Loca Barcelona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loca Barcelona


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
Leah       Erdő 0093copy_www.kepfeltoltes.hu_ Ben       Erdő Xaviersamuel014_www.kepfeltoltes.hu_ Lola       Erdő 100505013245539895970099_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Dance With The Devil
      Erdő EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 8:36 am by Vendég

» Marcus Connor
      Erdő EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:17 am by Marcus Connor

» Avatarfoglalás
      Erdő EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:06 am by Marcus Connor

» London Life
      Erdő EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am by Dawn Moyer

» Our Diaries!!
      Erdő EmptyKedd Nov. 22, 2011 10:52 pm by Vendég

» New Yorker Blood
      Erdő EmptyHétf. Okt. 31, 2011 12:37 am by Vendég

» Marie River
      Erdő EmptyPént. Okt. 07, 2011 2:44 am by Leah Sparks

» Párizs Sötét Oldala
      Erdő EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:06 am by Vendég

» Silver Moon
      Erdő EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 2:03 am by Vendég

Top posters
Leah Sparks
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Benjamin Dalton
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Lola Naomi Stronge
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Holly Lea Hudson
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Dexter Westwood
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Dawn Moyer
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Charlotte Moore
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Alice Regrange
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Carter Priot
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Kiara McDonovan
      Erdő I_vote_lcap      Erdő I_voting_bar      Erdő I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. Május 03, 2021 3:48 am-kor volt itt.


 

  Erdő

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Erdő         Erdő EmptyPént. Júl. 22, 2011 5:33 am

Az erdő sötét és ködös. Aki véletlenül téved erre nagy bajban van. Kedvelt helye ez a vámpíroknak és a vérfarkasoknak egyaránt. Itt önmaguk lehetnek, már akit máskor érdekel a látszat.
      Erdő Majus_erdo_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:45 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Benjamin Dalton


Egész jó napom volt ma. Mondjuk, nekem mikor nincs jó napom? Szinte mindig vidám vagyok és jókedvű. Nem igazán tudtam magammal mit kezdeni. Csak egész nap tengtem s lengtem a városban, a parton és úgy mindenütt. Néha találkoztam ismerősökkel, akikkel leálltam egy kicsit cseverészni, de nem csináltam ma semmi különösebbet. Csupán szokásomhoz híven délig aludtam, de nem kellett sehova sem sietnem, szóval ráértem. Igazság szerint munka után akartam keresgélni, de nem volt semmi kedvem hozzá. Úgy döntöttem, hogy az ráér majd holnap. Holnap is van nap, szóval egyértelmű volt, hogy ráér ez a dolog. Délután hazamentem, ebédeltem, lefeküdtem egy kicsit a tv elé. Tök csöndes volt a ház, mintha némasági fogadalmat tettünk volna, de aztán rájöttem, hogy azért, mert már egyedül lakom itt. Sosem fogom megszokni, ebben biztos voltam. Jót is nevettem magamon, hogy azt hittem, itt vannak még a többiek, miközben már egy jó ideje visszaköltöztek Hollywood-ba. Mindössze apa jön néha ide a szálloda miatt. Végül is...több, mint a semmi.
Egyáltalán nem tudtam mit kezdeni magammal, ezért átöltöztem egy kényelmes fekete buggyos halásznadrágba, felvettem egy fehér ujjatlant és elindultam világot járni. Még így is unatkoztam. Valami olyan helyre kellett mennem, amit még nem ismerek. Kis gondolkodás után az erdőt céloztam meg. Még tényleg sosem jártam erre. Furcsa emberek azt mondják, hogy veszélyes, mert gonosz teremtmények élnek errefelé, de még ha igaz is lenne, sem tartana vissza ez a dolog.
-Hahó, van itt valaki? - kiáltottam el magam, ahogy egyre beljebb és beljebb merészkedtem az erdő közepe felé. Néha meg-megbotlottam egy ágban vagy gallyban, de szerencsére nem taknyoltam el. Csak mentem befelé...
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptyKedd Júl. 26, 2011 11:21 am

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_
Leah

Újabb napos reggel. Felkeltem és a szokásos zuhanyzást hajtottam végre. Nehéz kikászálódni az ágyból, de a hideg víz legalább felkelt. Na igen, elég keveset alszok... Az már jó, ha megvan a 6 óra. Fejemre zúdult a jeges víz. Izmaim összerándultak. Megmostam a hajamat és bekentem magamat Axe tusfürdőmmel, aminek egész nap intenzíven lehetett érezni az illatát. Megtörülköztem és felvettem egy melegítő nadrágot egy fehér pólóval. Magamba tömtem egy szendvicset, felkaptam a kulcsaimat és már el is rajtoltam otthonról. Irány a Casa Bonita bár, hogy rendet rakjak. Ahogy az ottaniakat ismerem kész káosz lesz mire odaérek. Futni kezdtem elég gyors tempóban, de persze csak annyira, hogy az embereknek ne tűnjön fel, hogy nem vagyok egy hétköznapi egyed. A bárban azzal fogadtak, hogy az egyik pultos felmondott. Nem volt mit tenni kiraktam a hirdetést, hogy pultos kerestetik. Hagytam ott váltópénzt, aztán a többit beraktam az irodába a széfbe. Ott hagytam a pincért aki ma egyben pultos is volt. Muszáj lesz találnom valakit, mert ezt egyedül nem fogja bírni, este meg főleg nem. Elindultam az erdő felé, de amint már látótávolságon kívül voltam gyorsabban kezdtem futni az átlagnál. Befutottam egyenesen az erdő közepébe. Ott majdnem elkezdtem vetkőzni, hogy átváltozhassak, de lépteket hallottam. Tettem egy lépést a hang irányába, de hangosan reccsent alattam egy ág. Öreg hiba. Ha vadász akkor rögtön kiszúr és időm sincs átváltozni. Lélegzetemet is visszafojtottam miközben vártam, hogy ki fog előbukkanni a fa mögül. Meghallottam kiáltását. Még azelőtt felismertem hangját, mielőtt megláthattam volna. Melegség öntötte el a szívemet.
-Nyugi Tündérkém, csak én vagyok az.-Léptem látókörébe. Megöleltem és mosolyogva engedtem el pár másodperc után. Már jó pár napja nem láttam.
-Hogy vagy? Jól eltűntél!-Mondtam neki, de én is ugyanolyan hibás voltam. Nem hívtam fel, de az igazat megvallva azt sem tudom hol áll a fejem. A ház vásárlást is intéznem kellene, meg most ugye a pultost is. És a cég körül is mindig van teendő. Mindezt pedig úgy, hogy edzenem is muszáj. Végignéztem öltözékén.
-Mit csinálsz itt egyáltalán?-Kérdeztem rá. Nem, nem örültem hogy itt van. Egészen könnyen járhatott volna itt helyettem egy vámpír és ha nem érek ide időben... Látványosan borzongtam meg. Amire ha rákérdez tuti azt mondom, hogy a reggeli hideg zuhany utóhatása....
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptyKedd Júl. 26, 2011 11:40 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Benjamin Dalton


Hallottam, hogy valaki lépked. Legalábbis sejtettem, mert egy ág eltört. Egy ág pedig nem törik csak úgy el magától. Biztos, hogy valaki rálépett egyre.
Egy pillanatra megdermedtem és figyeltem, hátha felfedi magát az a valaki, aki itt kószál az erdőben. Mozdulatlanul álltam még egy darabig. Nem tellett sok időbe, amíg egy ismerős hangot hallottam meg. Ben volt az. Szembe fordultam vele és szorosan átöleltem, viszont valami nem tetszett. Tündérke?
-Mi az, hogy tündérke? Hm? - kérdeztem csípőre tett kézzel, vigyorogva, hiába próbáltam úgy tenni, mint aki nagyon be van sértődve, nem ment. - Prücsök. - fejeztem be, amolyan visszavágás képpen.
-Eltűntem? Hát, sétálgattam, otthon voltam. Ma munkát akartam keresni, de rájöttem, hogy ráér holnap... Ilyesmik... És te? Te is eltűntél azért. - vontam kérdőre, miközben karjaimat leengedtem magam mellett. A következő kérdésén egy picit eltűnődtem, hiszen én sem tudtam pontosan, hogy mit is keresek egyedül az erdőben. Lehet, hogy megőrültem... Nem, az kizárt.
-Valami olyan helyet kerestem, ahol még nem jártam. - feleltem egyszerűen félvállról. Végül is, ez az igazság. Itt még nem jártam.
-Mondták emberkék, hogy ne jöjjek, mert gonosz teremtmények élnek itt, de hát az engem nem tart vissza, Kalandvágyó vagyok. - mondtam. Az utolsó, mindössze kétszavas mondatomnál huncutul elvigyorodtam.
-És te? Hova ez a nagy sietség és borzongás? - kérdeztem, majd a borzongás szónál kicsit elhúztam a számat. Nem értettem. Fázni nem fázhat, hiszen nyár van. A nyár pedig egyenlő a hőséggel. Számítottam rá, hogy valami kamu dumát fog benyögni, de biztos voltam benne, hogy kihúzom belőle az igazságot.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:51 pm

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_
Leah


Szavaimra csípőre tette kezét és vigyorogva kért számon. Mondatát pedig ugyan kicsit késve, de egy igazán....kedves... jelzővel fejezte be. Prücsök!! Arcomon olyan fintor kapott helyet, amilyen még sosem. Kaptam már brutális jelzőket nőktől, amiket ha társaságban mondtak ki belevörösödtem, na de ilyet! Ez az összes eddigit felülmúlja. Nevetve kezdtem magyarázkodni.
-Tudod tündéri a mosolyod.-Néztem vigyorgó ajkaira, aztán vissza a szemébe.
-De ez a Prücsök... ez nem tűnik túl királyi megnevezésnek.-Vigyorogtam továbbra is. Megkaptam válaszát arra, hogy merre is járt. Boldogság fogott el, hogy nem volt közte az, hogy az erdőben sétálgatott. Ki kell találnom valamit, amivel nem leplezem le magam, de azért távol tarthatom az erdőtől. Utána felfogtam, hogy munkát keres.
-És milyen munkát keresel? Csak mert épp súlyos hiányt szenvedünk a munkaerőből és egy pultos leányzó nagyon jól jönne, egész jól fizetek.- Vigyorogtam rá.
-Én? Hát a szokásos. Száraz papírmunkák, futni jártam, meg ilyenek.-Mondtam semmi komolyra nem utalva ezzel.
-Azoknak az embereknek nagyon is igazuk volt. Veszélyes az erdő. Mocskos alakok járnak erre. Pedofilok és hasonlók!- Mondtam, hátha ettől elriad és kint leszek a gödörből.
-Meg persze csövesekből is van pár, akik rabolnak és veszélyesek.-Mondom tovább. Kalandvágyó. Chh... Az élet egy-két terén biztosan, de itt ne legyen az. Még csak az kellene, hogy bébicsőszt fogadjak mellé, pontosabban mögé. Olyan kém szerűséget, aki megvédi. Márpedig ha továbbra is az erdőbe fog járni akkor ez lesz a vége.
-Éppen futottam. És tudod... Reggelente hideg vízzel zuhanyzok, és átfagytam. Nem sikerült még felmelegedni teljesen.- Édes istenem, add hogy ne érjen hozzám. Az is kész csoda, ha eddig még nem vette észre. Ugyanis bőröm csöppet sem fagyos, teljesen meleg, mint mindig.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Júl. 27, 2011 12:28 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Benjamin Dalton


-Persze, persze. Jó kifogás. - mondtam neki nagy bölcsen bólogatva. Amikor mondta, hogy a prücsök nem túl királyi, eljátszottam a hattyú halálát.
-Mi az, hogy nem túl király? Te vagy a prücskök királya! - próbáltam tovább szín-játszani, de nem ment. Elnevettem magam.
Ahhoz képest, hogy egész nap csak nyűglődtem, most jókedvem volt. Mondjuk, ha Ben-nel vagyok, akkor sosem lehet rossz kedvem.
-Az mindegy, hogy milyen munka, csak tudjak valamit csinálni, mert már szétunom magam egész nap otthon. Viszont, akkor ha megfelelek, akkor jelentkeznék az állásra. - mondtam nagy bociszemekkel ránézve. Hátha, nem is kell tovább keresgélnem. Az tök jó lenne. Meg se kell erőltetnem magam akkor, hogy munkát keressek. De ha nem, akkor majd szépen otthon átnyálazom az újságokat, meg létezik olyan is, hogy internet. Ott is szét lehet nézni.
Amikor rátértünk az erdős dologra... Hát, mit is mondjak? Egyáltalán nem rémisztett meg.
-Tudod, a pedofilok kisebbekre vadásznak. Én meg már nagylány vagyok. - mondtam, majd kinyújtottam a nyelvem. Ezzel nem sikerült eltántorítania.
-Nem szoktam magammal hordani semmit. Ja de. Magamat. És tudok magamra vigyázni. - jelentettem ki egyszerűen. Tényleg meg tudom magam védeni, ha egy csöves akarna valamit, de úgy se akarna. Nem tudnálak tőlem mit elvenni, szóval már itt bukta a dolog, de mindegy...
-Futottál? Ühüm... De reggel már elég későn volt. Ugye tudod? - kérdeztem egyszerűen, majd megfordultam és körülnéztem.
-Nem sétálunk egyet? - tettem fel a kérdést, majd megfogtam csuklóját, hogy megmozdítsam. Egyáltalán nem volt hideg a bőre... Különös. Szembe fordultam vele és próbáltam értelmesen nézni.
-Biztos, hogy a hideg zuhany tehet róla? - kérdeztem, amolyan na-erre-most-mit-lépsz vigyorral az arcomon. Tuti, hogy valamit nem akar elmondani, én pedig akkor is ki fogom belőle húzni.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Júl. 27, 2011 5:05 am

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_
Leah


-Ahham, ahham persze.-Bólogattam hevesen.
-A prücskök királya, ez ám a megtisztelő cím.-Nevettem el magam.
-Jelentkezned sem kell, fel vagy véve! Lesz egy nap, amikor betanítalak, de menni fog, nem egy nagy ördögőség.-Mondtam aztán hallottam, hogy nem sikerült elijesztenem az erdőtől. Azért nem adom fel. Tovább kezdtem mondani.
-Az lehet, de az erőszakolók már igen is fenyegetőek rád nézve.- Azt mondta nem hord magával semmit. Ezzel nem is volt gond. Ha bármit elvesznek tőle, azt tudom pótolni, hacsak nem valami családi örökség. De hogy megtudja védeni magát... Ch, szerintem még egy ember férfi ellen is nehezen menne neki, nem hogy egy vámpír vagy vérfarkas ellen.
-Tudsz magadra vigyázni, persze.-Mondtam és hangomból csak úgy sütött az irónia. Megjegyzésére, miszerint a reggel már rég volt nem válaszoltam, csak elengedtem a fülem mellett. Megfordult és körülnézett, aztán megkérdezte, hogy nem sétálunk-e egyet. Bólintottam egyet, Ő pedig megfogta csuklómat, hogy magával húzzon. Remek!! Szembe fordult velem én meg vártam, hogy mikor leplez le. Nem kellett neki sok idő, már mondta is a magáét. Felsóhajtottam, aztán köhögtem párat, ami egészen élethű volt, mert épp félrenyeltem. Tudtam, hogy lebuktam, így más indok kellett. Utáltam neki hazudni, de nem tudhatja meg a titkom.
-Nem, most hogy mondod tényleg nem az... Este klíma mellett aludtam takaró nélkül. Egész biztos hogy megfáztam.- Mondtam meggyőzően.
-Nem akartam mondani, nehogy elrohanj előlem azt kiáltozva, hogy bacit osztogat!!-Kicsit elvicceltem a végét, de nem én lennék, ha nem tettem volna.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Júl. 27, 2011 11:22 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Benjamin Dalton

-Aha. Nem most jöttem le a falvédőről, aham, aham.
Bólogattam vele együtt, de nem bírtam ki, hogy ne nevessem el magam. Viszont az igaz, hogy nem most jöttem le a falvédőről. Na de mindegy. Aki igazán ismer, az tudhatná. Csak, senki sem ismer igazán, ami nem is olyan nagy baj. Sosem lehet tudni, hogy kiben lehet megbízni, de Ben-ben, azaz Prücsökben, eddig még sosem csalódtam.
Amikor mondta, hogy jelentkeznem sem kell, fel vagyok véve, nagyon megörültem. Munka kipipálva.
-Köszönöm!
Örömömben ujjongtam, s a nyakába ugrottam és így öleltem magamhoz egy pár pillanatig. Aztán elengedtem és saját lábamra álltam. Az erőszakolós megjegyzésre csak megrántottam a vállam.
-Ha meg is próbálna hozzám érni egy ilyen valaki, az előbb adja ide a végrendeletét.
Kijelentésem határozott volt, reméltem, hogy ezzel már meg tudom győzni, de nem úgy tűnt. Hangja tele volt iróniával, ami egyáltalán nem tetszett.
-Ne vond kérdőre, hogy tudok vigyázni magamra, mert még a végén rajtad bizonyítom be.
Egyre közelebb lépkedtem, és lábujjhegyre álltam, hogy nagyjából szemmagasságban legyek vele. Hangomat próbáltam fenyegetővé változtatni, nem tudom, mennyire sikerült, de aztán megint elnevettem magam.
Újabb kamu dumával állt elő. Jellemző. Azt hiszi, hogy nem tűnik fel, pedig de.
-Tudom, hogy titkolsz valamit. Nagyon gyanús vagy. Nem muszáj elmondanod, de valahonnan úgy is meg fogom tudni. Tudod... Itt minden kiderül.
Hangom most komoly volt és az arcom is. Kizárt dolog, hogy ne tudjam meg Prücsök kis titkát. Viszont, ha olyan titok, amit simán elmondhatna, tuti ki fogok akadni. Elvégre is, barátok vagyunk nem? Én mindent megosztok vele, de ő nagyon titkolózik. És ez nem tetszik...
-Előled elrohanni? Na ne viccelj... Inkább sétáljunk.
Tettem pár lépést, majd megvártam Bent. Ki akartam belőle szedni a kis titkát, csak arra kellet rájönnöm, hogy hogyan. Nem mástól akartam megtudni, hanem tőle.
-Miért nem mondod el a titkod?
Ismét komoly volt a hangom, de nem vádlóan, hanem inkább szomorkásan. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mit titkol....
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Júl. 27, 2011 12:51 pm

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_
Leah


Felidegesítettem magamat. Makacs és önző. Önző, mert rám nem gondol. Ha baja esik belehalok. Mégis önző módon képes és ezt teszi velem. Agyam forrt a dühtől. Mellé léptem és hátulról átöleltem, hozzásimultam. Erősen fogtam.
-Szabadulj ki.-Mondtam neki. Ha sikerül akkor hiszek neki. Vagyis azt elhiszem, hogy az emberek ellen képes megvédeni magát. Egyre jobban felidegelt amit mondott. Titkolok valamit és gyanús vagyok. Mindig átlát rajtam és ez zavar. Kezdtem úgy érezni, hogy nincs választásom. Ha nem félnék attól, hogy veszélyes számára ez az információ, vagy elvesztem miatta, mert megutál már rég elmondtam volna neki. Nincs előtte más titkom, csak ez az egy. A legnagyobb.
-Ha megtudod az igazat nem biztos, hogy ezt fogod mondani.-Közöltem vele. Nincs veszteni valóm. Elhatároztam, hogy elmondom neki.
-Azért, mert lehet, hogy megutálsz vagy ami még rosszabb, félni fogsz tőlem.-Hajtottam le a fejemet. Már éppen szóra nyitottam volna a számat, hogy elmondjam neki, de meggondoltam magam. Levettem pólómat és leraktam a földre. Mellé raktam a cipőmet is és a nadrágomat, így már csak egy boxerben álltam előtte.
-Tudod, mondanám hogy hunyd le a szemed, de mivel szerintem már láttál ilyet és előtted amúgy sem vagyok szégyenlős... lényegében mindegy.-Vontam vállat. Az utolsó ruhadarab is a földön végezte. Pillantásomat a lányéba szegeztem. Testem remegni kezdett, de most nem azért mert fáztam volna, vagy hasonló. És soha többet nem próbálom meg beadni neki ezt. Mikor már egész testem remegett megfordultam és a levegőbe ugrottam. Ám mikor földet értem a nagy farkas állt helyettem. A levegőben ugyanis testemből előtört a farkas. Első lábamat megemeltem és a földbe túrtam vele. Szelíd tekintetemet a Tündéremre emeltem és próbáltam gondolatban üzenni neki, hogy ne féljen, nem bántom. Mindennél jobban szerettem volna ebben a percben, ha nem rohan el, vagy kezd sikítozni. Ha nem beszélt volna azt is jobban tűrtem volna. Nem tettem semmit, csak vártam.


      Erdő Farkas_1
Ben, farkas alakban
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Júl. 27, 2011 1:10 pm

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Prücsök^^

Hirtelen hátulról erősen átölelt és azt mondta, hogy szabaduljak ki. Vállam fölött amolyan Most ez komoly? arckifejezéssel ránéztem, majd előre fordultam. Könyökömmel gyomorszájon vágtam, majd lábamat meglendítettem és OTT telibe céloztam. Lefejtettem magamról karját és előre léptem két nagy lépést.
-Na? Most már hiszel nekem?
Szemébe néztem és úgy tettem fel a kérdést. Ez túl könnyű volt. Ráadásul még ha meg is erőltette magát - márpedig ő nem egy puhány gyerek -, akkor mástól ne lehet nehezebb kiszabadulni. Sőt, csak könnyebb.
Kicsit aggasztott, amit ezután mondott. Olyan más volt. Mintha valami nyomná a lelkét. Mintha valami nagy teher lenne rajta, amitől nem tud szabadulni.
-Ben! A barátom vagy és ezt jól vésd az eszedbe! Sosem tudnálak utálni. Félni meg pláne nem tudnék tőled.
Komoly volt arcom. Odaléptem hozzá és szorosan átöleltem. Sosem tudnám őt megutálni. Teljesen megőrült. Nem, az kizárt, hogy őt megutáljam.
Amikor elkezdett vetkőzni érdekesen néztem rá. Amikor meg az alsógatyáját vette le, akkor meg nagyon érdekesen. De ami ezután jött... Na az meglepett. Nem tudtam, hogy hogyan reagáljak. Csak néztem egyenesen bele Ben szemébe. Egy farkas. Szóval ez volt a titka. Lassan közelebb léptem hozzá és felé nyújtottam kezemet. Végigsimítottam puha bundáján, miközben fokozatosan elkezdtem mosolyogni.
-Hűha!
Halkan suttogtam magam elé. Erre nem számítottam.
-Szóval ez volt az a titok. Wáó... Ez... Erre nem számítottam.
Mondtam, miközben továbbra is puha bundáján mozgott ide-oda a kezem. Teljesen elámultam attól, amit láttam. Ben egy farkas. Ez meglepett.
-Na most aztán jól megleptél.
Mondtam mosolyogva, majd finoman átöleltem az előttem álló farkast.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:54 am

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_
Tündérkémnek

Tekintetéből láttam, hogy hitetlenkedik. Gyomorszájon vágott, de meg sem éreztem. Férfiasságom azonban az egyetlen testrészem ami ugyanúgy érzékeny, mintha ember lennék, így felnyögtem és térdre rogytam.
-Ez övön aluli ütés volt, de igen, nagyon is!-Nyöszörögtem el neki, majd kezemet nyújtottam felé, hogy felsegítsen. Átöleltem és rátámaszkodtam.
-Tudsz célozni, azt meg kell hagyni- Mondtam, miközben kezdtem talpra állni és a fájdalom is egyre múlt. Azért nem vagyok puhány. És ki tudja?! Elég jó színész vagyok... azért egy kicsi lehet, hogy volt a dologban. Mondata megnyugtathatott volna, de nem így történt. A barátom, de ezt nem sokan értik meg, vagy fogadják el. Végül vetkőzni kezdtem, mire roppant furcsán nézett rám, de nem tántorított el, tovább tettem amit kellett. Aztán kirobbant belőlem a farkas. Szemeit végig az enyémekbe fúrta. Aztán kezét felém nyújtotta. Hátráltam pár lépést. Aztán megrázva a fejemet kezéhez bújtam. Elsuttogott egy hűhát és ajkai mosolyra húzódtak. Kissé megnyugodtam. Ne rohant el, nem sikított még csak nem is hátrált. Pont ellenkezőleg! Hozzámért és megtudott szólalni. Igaz, meglepte de jól fogadta. Szemeim majdhogynem tükrözték gondolataimat. A kellemes csalódást, amit reakciója okozott. Át is ölelt. Erre még nem álltam készen. Farkas vagyok vagy mifene, nem öleb. Hátráltam és morogtam. Fogaim kivillantak, vicsorogtam. Így sokkal élénkebbek voltak az érzékeim. Mélyen a levegőbe szimatoltam, de mivel nem éreztem semmi nyugtalanítót abba is hagytam. Ez történik olyankor, mikor hagyom egy kicsit érvényesülni farkas énemet. Most azonban küzdöttem azért, hogy visszanyerjem az irányítást. Lehajtottam fejemet, amivel együtt abbamaradt a morgás és vicsorgás is. Nem hiába, szörnyű ötlet volt átváltozni. Ilyenkor nem vagyok ura önmagamnak. Felemeltem nagy fejemet és szemébe néztem csöppet bánatosan. Aztán tovább hátráltam és egy fájdalmas mozdulattal visszaváltoztam. Meztelenül feküdtem az oldalamon. Most tényleg fáztam. Nem sok alkalom volt, mikor ennyire kellett volna fegyelmeznem magamat farkas alakban. Az új dolgokban nem mindig vagyok fényes. Nem keltem fel. Egyenlőre nem volt erőm, csak elsuttogtam egy szót.
-Bocsi.- Ennyi volt, amit ki tudtam préselni magamból, a többi bent rekedt.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzomb. Júl. 30, 2011 10:08 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Prücsök^^


Éreztem, hogy térdre rogy. Megfordultam, hogy szembe legyek vele és elvigyorodtam.
-Övön aluli? Te mondtad, hogy szabaduljak ki. Hát azt tettem.
Rávigyorogtam, majd segítettem neki felállni. Átölelt, és mondta, hogy jól célzok. Hangosan felnevettem, aztán mélyen a szemébe néztem.
-Hát ez alapkövetelmény egy lánytól, hogy jól célozzon. Tudod, hogy meg tudjuk védeni magunkat.
Cukkoltam egy picit, de aztán láttam, hogy múlik a fájdalma, amit annyira nem is sajnáltam, mert nem akartam neki maradandó sérülést okozni, hiszen nem ez volt a célom, csupán csak az, hogy bebizonyítsam, igenis meg tudom védeni magam. De hát...sikerült is. Úgyhogy egy szava nem lehet.
Aztán bumm, átváltozott farkassá! Na hát erre tényleg a legkevésbé sem számítottam. Amikor hátrált pár lépést, egy kicsit elrántottam a kezem, hiszen mégis csak egy farkassal álltam szemtől szemben. Aztán, amikor megöleltem, hátrált és morogni kezdtem. Egy szempillantás alatt felegyenesedtem és hátrébb mentem pár lépést. Nyeltem egy nagyot, majd tovább figyeltem Bent. Így olyan…ijesztő volt. Nem, nem is ijesztő, hanem más. Olyan… Nem is tudom milyen. Mintha nem is ő lett volna, hanem egy igazi farkas. Leszegte a fejét, mire én egy lépést közelebb léptem, de nem akartam elkövetni ugyan azt a hibát, mint korábban. Egy pillanat alatt visszaváltozott és ott feküdt a földön mozdulatlanul. Gyorsan odarohantam hozzá és leguggoltam mellé.
-Te kérsz bocsánatot? Én akartam tudni a titkodat?!
Leültem mellé és egyenesen előre bámultam, aztán fölé hajoltam és nyomtam egy puszit a homlokára.
-Nem kellett volna ennyire kíváncsiskodnom.
Bocsánatkérően ránéztem, majd felpattantam, felkaptam a ruháit és odadobtam neki.
-Most viszont öltözz fel, szedd össze magad és csináljunk úgy, mintha ez meg sem történt volna, oké? Én addig…elfordulok.
Kicsit össze voltam zavarodva. Nem. Nagyon össze voltam zavarodva! Megpróbáltam kiüríteni a fejemet, és tényleg úgy tenni, mintha semmi sem történt volna.
-Kész vagy?
Egyszerű kérdés. Reméltem, hogy azt mondja, igen, mert már nem volt túl sokáig kedvem ott ácsorogni. Legszívesebben elfelejtettem volna asz egészet…
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Aug. 17, 2011 5:10 am

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_

Övemre mutattam és jelentőségteljes pillantást vetettem az ottani területre, majd Leah arcára.
-Tudod, szó szerint övön aluli. De legalább tudom mi a gyenge pontom, majd beszerzek egy ágyékvédőt.-Vigyorodtam el.
-Szerintem egy pasitól is alapkövetelmény, de nem csak a harc miatt.-Villantottam rá perverz mosolyt. Átváltoztam és nem sikerült úgy a dolog, ahogy elterveztem, egyáltalán nem. Ki kell találnom még valami gyakorlatot, amivel az önuralmamat tudom fejleszteni, mert ez nem lesz így jó.Nagy nehezen visszaváltoztam, mielőtt majdnem rátámadtam. Ember alakban kaptam egy puszit a homlokomra, mire majdnem elpirultam, na szép.
-Na ná, hogy én kérek bocsánatot. Ha nem lenne nulla az önuralmam az akkor semmi baj nem lett volna és amúgy is... Ha nem megmutatom, hanem elmondom nem lett volna semmi probléma. Csak hülye vagyok, de ezt már megszokhattad.-Mondtam el neki végül. Az lett volna az utolsó dolog, hogy őt hibáztatom.
-Érthető, hogy kíváncsi voltál, de most már tényleg nincs előtted titkom... Semmi.-Közöltem vele, mire hozzám vágta ruháimat.
-Öhm, kösz.- Nem is zavart, hogy meztelen voltam, de azért magamra vettem gönceimet.
-Nem lehet meg nem történtté tenni, de azért majd igyekszem.-Mondtam és már rajtam volt minden ruha. Arra, hogy elfordult csak halkan nevettem.
-Igen, teljesen kész vagyok...-Mondtam neki vigyorogva és elé sétáltam végigmutatva öltözetemen. Megfogtam a kezét és elkezdtem magam után húzni. Nem volt tervem, hogy merre menjünk.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Aug. 17, 2011 9:03 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Prücsök^^


Amikor mondta, hogy szó szerint övön aluli volt, elnevettem magam.
-Hát, gyomorszájon is üthettelek volna, de biztosra mentem.
Jelentettem ki egy huncut vigyorral az arcomon. Nem csak most, hanem általában mindig biztosra mentem. És nem csak ilyen dolgokban. Mindenben.
-Lehet, hogy egy pasitól alapkövetelmény, de az sem árt, ha egy csaj jól céloz. Csak hogy meg tudja magát védeni a csúnya bácsiktól.
Rávigyorogtam, majd az események, mintha felgyorsultak volna. Átváltozott, aztán morgott, majd visszaváltozott.
-Te totál hülye van Ben! Én akaratoskodtam ennyire. Nem a te hibád! Ha meg elmondtad volna...hát... akkor valószínűleg nem hittem volna el és vagy totál dilisnek néztelek volna vagy valami hasonlónak...szóval, az én hibám.
Lebiggyesztettem az ajkaimat, és nagy szemekkel ránéztem. Reméltem, hogy nem lesz dühös vagy valami hasonló, de ha az lenne, az is jogos lenne.
-Én meg igyekszem úgy tenni, mintha nem tudnék semmiről.
Halványan rámosolyogtam, majd lassan felálltam és tettem pár lépést az ellenkező irányba. Megvártam, amíg felöltözik. Amikor mondta, hogy teljesen kész van, elvigyorodtam. Elkezdett húzni valamerre. Összeráncolt szemöldökkel néztem, hogy merre felé cibál, de nem ismertem az utat.
-Hova megyünk?
Egyszerű és érthető kérdés. Reméltem, hogy kapok rá egy választ is. Ha nem...akkor nem tudom...
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptyKedd Aug. 23, 2011 4:53 am

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_


-Jól tetted.-Mondtam végül. Az volt a lényeg, hogy kiszabaduljon, legalább feltalálja magát.
-Teszek róla, hogy a csúnya bácsik messziről elkerüljenek. Majd adok pár karate edzést.- Mosolyogtam rá.
-Az tény hogy hülye vagyok, de jobb volt így, főleg mert ha csak mondtam volna és nem mutatom akkor nem hitted volna el. Erről nem szeretnék vitázni.- Néztem szemeibe szinte már-már kérlelően.
-Nem kellett volna megmutatnom.-Csaptam hirtelen a fejemre. Mekkora egy barbár vagyok?? Ha netán eljön az az idő, mikor rám fognak vadászni, akkor első dolguk, hogy megtalálják a szeretteinket. És ha látják rajta, hogy nem tud semmiről, akkor talán békén hagyják...
-Nagy veszélybe sodortalak ezzel. Jobb lett volna, ha meg sem ismerkedünk, de már nem vagyok képes itt hagyni téged.-Vallottam be neki. Féltettem és egyre csak több ember lesz az életemben akikért aggódhatok.
-Még nem tudom, hova szeretnél? Bárhova szívesen elviszlek.- Adtam neki választási lehetőséget. Ha nem választ, akkor meg így járt, oda megyünk ahova a lábam visz, de nem biztos, hogy élvezni fogja, elvégre akár egy roncstelepen is kiköthetünk. Sokszor sétálok, futok és mindig máshol lyukadok ki, ugyanis általában kikapcsolom az agyam és nem figyelem, hogy merre haladok.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Aug. 24, 2011 10:16 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Prücsök^^


-Meg tudom védeni magam karate edzés nélkül is. - vigyorogtam Ben-re.
-Megmutassam megint? - kérdeztem huncutul nevetve. Sejtettem, hogy mi lesz a válasz. Sőt, biztos voltam benne. Persze én azért még cukkoltam egy kicsit, mert miért ne?
-Akkor viszont zárjuk le ezt a témát. - hangom már már kezdett komoly lenni. Sőt, már az is volt. Egyik pillanatról a másikra elkomorodtam, mert sejtettem, hogy Ben-nek milyen érzés lehet ez. Nem tudtam, de sejtettem.
Aztán mondott valamit, ami hát...kissé szíven ütött. Jobb lett volna, ha meg sem ismerkedünk. Lehetséges, hogy igaza is van. Ha nem ismerkedtünk volna meg, akkor most ez a helyzet sem állna fent...
-Hát, én azt hiszem, hogy most haza megyek. - mondtam alig hallhatóan, majd csuklómat kiszabadítottam a szorításából.
-Szia! - köszöntem el halkan és elindultam a másik irányba...
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzer. Aug. 24, 2011 1:56 pm

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_

-Nem szükséges.-Vigyorogtam rá és kezemet gyenge pontom elé raktam védelmezően. Abbahagytam a viccelődést.
-Rendben.-Egyeztem bele szűkszavúan. Arra amit mondtam úgy láttam nagyon megbántódott és menni készült. Ajjaj, megint elszúrtam valamit. Utána mentem és megfogtam kezét.
-Leah Sparks! Ezt úgy értettem, hogy úgy legalább nem kevertelek volna veszélybe, ne kombinálj...-Mondtam neki és szorosan magamhoz öleltem.
-Tudod, hogy szeretlek és szükségem van rád, de néha úgy érzem túl nagy veszélynek teszlek ki.- Tájékoztattam álláspontomról. Elengedtem.
-Persze ha most is hazaakarsz menni, akkor rendben van, de hagy kísérjelek haza, nem szeretném, hogy az erdőben császkálj egyedül!- Néztem rá ártatlanul, szinte kérlelve. Nem tudtam több dolgot mondani. Ha ez nem győzte meg, akkor semmi sem fogja. Ezek a valós érzelmeim voltak és nem az, amit sejthetően a másik hallani akar. Ennél többet nem tudok adni.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzomb. Aug. 27, 2011 1:17 pm

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Prücsök^^


Ha nem szükséges, hát nem. Úgy tűnik, sikerült bebizonyítanom, hogy meg tudom védeni magam eléggé. Ennek örültem.
Épp menni készültem, amikor megfogta a kezem és szorosan magához ölelt. Én is ezt tettem és akármennyire is nem akartam, könnyek csordultak végig az arcomon. Nem tudom, hogy miért, mert nem nagyon volt rá okom. Talán ez az egész, hogy Ben vérfarkas, meg amiket mondott, ezt hozta ki belőlem. Nem tudom, de nem is fontos most ez annyira...
-Tudom. - mondtam alig hallhatóan. Mikor elengedett, én még egy kicsit öleltem, de aztán én is elengedtem. Megtöröltem szemeimet, arcomat, kifújtam a levegőt és felnéztem rá.
-Szerintem most kipihenem magam. Alszom egy nagyot. - jelentettem ki, már egy fokkal jobb kedvűen. Nem nagyon akartam belemenni abba, hogy hazakísérjen, mert feleslegesnek tartottam. Mégis ki tudná, hogy én tudok erről az egészről? Senki. Na meg olyan is lenne, mintha pesztrálna valaki, pedig már elég nagy lány vagyok, de végül beadtam a derekam.
-Viszont akkor szedd a lábad. - vigyorogtam Ben-re, majd elkezdtem futni kifelé az erdőből, amilyen gyorsan csak tudtam, remélve, hogy ő is jön utánam. Ha nem...hát, akkor így jártam. Akkor talán tényleg jobb lett volna, ha meg sem ismerkedünk...
Vissza az elejére Go down
Benjamin Dalton
Admin/Vérfarkas
Benjamin Dalton


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Jul. 20.

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptySzomb. Aug. 27, 2011 1:49 pm

      Erdő Ben1_www.kepfeltoltes.hu_

Örültem, mert mikor visszahúztam és megöleltem nem mutatott ellenállást.
-Akkor jó és kérlek ne sírj Szívem. Bármit megtennék érted.- Mondtam el neki és segítettem letörölgetni könnyeit.
-Jól teszed, szükséged van rá.- Be nem vallottam volna, hogy én is hullafáradt vagyok. Jól tartom magam és igyekszem fitt lenni. Már felkészültem rá, hogy ellenkezni fog, sosem volt könnyű meggyőzni valamiről, nagyon önfejű tud lenni. Most viszont azt hiszem túl fáradt volt hozzá, hogy ellenkezzen, beadta a derekát és beleegyezett. Szedjem a lábam? Most viccel? Megmozdulni is alig volt erőm. Elkezdett futni, én pedig adtam neki egy kis előnyt. Szépen lassan megkötöttem cipőfűzőimet, aztán pedig felálltam és elindultam. Hát igen, erősségem a futás. Olyan hamar beértem, hogy egy idő után már vissza kellett fognom magam, hogy ne előzzem le. De most nagyon élveztem mert eddig visszafogtam magam mellette, nem mutathattam meg, mennyire is vagyok gyors, de most, hogy tudja, hogy vérfarkas vagyok futhattam akármilyen gyorsan. Rávigyorogtam és úgy futottunk egészen a házáig. Ott lelassítottunk és végül megálltunk. Vettem pár mély levegőt és már meg is nyugodtam. Megöleltem és adtam egy nagy puszit az arcára.
-Aludj nagyon jól, gondold át a dolgokat és majd találkozunk!- Engedtem el. Intettem neki egyet utoljára aztán elindultam haza. Otthon lezuhanyoztam forró vízzel , már a zuhany alatt majdnem elaludtam. Úgyhogy megtörülköztem, felvettem egy boxert és befeküdtem az ágyba. 5 percbe nem telt bele, már el is aludtam, minden álom nélkül, mélyen.
Vissza az elejére Go down
https://loca-barcelona.hungarianforum.com
Leah Sparks
Admin/Ember
Leah Sparks


Hozzászólások száma : 120
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Barcelona

      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő EmptyVas. Aug. 28, 2011 8:21 am

      Erdő Shay-Mitchell-shay-mitchell-23530943-100-100-horz_www.kepfeltoltes.hu_
To:
Prücsök^^


Elkezdtem futni, amilyen gyorsan csak tudtam. Most már sokkal jobb kedvem volt, mint az előbb. Már nem voltam olyan búval b@szott.
Kis idő elteltével lépteket hallottam magam mögül. Hátranéztem, hogy ki az, és mint kiderült, Ben elég hamar utolért. Kicsit gyorsabban kezdtem futni, de még így is utolért. Aztán már vissza kellett fognia magát, nehogy lehagyjon. Szuper. Első számú szabály: sose akarj gyorsabban futni egy vérfarkasnál.
Mikor kiértünk az erdőből és elértük a célunkat lelassítottunk. A térdemre támaszkodtam, mert eléggé elfáradtam. Jó kis futás volt ez. Tényleg nem érdemes egy vérfarkassal futni.
-Rendben. - én is megöleltem, és adtam neki egy puszit. Meg vártam, amíg elmegy, aztán bementem fürdőbe, ahol villámgyorsan lezuhanyoztam. Ettem egy pár falatot, aztán bevonultam a szobába, ahol egyből bedőltem az ágyikómba és nem telt nagyjából 2 percbe sem, de már aludtam.

VÉGE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





      Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő         Erdő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Loca Barcelona  :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: