Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah Sagrada Familia - templom 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben Sagrada Familia - templom Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola Sagrada Familia - templom 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
Sagrada Familia - templom EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
Sagrada Familia - templom EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
Sagrada Familia - templom EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
Sagrada Familia - templom EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
Sagrada Familia - templom EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
Sagrada Familia - templom EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
Sagrada Familia - templom EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
Sagrada Familia - templom EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
Sagrada Familia - templom EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Dexter Westwood
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Dawn Moyer
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Charlotte Moore
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Alice Regrange
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Carter Priot
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
Sagrada Familia - templom I_vote_lcapSagrada Familia - templom I_voting_barSagrada Familia - templom I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

 Sagrada Familia - templom

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptyPént. Júl. 22, 2011 5:34 am

Ha valaki vallásos akkor ez a megfelelő hely számára. Akár a vámpírok is beléphetnek, de nem mindegyikük meri. Van aki kifejezetten fél a vallásos dolgoktól.
Sagrada Familia - templom 36800_999201491_big_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:51 am

Boszitársamnak, Holly-nak Razz


Miután már egy ideje fent voltam és kellőképpen felébredtem, úgy döntöttem, hogy templomba megyek. Persze most is rajtam voltak a megbűvölt karók, amit csak a vadászok és én láthatjuk. A hajam pedig most az eredeti színét mutatta, tehát nem festettem be és szőkésbarna színű. A szemem meg éppen a kék színét mutatta. Rajtam pedig egy farmer nadrág és egy mintás póló volt, azon meg egy hosszú fátyol féleség vagy mi, ami teljesen betakart és a kapucnija a fejemen volt. Miután pedig beléptem a templomba, leültem és a kezemet imátkozásra csuktam. Fejemet lehajtottam, szememet becsuktam. Azt reméltem ha nagyon koncentrálok az erőm is nőni fog és megtalálom azt a két személyt akit keresek. Na meg persze még mindig reménykedtem benne, hogy a 'démonok' még sem olyan rosszak és akiket eddig megöltem azok megérdemelték.
Egy idő után pedig már teljesen belemélyedtem a gondolatokba és kizártam a külvilágot.

Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Boszorkány
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jul. 24.

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptyPént. Júl. 29, 2011 12:20 pm

Sagrada Familia - templom Ashley-Benson-Icons-television-14480378-100-100 Sagrada Familia - templom Milla4 Sagrada Familia - templom Ashley-Benson-Icons-television-14480378-100-100

Boszitársamnak, Lola-nak

Fogalmam sincs hogy mi a fen üthetett belém, de kora reggel mikor felébredtem arra eszméltem rá, hogy ki kellene mozdulnom itthonról. Úgyhogy kerestem magamnak egy kényelmes farmert meg egy pólót egy zöldet, egy kényelmes magassarkút és elindultam várost nézni.
Igazából nagyon kevés olyan hely maradt Barcelona területén amit még ne láttam volna, de efelett a templom felett eddig úgy tűnik elsiklottam. ~ Ha már itt vagyok, akár be is nézhetnék. ~ gondoltam magamban miközben a nagy és tömör tölgyfa ajtón próbáltam bejutni.
Abban a pillanatban ahogy betettem a lábam a templomba, azonban egy fura érzés kerített hatalmába, ami csak akkor szokott előfordulni ha van egy másik boszorkány a közelben. ~ Te jó ég! Van itt egy másik boszi, ez nagyon király. Több szempontból is. Mert ha gonosz akkor végre jöhet egy kis bunyó és akció, de ha mégsem akkor legalább lesz kivel megbeszélni a bioszis dolgaimat. Mert hát ugye ott van Dex, de ő mégis csak egy farkas. Bár azt hozzá kell tenni, hogy egy nagyon szexi farkas. ~ ezekkel e gondolatokkal a fejemben, kezdtem el odalopakodni az egyetlen személyhez aki rajtam kívül még a templomban tartózkodott.
A padok között sétálva egyre jobban megbizonyosodtam róla, hogy Ő az én emberem. Vagyis boszim. Úgyhogy odaléptem hozzá és megütögettem a vállát, majd megszólítottam.
- Helló - mondtam mosolyogva és közben vártam a reakcióját. Legyen az rossz vagy akár jó szándékú.
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptyPént. Júl. 29, 2011 1:26 pm

Boszitársamnak, Holly-nak Razz


Már egy ideje elmélyülten 'imátkoztam' vagy micsoda mikor megéreztem, hogy valaki belép a templomba. Méghozzá egy hozzám hasonló boszorkány, de nem igazan foglalkoztam vele. Tovább gondolkodtam, melyből végül egy vállütögetés ébresztett fel. Felnéztem rá kék szemeimmel és én is köszöntem.
- Szia. - mondtam és éreztem, hogy eddig tenger kék szemeim ismét barnába váltanak. - Te imátkozni jöttél vagy gondoltad megkeresed az egyetlen boszorkányt a templomban? - Húztam egy ironikus mosolyra az ajkaimat, de a hangom egyáltalán nem volt gúnyos. Még nem ismertem a lányt így nem tudtam milyen. Jó vagy rossz. A 'démonok', tehát a vámpírok vagy vérfarkasok oldalán áll vagy sem. Esetleg semleges vagy olyan, mint én, ami ritka, legalábbis ahogy eddig tudtam.
A kapucnit levertem a fejemről és úgy néztem az ismeretlen boszorkányra. Mert hát azért még sem nézhet egy remetének vagy minek egy ilyen talpig fehér, hosszú ruhában vagy kabátban, nem tudom hogy hívjam. Egyébként az ismeretlen lánynak szándékosan nem mutatkoztam be. Ha rossz szándékú akkor minek tudja meg a nevemet? Meg egyébként is... A név hatalom és ha megkérdezi akkor megmondom, persze nem a teljeset, mivel azt igen kevés ember tudja eddig.


Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Boszorkány
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jul. 24.

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptySzomb. Júl. 30, 2011 6:25 am

Sagrada Familia - templom Ashley-Benson-Icons-television-14480378-100-100 Sagrada Familia - templom Milla4 Sagrada Familia - templom Ashley-Benson-Icons-television-14480378-100-100

Boszitársamnak, Lola-nak


- Még hogy imádkozni?? Ugye most csak viccelsz? Soha életemben még egy árva imát nem mondtam el. Nem vagyok az a hívő fajta. Tulajdonképpen csak gondoltam benézek egy kicsit, hátha összefutok valakivel, és tessék tadááám itt is vagyunk. – mondtam vigyorogva.
Fura egy teremtés ez a csaj az biztos. Ez az egész cucc ami rajta volt eléggé bizar, na de mindegy szerencsére nem nekem kell hordanom. Nem tűnt gonosznak, de fene tudja, bármi rejtőzhet azalatt a „csuha” alatt. Dexről sem mondaná meg senki, hogy farkas és láss csodát, mégis az.
- Amúgy meglep, hogy rajtam kívül van még más boszi is ebben a városban. Eddig még nem nagyon hallottam olyanról aki ide mert volna jönni, de úgy látszik nem csak én vagyok ilyen veszélyre éhező személyiség. – nevetgéltem el majd beültem mellé a padba.
– Amúgy Holly, és te ki vagy? Már ha nem zavar ha megkérdezem. Tudod, a név hatalom. – mondtam és kérdőn fordultam felé.
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptySzomb. Júl. 30, 2011 7:40 pm

Boszitársamnak, Holly-nak Razz


Szánakozóan elmosolyodtam arra, hogy ő még sosem imátkozott, igaz én sem nagyon szoktam. Ha templomba megyek, nem azért teszem, mert éppen abban a vallásban hiszek, hanem mert az egy nyugodt hely és tudok ott gondolkodni.
- Nem vicceltem. - feleltem komolyan. - Én egyébként ebben a vallásban nem hiszek, csak jó itt gondolkodni. Amit te pont most zavartál meg. - Tettem még hozzá csak úgy mellékesen, a 'te' szócskát jól kihangsúlyozva, de nem voltam gúnyos. Nem szoktam olyan gyakran az lenni csak bizonyos 'személyekkel', ráadásul a csaj is szimpatikus. Arra pedig csak félre hajtott fejjel bólintottam, hogy megtalált. Egyébként igaza volt. Itt tényleg nagyon kevés boszorkány van.
- A veszély az életem. - Vontam vállat ami igaz is volt. Mióta megszülettem veszélyben voltam. Aki vadász, annak számolnia kell azzal is, hogy esetleg meghal harc közben, de ez engem sosem riasztott el. Mindig is úgy gondoltam, ezt az emberekért teszem és természetesen a cél szentesíti az eszközt.
Közben levettem magamrol ezt a fehér izét és ledobtam a székre, így látszott rajtam, hogy egyébként normálisan öltözködöm.
- Nem gond. Lili vagyok. - mutatkoztam be neki, persze csak az egyik becenevemen, ami egyébként az anyukám neve. Annak viszont örültem, hogy ő is egy kicsit úgy gondolkozik ahogy én. Legalábbis avval kapcsolatban, hogy a név hatalom.
- Te amúgy, hogy állsz a többi lénnyel? - Céloztam a démonokra, mivel ez egy fontos kérdés volt számomra. Tudnom kellett melyik oldalon áll.
Vissza az elejére Go down
Holly Lea Hudson
Boszorkány
Holly Lea Hudson


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jul. 24.

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:33 am

Sagrada Familia - templom Ashley-Benson-Icons-television-14480378-100-100 Sagrada Familia - templom Milla4 Sagrada Familia - templom Ashley-Benson-Icons-television-14480378-100-100

Boszitársamnak, Lola-nak


- Többi lény? Csak nem félsz kimondani a nevüket egy „szent” helyen? De amúgy el vagyok velük. Ha ők nem bántják az embereket akkor én sem bántom őket. Főleg az egyiküket. Vele kimondottan jól elvagyok. – csacsogtam miközben Dex járt az eszemben.
- Miért te, hogy állsz a „többi lénnyel”? – idéztem fel a szavait
Valahogy nem igazán tudtam, hová kacsolni ezt a lányt. Olyan furcsa volt nekem, olyan alamuszi nyuszi típusú akik köztudottan nagyot szoktak ugrani, na de majd kiderül.


Bocsi a késésért és azért amiért ilyen rövidke lett Razz
Vissza az elejére Go down
Lola Naomi Stronge
Boszorkány
Lola Naomi Stronge


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2011. Jul. 24.

Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:51 pm

Boszitársamnak, Holly-nak


- Nem félek kimondani. - feleltem. Csak egyszerűen nem akartam most démont mondani, mert abból kiszűrhető lenne, hogy mit is gondolok róluk, a lebukást pedg nem veszélyeztethetem. Elég már az is, hogy Benjamin tudja rólam, hogy vadász vagyok. Nincs szükségem még több "emberre." Ki tudja ki mikor totyogja el, hogy mi vagyok és aztán rám is ugyanaz vár, mint a többi vadászra akiknek nyílt titkuk. Bármikor összefoghatnak és megölhetnek engem, megnehezíthetik a dolgomat. Tehát nem tehetem meg azt, hogy erről más is tudjon. A családunk évszázadok óta titokban tartja, max. ha megzsarolnak valakit az életével, hogy segítsen... de nem, még ezt sem. Ezt a módszert csak én szoktam használni, de azt se mindig.
Megforgattam a szemeimet mikor engem kezdett idézni, de ha már egyszer úgy is olyannak hisz aki fél kimondani a démonoknak a nevét, akkor legyen. Végül is így is jó.
- Hát nem nagyon bírom őket, mégha most nem is gyilkoltak, de azért mégis... Eléggé rossz belegondolni, hogy azelőtt meg igen, ha érted. - mondtam el, amiből két dolgot lehet kivenni. Egy, félek tőlük. Kettő, kerülöm őket vagy elijesztenem magamtól. Mivel, hogy én egyszóval sem mondtam, hogy bántom őket. Szándékosan. Fontos a jó körítés. - De amúgy végül is egyet megtűrök magam mellett. - tettem még hozzá mosolyogva. Na meg persze azt sem tettem hozzá, hogy csak azért mert ő a főnököm meg minden. Végül is minek mondtam volna? Ez így sokkal jobban hangzik, és már amúgy is megszoktam, hogy jó formán mindenki elől titkolnom kell a vadász énemet is. Valaki vagy arrról tud, hogy boszorkány vagyok vagy arról, hogy vadász, bár az aki a vadászt tudja az általában megszokott halni. Kivéve persze a családomat, a többi vadászt, meg persze Benjamint. És végül is ez nem annyira sok.
Közben eltűnödtem azon, vajon hány óra is lehet, és teljesen biztos voltam benne, hogy mindjárt kezdődik a munkaidőm és pár vérszívót is kiirthatok. És hogy mi ebben a logika? Hogy pultosként dolgozok egy bárban és a démonok meg oda szoktak menni. Teljes siker.
- Viszont nekem mennem kell. Fogalmam sincs hány óra van. És dolgoznom is kell. - sóhajtottam, dupla dolgozás. Mégha jót is teszek, ezt nem mutathatom ki. Tehát irány a bár.
- Szia! Később még biztos találkozunk. - mosolyogtam rá, majd kimentem a templomból és indultam is dolgozni. És most nem a családi vállalkozásomra gondoltam.

//Semmi gond. Very Happy És köszi a játékot. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sagrada Familia - templom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sagrada Familia - templom   Sagrada Familia - templom Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sagrada Familia - templom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: