak ironikusan elmosolyodtam. Ha annyira több kell ahhoz, akkor minek lett ideges?
- Hopsz sajnálom, már annak vettem. - Vigyorogtam rá és a hangom kicsit lesajnáló volt, igaz én nem szeretem megbántani a másikat vagy gúnyolódni rajta, egyszerűen csak ez jön ki a számon, amolyan védekező mehanizmusként, és nem is akarok rajta változtatni. Úgy érzem ettől biztonságban vagyok és kevésbe tudnak megbántani vagy bármi ilyesmi.
- Ezzel most nagyon, nagyon megbántottál. - Játszottam a sértettet, persze mint mindig, most sem titkoltam, hogy csak gúnyolódok rajta. A szemforgatásra pedig nem reagáltam semmit, nem is akartam. Az ő dolga. A puszi után pedig ismét megszólaltam.
- Ennél azért egy kicsit jobban kéne örülnöd. Mondjuk normálisan mosolyogni? - Kezdtem mondani és a számmal egy művigyort formáltam, ezzel is megmutatva, hogy mit kéne csinálnia. Bár ahogy látom nagyon nem kedvel engem. Ami jó, mert én sem akarom őt kedvelni.
- Persze. - mondtam ironikusan arra, hogy nyugodt, mivel egyáltalán nem hittem neki. - Azt hittem ahhoz több kell, hogy felidegeljelek. - Húztam fel a szemöldökömet. - Oké. - mondtam vegül arra, hogy délutános műszakban leszek. Először persze nem tetszett, de aztán rajöttem valamire... Könnyebben tudok vadászni, ha nem kell közben a vendégeimre figyelnem, ráadásul délután is jöhetnek vámpírok. Bár egy kicsit csalódtam. Úgy tűnik még sem fogja bebizonyítani, hogy nem félénk, de az is lehet, hogy majd csak kesőbb fog bizonyítani, csak egyszerűen kár... Ebből is látszik milyen könnyen áttudnak verni.
- Szia! - köszöntem el tőle, bár azon egy kicsit elmosolyodtam, hogy lehet legközelebb nem fog felismerni. Most a hajam fekete és rövid, de kitudja máskor hogy fog állni.
Végül én is elindultam, de nem hazafelé, hanem megkeresni a vámpírt, ám valami megváltozott. Éreztem, hogy a szemem hirtelen kék szinű lett, így inkább hazafutottam vagy legalábbis oda, ahol eddig aludtam.

//Részemről Vége//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár EmptyKedd Aug. 02, 2011 5:03 am

Casa Bonita - bár Lola_Ben_www.kepfeltoltes.hu_
Lolanak, a vadóc boszinak Wink


-Nem erre gondoltam. Mindössze egyetlen érintés a megfelelő helyen és érezhető, ha az ér lüktetni kezd, de ezt persze nem is kell tudnod...-Mondtam legyintve. Egyszer a csuklómra mutattam jelölve a helyet. A többi dolgot, amit mondott próbáltam elengedni a fülem mellett. Az tény, hogy nem könnyű kihozni a sodromból, de azt nem mondtam, hogy bírom míg idegelnek és eljuttatnak abba az állapotba, hogy átváltozzak. Mert akkor képes vagyok és komoly pusztítást végzek.
-Szia.-Köszöntem el végül rideg hangon. Visszamentem az irodámba és az asztalnak támaszkodtam. Ajkaimat hangos sóhaj hagyta el. Mit tettem?! Az nyugtatott, hogy csak próbaidőre vettem fel. De hogy Leah közelében lesz... az már nagyon nem tetszett. Elég veszélyes csajnak tűnik. És ha Leahről van szó akkor rühellem a veszélyt. Leültem és elvégeztem a papírmunkák hátralevő részét. Két órán belül elkészültem és összeszedtem cuccaimat. Eligazítottam a pultosokat és elmondtam nekik mi lesz a dolguk az újoncokkal. Aztán hazafelé vettem az irányt. Nem sűrűn tettem ilyet, de most befeküdtem az ágyba. Elaludtam. Szörnyű álmaim voltak... Ez a lány üldözött és én farkas alakban voltam. Az életemért futottam. Lassan beért és éppen ledöfött. Ebben a pillanatban felébredtem és zihálva indultam hideg zuhanyt venni.


//Vége//
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Casa Bonita - bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casa Bonita - bár   Casa Bonita - bár Empty

Vissza az elejére Go down
 
Casa Bonita - bár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: